Cítim se fakt na nic jen kvůli chlapovi

29.5.20 10:17

Citim se fakt na nic jen kvůli chlapovi

Co mám dělat, když mi muj chlap řekne do oci ze jsem s tmavyma vlasama hnusna a nevyjimecna, ze vypadam jako ostatní. Tak se obarvim na blond a zeptam se ho jestli je teď spokojenej ze jsem si myslela ze bych s emu libila i s plesatou hlavou, a on mi řekne ze mám jít doprdele. Hodně mi tím ublizil co mi řek predtim, tak jsem chtela jenom vysvětlení jestli to myslel vážně a on mě poslal doprdele. Tak a teď jsem vážně v prdeli z nej, sebevedomi v haji a ještě chodím s peroxidovanou hlavou. :( :,(

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

10880
29.5.20 10:20

@Sluníčko789 Svuj vzhled upravuji podle sebe, abych se ja citila dobre. Ne podle manzela.

To, ze mas vedle sebe hovado je tve svobodne rozhodnuti. Pokud se vedle neho necitis sebevedoma, tak s nim nebud.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
55932
29.5.20 10:20

@Sluníčko789 no co…šla bych a ani se neotočila :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12760
29.5.20 10:22

Proč řešíš takový p-čoviny? měj vlasy jaký se líbí tobě ne?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
21130
29.5.20 10:22

Budiz ti to poucenim, abys ho priste poslala rovnou, usetris a budes vypadat normalne, o ztrate sebevedomi ani nemluvim :roll:

Skoro se mi nechce verit, ze by tohle nejaka zenska udelala :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 10:24
@PaníKadrnožková píše:
Budiz ti to poucenim, abys ho priste poslala rovnou, usetris a budes vypadat normalne, o ztrate sebevedomi ani nemluvim :roll:Skoro se mi nechce verit, ze by tohle nejaka zenska udelala :think:

No udelala jsem to, a teď toho lituju, citim se s tema vlasama hrozne, a navíc mě ještě poslal doprdele, a dal mi konec :P

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
406
29.5.20 10:25

Mně teda nikdy nenapadlo si barvit vlasy podle toho, co se líbí chlapovi. Dělám to především kvůli sobě.
Druhá věc je, že kdyby se ke mě můj chlap takhle choval a byl schopný mě pro takovou blbost poslat do pr…, hodně bych přemýšlela o tom, jestli ještě chci, aby to můj chlap ještě byl. Podle mě je slušnost a nějaký respekt a úcta ve vztahu jedním ze stavebních pilířů.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 10:26
@debra.morgan píše:
Proč řešíš takový p-čoviny? měj vlasy jaký se líbí tobě ne?

No, já se chtela libit jemu, pak mi doslo, ze asi nebude ten pravej když se mu najednou nelibim jenom kvůli vlasum…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12402
29.5.20 10:26

:roll: Ty jsi tele. Chceš tvrdit, že předtím, než tě poslal do prd.ele, jsi měla zdravé sebevědomí?? Asi těžko :zed: Pošli ho do prd.ele taky a běž ulovit někoho normálního, zlatovlásko :P

Já si od 15ti let vlasy barvím po celé škále odstínů od blond přes červenou a černou, stříhám od ježoura po dlouhé vlasy, rovné i kudrnaté, hladké i střapaté. Vím moc dobře, co se líbí manželovi, přesto si to vždy udělám podle sebe, na co mám náladu a v čem já se cítím dobře. Taky jsem si občas vyslechla něco jako „tak a mám doma kuře“ nebo „komu jsi prodala vlasy?“ :P Ale poslat mě do prd.ele, tak jdu s hlavou vztyčenou :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
29.5.20 10:27
@Lynnka píše:
Mně teda nikdy nenapadlo si barvit vlasy podle toho, co se líbí chlapovi. Dělám to především kvůli sobě.
Druhá věc je, že kdyby se ke mě můj chlap takhle choval a byl schopný mě pro takovou blbost poslat do pr…, hodně bych přemýšlela o tom, jestli ještě chci, aby to můj chlap ještě byl. Podle mě je slušnost a nějaký respekt a úcta ve vztahu jedním ze stavebních pilířů.

No a já mu hlavně rikala ze ať mi to vysvetli jestli to myslel vážně protože mi vždy rikal ze jsem pro nej vyjimecna a najednou mi vpali do obliceje něco si mi proste ublizilo, a on mi na to řek ze řeším moc vzhled a ze mám jít doprdele, tím ze jsem chtela vysvětlení tím řeším moc vzhed aha, to spis on když jenom kvůli vlasum jsem priznej najednou nic..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12402
29.5.20 10:28

Navíc pokud se ti ta blond nelíbí, lze úplně snadno šetřnou barvou/šamponem zase ztmavit. Lepší, než kdyby ses obarvila z blond na černo, to bys měla na měsíce, skoro roky :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12760
29.5.20 10:29
@Sluníčko789 píše:
No, já se chtela libit jemu, pak mi doslo, ze asi nebude ten pravej když se mu najednou nelibim jenom kvůli vlasum…

první náctiletá láska jo? to bude dobrý, ale doporučuju zvednout ze země mozek a sebevědomí.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
29.5.20 10:30
@Sluníčko789 píše:
Co mám dělat, když mi muj chlap řekne do oci ze jsem s tmavyma vlasama hnusna a nevyjimecna, ze vypadam jako ostatní. Tak se obarvim na blond a zeptam se ho jestli je teď spokojenej ze jsem si myslela ze bych s emu libila i s plesatou hlavou, a on mi řekne ze mám jít doprdele. Hodně mi tím ublizil co mi řek predtim, tak jsem chtela jenom vysvětlení jestli to myslel vážně a on mě poslal doprdele. Tak a teď jsem vážně v prdeli z nej, sebevedomi v haji a ještě chodím s peroxidovanou hlavou. :( :,(

doporucuju knizku „proc muzi miluji potvory“. tot vse. :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
662
29.5.20 10:30
@Sluníčko789 píše:

To řekl chlap, co už má jinou, ne? Jenom aby si tě zhnusil a tebe odkopl?
Tak mu nastav zrcadlo a řekni, hele, taky nic moc s délkou tvého přirození jsi nevyjímečný jako ostatní muži. Sbal se a jdi. :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
662
29.5.20 10:31
@Anonymní píše:
doporucuju knizku „proc muzi miluji potvory“. tot vse. :mrgreen:

Přesně. :mavam:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek