Cítili jste, že to není konečná?

Anonymní
8.5.21 17:41

Cítili jste, že to není konečná?

Ahoj, je tu někdo, kdo má třeba nějakou takovou zkušenost? Otázka je jasná. Cítili jste, že to mezi vámi a vašim ex není ukončené a že spolu přece jen budete? Myslím tím, že jste věděli, že to není konečná. Jak jste to cítili nebo jak to probíhalo. Nějaký takový pocit v sobě mám, tak by mě zajímali nějaké podrobnosti a zkušenosti.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
8.5.21 17:55

Měla jsem pocit že jsme si osudový ale stejně to nedopadlo… Nakonec jsem si našla jiného osudového :mrgreen:

• Citovat
  • Nahlásit
244
8.5.21 17:59

Rozešel se on s tebou že?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2015
8.5.21 18:00
@Anonymní píše:
Ahoj, je tu někdo, kdo má třeba nějakou takovou zkušenost? Otázka je jasná. Cítili jste, že to mezi vámi a vašim ex není ukončené a že spolu přece jen budete? Myslím tím, že jste věděli, že to není konečná. Jak jste to cítili nebo jak to probíhalo. Nějaký takový pocit v sobě mám, tak by mě zajímali nějaké podrobnosti a zkušenosti.

Myslel jsem si to, dokonce jsem tomu hluboce věřil, ale nakonec jsem byl přesvědčen, že jsem pouze naivní blbec. A víte co? Byl jsem naivní blbec!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1183
8.5.21 18:02

Ano, měla, po měsíci jsme byli kamarádi s výhodami, pak jsme spolu chodili, bylo to vážně, měla jsem se k němu nastehovat, změnit práci,… A dva dny před výpovědi jsem zjistila, že mě celou dobu podváděl. A ne s jednou. A v tu chvíli jsem cítila, že je to over :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8478
8.5.21 18:04

Nekdy je treba pripustit si, ze dal, ale ani zpet, uz neni kam. I kdyz to boli.
Moje motto je, ze se clovek nema snazit delat carku tam, kam patri tecka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
8.5.21 18:09

Me prisla vcera na inzerat spolubydlici pokoukat co sem zac a tak.. a tak sme se protlemili u kafe ze se ji nechtelo ani dom.. pak vymenili par sms.. a vecer sli na prochazku.

tohle bude sqely jaro :srdce:

to je ten osud.. takze jestli neco citis leť a nebo se na to…

s tim ti nikdo neporadi

• Citovat
  • Nahlásit
5725
8.5.21 18:20
@Anonymní píše:

Ano, 4 měsíce jsme byli od sebe A v podstatě v denním kontaktu, záminky byly směšný :mrgreen:. Pak jsme se teda sešli, on mi řekl, že mu chybím a bylo to asi do měsíce všechno z5. Do 2 měsíců jsem byla nastěhovaná z5. Nedávno mě požádal o ruku, tak uvidíme.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
8.5.21 18:21
@Anonymní píše:
Me prisla vcera na inzerat spolubydlici pokoukat co sem zac a tak.. a tak sme se protlemili u kafe ze se ji nechtelo ani dom.. pak vymenili par sms.. a vecer sli na prochazku.

tohle bude sqely jaro :srdce:

to je ten osud.. takze jestli neco citis leť a nebo se na to…

s tim ti nikdo neporadi

To vypadá jako hezký příběh. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
8.5.21 18:30
@Anonymní píše:
Měla jsem pocit že jsme si osudový ale stejně to nedopadlo… Nakonec jsem si našla jiného osudového :mrgreen:

Důležité je, že aspoň jeden osudový se našel :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64298
8.5.21 18:35

Jednou a dokonce došlo k obnoveni vztahu.
Uz to nebylo ono a jsem poučena, ze jak něco skonci uz se nikdy nedá navázat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
8.5.21 18:43
@Venetia píše:
Jednou a dokonce došlo k obnoveni vztahu.
Uz to nebylo ono a jsem poučena, ze jak něco skonci uz se nikdy nedá navázat.

To jsem taky vždycky tvrdila a řídila se tím. Třeba k exmanželovi bych se nikdy nevrátila. U současného partnera jsem to cítila jinak. Ale jak to dopadne, to samozřejmě netuším. Teď zrovna nedávno mě strašně nas.ral . Ale z jiného důvodu než byl rozchod.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64298
8.5.21 18:44
@Kockazvysocan píše:
To jsem taky vždycky tvrdila a řídila se tím. Třeba k exmanželovi bych se nikdy nevrátila. U současného partnera jsem to cítila jinak. Ale jak to dopadne, to samozřejmě netuším. Teď zrovna nedávno mě strašně nas.ral .

Ja myslela, ze mas stastny vztah. Aspoň si o tom tak psala.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5725
8.5.21 18:48
@Venetia píše:
Ja myslela, ze mas stastny vztah. Aspoň si o tom tak psala.

Říkám nedávno, pár dnů zpátky. Není to nevěra, ale udělal, spíš teda neudělal něco, co se těžko odpouští.
Ideální a šťastný vztah to byl a asi i zas bude, to jo. Jen teď jsem na něj nenaladěná

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
64298
8.5.21 18:50
@Kockazvysocan píše: Říkám nedávno, pár dnů zpátky. Není to nevěra, ale udělal, spíš teda neudělal něco, co se těžko odpouští.
Ideální a šťastný vztah to byl a asi i zas bude, to jo. Jen teď jsem na něj nenaladěná

co to asi bylo :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat