Cítím k synovi nenávist

Anonymní
13.5.21 10:07

Cítím k synovi nenávist

Ahoj, potřebuju se vyzpovídat a nevím co stím. Mám syna 2 roky, jsem na něj od narození sama. Ale poslední dobou se chová šíleně a já ho začínám nenávidět. Jen co se ráno probudí už se to ve mě vaří. Absolutně neposlouchá, dělá naschvály. Ikdyž dostane na zadek nebo přes ruce stejně to dělá dál znova a k tomu se na mě u toho směje, protože moc dobře ví. Pořád jen odmlouvá, dělá scény, jíst nechce, takže všechno je všude rozházený nebo vylitý. Spát nechce, dělá u toho takový scény. Venku nechce bejt v kočáru a za ruku taky nejde a pořád jen běhá. Se všim hází, na hřišti hračky vezme a hází snima všude možně. Klacky, kameny hází. A já už prostě nemůžu a nepomůže ani víkend volna když ho má otec, těším se na něj, ale když přijede tak to zas začne odznova. Miluju ho a nikdy bych ho nikomu nedala, ale zároveň ho prostě nenávidím a přeju si aby se nenarodil. Trvá to už víc jak půl roku a už to nedávám. V září jde do školky a bojim se, že ho vyhoděj, když se takhle chová.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
22507
13.5.21 10:09

A jak na ty jeho scény reagujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 10:11

@Kriss Tina zkouším to po dobrým i po zlým a prostě nic nefunguje.

• Citovat
  • Nahlásit
13066
13.5.21 10:12

Zabira rikat veci jednoduse a jasne. A byt pri tom dusledna.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13066
13.5.21 10:13
@Anonymní píše:

Ne co zkousis, ale jak reagujes?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 10:14

@omites zkoušela jsem, ale on mě většinou překřičí, že nic nejde slyšet a v tu dobu je prostě mimo a neposlouchá. Umí bejt i hodnej, tak ho chválim a pak prostě :cert:

• Citovat
  • Nahlásit
1160
13.5.21 10:16

Radu nemám, ale děti se ve školce nechovají stejně, jako doma, takže tam může být v pohodě a učitelky si s ním poradí, nebude to první, ani poslední divoch, se kterým budou pracovat. On se tam vyřádí, ty si odpočineš v práci a mohlo by vám zase spolu být dobře. Takže :hug: a vydrž.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13066
@Anonymní píše:
@omites zkoušela jsem, ale on mě většinou překřičí, že nic nejde slyšet a v tu dobu je prostě mimo a neposlouchá. Umí bejt i hodnej, tak ho chválim a pak prostě :cert:

Kdyz krici, odejdi. Nebude mit obecenstvo. Pdmenuj pozornosti vhodne chovani. Ne ze dostane pozornost, kdyz se vzteka.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní

@omites v klidu nebo pak už ječim a když to pokračuje, tak dostane.

• Citovat
  • Nahlásit
Anonymní

U nas to same, po 4. roku uz se slo domluvit. Ooravdu to chce duslednost a neuhnout! Ja si zpetne uvedomuji, ze to byl zacarovany kruh, reakce i na moji frustraci, unavu, ty deti to vyciti..nam pomahalo byt hodne venku a skolka! Skolky se neboj!

• Citovat
  • Nahlásit
7035

Kdy mu budou 3 on je v období 2 až 3 roky mezi dětma strašný rozdíl a mentálně udělají opravdu šílený krok.

Mám holčičku 2.5 a nejsem na ni sama jsme spolu s mužem takže to máme rozprostřené plus obě babičky fungují.

Přijde mi že prostě v tom období zkouší co můžou chtějí jasné mantinely a zkouší je i tak jestli to tak doopravdy je.
Zhoršuje to její únava a pretazenost. Jeden den je na zabití. Chce zabíjet broučk, trhá kytky s dupe na ně taha kočku ( ona ji chce nosit a hrát si s ni) ale spíš ji tím trápí a chudák je stará tak ani moc nemá sílu protestovat. A druhý den zlatíčko na všechno se ptá drží se mě jako klíště a chce dávat pusinky.
Za mě to prostě přežít dat mantinely přes co nejede vlak i za cenu revu a hysteraku.
Ale chápu mě se to rádi když už prostě nemůžu vystřídá mě muž. A nebo si dítě vezme na jeden den jedna z babiček. Jedna už je v důchodu a moje mamka si bere často volno po jednom dvou dnech.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
13.5.21 10:17

@omites přijde zamnou a řve ještě víc

• Citovat
  • Nahlásit
22326
13.5.21 10:19

To je smutné čtení. A nikdo jiný kromě otce ti s dítětem nepomůže? Popisuješ normální, živé dvouleté dítě. Ze školky ti ho nikdo vracet nebude. A zvážila bych psychologa. Tvoje pocity nejsou nenormální, ale dítě to z tebe cítí. Měla by ses srovnat sama se sebou. Až půjdeš do práce a malý do školky, bude to určitě lepší.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2738
13.5.21 10:19
@Anonymní píše:

Mně se zdá, že nic tak neobvyklého na svůj věk nedělá. Snaž se zachovat klid. Nekřič na něj. Když jsi vztekla, je on taky. Ano, je to vyčerpávající, když jsi sama. Ale snaž se být v klidu a důsledná. Ono bude líp.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13066
13.5.21 10:20
@Anonymní píše:
@omites přijde zamnou a řve ještě víc

Tak na nej nereaguj, kdyz krici.

Pomaha proste pevne mantinely a ztrata privilegii.
To neznamena, ze budes strasna mana. Kdyz ho budes ukladat, tak se spolu pomazlite a tak.
Ale pres den s tebou nemuze takhle smikat.

Ja malemu vzdy rikala, ze vidim, ze se zlobi a at teda klidne krici, ale ze ja to nemusim poslouchat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat