Cítím se hrozně sama :-(

5389
15.5.16 23:25

Citim se hrozne sama :-(

Ahoj :kytka:
nejak to na me zase vsechno dolehlo a ja se citim strasne moc sama :(.Nemam komu napsat/zavolat (rodinu uz nemam),kamaradku jen jednu, ale je dost pozde, urcite uz spi a celkove ma starosti vic nez dost a jeste ji „otravovat“ tema mejma.
Jak bojujete z pocitem samoty vy? Nejak me to pomalu ale jiste ubiji :( :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
14633
15.5.16 23:27
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5389
15.5.16 23:30

@Litta :kytka: :,( Nechci si hrat na chudinku ale posledni dobou se citim hur a hur.Jsem neustale unavena, bez nalady…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
484
15.5.16 23:36

A nemáš možnost se angažovat v nějakém stacionáři nebo domove důchodců, jako dobrovolník v nemocnici…? Neznám důvod, proc jsi sama, ani Tvé casove moznosti, ale hledala bych propojení s lidmi, kteří jsou také sami a potřebují společnost. Posílám povzbuzení, ať se probudis do příjemného rána :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5389
15.5.16 23:42

@En.Joy Zatim ne, staram se o holcicku z kombinovanym postizenim a to je casove docela narocne.Co se tyka spolecnosti, tak do te moc nechodime. Nesnasim jak se nekteri k male chovaji a jak na nas koukaji.Cca trok a pul beru leky, ale prijde mi ze jsou celkem na prd.Jen mam zvysenou chut jidlu a docela dost sem pribrala :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
15.5.16 23:56

Nepíšeš náhodou taky za mě, já sice rodinu mám ale moje maminka a internet to nejde dohromady jsem stranše daleko od toho co znám. A to jednu kamarádku co jsem měla už nemám. Je to sice ujeté ale protože nemám tu svou vrbu tak si píšu do notebooku deník. Sice to není to pravé ořechové ale lepší jak kopanec do zádele teda alespon pro mě

• Citovat
  • Nahlásit
2789
16.5.16 00:00

Pocit osamělosti asi občas padne na každého. Nevím, jestli jsi na děti sama, nebo máš někoho, ale ať tak či tak, přeji, ať ten blbý pocit samoty rychle odezní a je zase líp. :hug:
Když je mi smutno, tak většinou spořádám nejmíň půl tabulky čokolády, nebo se jdu přitulit k dětem (třeba i spícím). :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.16 00:06
@Melpel píše:
Pocit osamělosti asi občas padne na každého. Nevím, jestli jsi na děti sama, nebo máš někoho, ale ať tak či tak, přeji, ať ten blbý pocit samoty rychle odezní a je zase líp. :hug:
Když je mi smutno, tak většinou spořádám nejmíň půl tabulky čokolády, nebo se jdu přitulit k dětem (třeba i spícím). :)

Pokud to patří mě tak děti mám. Taky si s dětma povídám idkyž na mě koukají očkama co to breptám ale jsou jak balzám na duši. Nostalgická nálada u mě panuje skoro pořád. A nejhorší na tom je, že ikdyž si ten deník píšu a zavzpomínám na to co jsem prožila krásné chvíle i ty smutné přepadne mě pláč a jsem schopná brečet i dvě hodiny do polštáře. Potom se mi uleví a kouknu se na děti a jsem moc ráda že je mám. Ale prostě se to ve mě pere.

• Citovat
  • Nahlásit
1295
16.5.16 00:09

Co treba setkani s rodici, kteri maji podobne problemy. Ruzne seminare, kurzy, raná pece? Mohli byste si popovidat, co se tyce pece o Kristynku, vymenit info…
Posilam :hug: :srdce:
Hlavu vzhuru, bude lip. Ja se snazim drzet hesla „co te nezabije, to te posili“ :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11131
16.5.16 00:29

Musis to mit hodne tezke a je mi lito, ze nemas kde se aspon vykecat :hug:

nemas v okoli nekoho, kdo je na tom podobne? maminky z nejakeho centra atd.?
ale chapu, ze to je tezke, ja si lidi spatne poustim blize. a starsi je autik a takze vim, ze nejake seznamovani na detskem hristi fakt nehrozi…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7118
16.5.16 05:29
@maminka189 píše:
nejak to na me zase vsechno dolehlo a ja se citim strasne moc sama :(.Nemam komu napsat/zavolat (rodinu uz nemam),kamaradku jen jednu, ale je dost pozde, urcite uz spi a celkove ma starosti vic nez dost a jeste ji „otravovat“ tema mejma.
Jak bojujete z pocitem samoty vy? Nejak me to pomalu ale jiste ubiji :( :,(

Co si najít tady někoho na dopisování? Občas zahlédnu, ze takhle někdo tady hledá spřízněnou duši.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
16.5.16 07:11

@maminka189 znam tvuj pribeh. Pokud by sis chtela obcas promluvit po Skypu, neni problem. Sama mam taky vazne postizenou holcicku, ale nastesti na to nejsem sama.
Tak kdybys mela zajem, poslu ti v soukrome zprave kontakt na skype :kytka:

• Citovat
  • Nahlásit
blabla123
16.5.16 09:42
@maminka189 píše:
Jak bojujete z pocitem samoty vy? Nejak me to pomalu ale jiste ubiji :( :,(

Chápu tyto pocity, také je často mám. Kamarády nemám žádné, pouze známé. :hug:

• Citovat
  • Nahlásit
5389
16.5.16 10:02
@Anonymní píše:
@maminka189 znam tvuj pribeh. Pokud by sis chtela obcas promluvit po Skypu, neni problem. Sama mam taky vazne postizenou holcicku, ale nastesti na to nejsem sama.
Tak kdybys mela zajem, poslu ti v soukrome zprave kontakt na skype :kytka:

Určitě za to budu moc ráda!

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5389
16.5.16 10:51

@Ali-Ali To bohužel nemám. Další problém je, že se u mě po odchodu mého ex rozjela docela hnusná nemoc a i když beru dost léků, tak poměrně často mám pocit, že to jsou spíše lentilky po kterých se tak maximálně tloustne :cert: Poslední dobou mám velký problém z velkým počtem lidí, komunikací a hlavně důvěrou.

Nedávno jsme byli na hřišti a dvě děti se tam naváželi do mé dcerky, tahali jí a celkově na ní byli dost hnusný :roll:.A jejich máma? Si telefonovala a pozorovala to (ale nic neřekla).Přitom už na první pohled je vidět, že je Kristýnka jiná. Když se zvedla a začala na malou zvyšovat hlas, tak sem prostě bouchla a její argument, že si nevšimla, že je malá „jiná“ mi přišel poměrně směšný :nevim: Prostě je to na ní vidět…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat