Cítily jste nastřižení nebo natržení?

643
24.4.16 09:51

Cítily jste nastřižení nebo natržení?

Ahoj, blíží se mi porod a mám takový dotaz..vy které jste byly během porodu nastřižené nebo jste se potrhaly, cítily jste to během porodu? Že vás střihají nebo že se trháte? Nebo vás až poté bolelo šití a hojení?
Díky za zkušenosti!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35029
24.4.16 09:56

Vůbec jsem to necítila, až manžel mi řekl, že to udělali u ramínek, šití taky vůbec nebolelo. Hojení v pohodě, za pár dní jsem o tom nevěděla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
154
24.4.16 09:57

Mě bolely akorat kontrakce, byla to zrejme mnohem vetsi bolest, nez natrzeni, vubec jsem to nezaznamenala a to jsem byla natzena dost, mela jsem i vnitrni stehy. Při siti jsem telefonovala rodine, vubec nic jsem necitila. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
22511
24.4.16 09:58

Nastřižení jsem necítila, šití bolelo dost, neumrtvili mi to.
Natržení u druhého jsem cítila, ale jen jako pálení, ne jako bolest. Šití pak štípalo, ale byl to jeden steh, takže pohoda :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4523
24.4.16 09:59

@makarka Já měla natržení a také jsem to necítila. K šití se nemohu vyjádřit, protože probíhalo v narkóze (problém s placentou), ale také by mě to zajímalo, neb se chystám k druhému porodu :mrgreen:

Jinak ke stavu po porodu… Měla jsem horší problém, než šití :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6479
24.4.16 09:59

Napoprvé jsem to cítila, napodruhé vůbec. A je mi to úplně jedno :-D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2462
24.4.16 10:01

@makarka trosku me nastrihli, vůbec bych o tom nevedela kdyby to pote nekomentovali. soustředíš se na preziti kontrakci, bolest, tlaceni, dychani…je toho moc. při druhem porodu jsem se i pocurala, take jsem to nevnimala :oops: :nevim: a siti teda bolelo, ale bylo to rychle. hojeni zcela ok. hodne stesti! a nestresuj se dopředu, zvladnes to :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3279
24.4.16 10:01

Natržená jsem byla při obou porodech, pokaždé jen trošku a pokaždé to bylo cítit jen jako pálení, žádná ostrá bolest, při tom fičáku jakým je tahle fáze porodu je ti to stejně fuk :mrgreen: joo, šití, to už je jiná, to trochu bolelo.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6391
24.4.16 10:02

Když jsem rodila syna v roce 2011 nastrih jsem citila a siti bolelo.
Nyní jsem po porodu, rodila jsem 19.4.2016 a nastrih jsem citila minimalne skoro vůbec, a siti bylo v pohode, sem tam zabolelo, ale dalo se to vydrzet.
Hojeni dobry, hned jsem si sedla a sedim dal. Obcas to boli, ale dobry. A uz bych rekla ze to boli min.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1834
24.4.16 10:03

@makarka nastrizeni jsem necítila, u siti jsem nadskakovala :mrgreen: dopredu se ale nestresuj, da se to vydrzet

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
327
24.4.16 10:05

Nástřih jsem vůbec nepostřehla, to mi taky referoval manžel posléze. Šití bylo spíš nepříjemné než bolestivé. Hojení první dva dny nic moc, pak už se na to dalo při sedání i nemyslet :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
111
24.4.16 10:05

Nastrih jsem necítila, při tom porodu to asi ani nejde :D a siti zpočátku v poho, ale poslední dva stehy už bolely.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
24.4.16 10:11

Nastrih u prvniho porodu jsem necitila vubec, natrzeni u druheho porodu jsem citila jako paleni. Siti me nebolelo ani u jednoho.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
279

To, že mě střihli, mi řekla paní doktorka, vůbec jsem necítila a šití ve srovnání s tím co tomu předcházelo pohoda… Neboj, to není nic drastického. :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18224

Poprvé jsem to cítila. Porod postupoval hůř, tak asi proto. Jen to štíplo, nic tragickýho.
U druhýho jsem necítila. Šití bylo podstatně víc cítit. Ale to už jsem zase měla v náruči miminko, tak se to dalo zvládnout

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat