Cítím se hrozně, zamrzlo to všechno?

143
7.4.16 20:03

Citim se hrozně, zamrzlo to všechno ?

Cítím se už úplně na dně a nevim co dělat.
Nevim, co dělat. S přítelem jsem už přes roky a máme spolu dítě. Poslední měsíce to mezi námi neklape. Úplně nás vztah ztratil tu jiskru. Nerekneme si žádné hezké slovo, skoro spolu nespime ( max 1× týdne a i to už je divné ). Přítel žije svou práci a já si říkám, že už pro něj nejsme tak důležití. Když se zamyslim, tak mi přijde že já jsem ztratila chuť v tomhle vztahu být. Všechno co spolu děláme je pro mě divné ( spíše jiné než dřív ). Radši jsem s malým sama, než s nim. Nevim co se to semnou stalo. Od porodu je to jako by to ve mě celé zamrzlo. Ani ta hloupá Pusa co si občas dáme, semnou nic nedělá. Přitom když si predstavim, že by mezi námi byl konec mám strach. Jsem zmatená :(. někdy mám chuť bouchnout dverma a už se s malým nevrátit. Nevim co to semnou je, s námi. :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
35461
7.4.16 20:06

Krize? Mluv o tom s partnerem, dělejte věci spolu, udělejte si čas jen sami pro sebe…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
7.4.16 20:11

On má na všechno jiný názor. Už několikrát jsem mu řekla co mě trápí, ale on prostě vidí jen svoji práci a peníze. Možná až někde vzadu jsem já s malým. Léze mi to na hlavu. Dříve jsme spolu byli více, užívali si kazdyho dne a dnes. Maximálně nákup, doktor a domů.

Přijde mi, že se mi odcizil. V posledních dnech už ho ani nepoznavam.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2687
7.4.16 20:22
@Lucc23 píše:
Cítím se už úplně na dně a nevim co dělat.
Nevim, co dělat. S přítelem jsem už přes roky a máme spolu dítě. Poslední měsíce to mezi námi neklape. Úplně nás vztah ztratil tu jiskru. Nerekneme si žádné hezké slovo, skoro spolu nespime ( max 1× týdne a i to už je divné ). Přítel žije svou práci a já si říkám, že už pro něj nejsme tak důležití. Když se zamyslim, tak mi přijde že já jsem ztratila chuť v tomhle vztahu být. Všechno co spolu děláme je pro mě divné ( spíše jiné než dřív ). Radši jsem s malým sama, než s nim. Nevim co se to semnou stalo. Od porodu je to jako by to ve mě celé zamrzlo. Ani ta hloupá Pusa co si občas dáme, semnou nic nedělá. Přitom když si predstavim, že by mezi námi byl konec mám strach. Jsem zmatená :(. někdy mám chuť bouchnout dverma a už se s malým nevrátit. Nevim co to semnou je, s námi. :(

Jo tak 1 tydne=skoro spolu nespat? 8o Ja to teda vidim podobne, ale rada zen by reklo(hlavne muzum), ze to je jeste hodne. :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
143
7.4.16 20:25

@Scarabeuss pro mě to třeba je jako by jsme spolu skoro nespali. Dříve to bylo několikrát denně/ týdne. Tak asi něco špatně je.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
12181
7.4.16 20:35

@Scarabeuss asi tak nejak… Muj chlap sdili nazor zakladatelky, jak patrim do te skupiny, pro ktere je to moc casto :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
ferret
7.4.16 20:46

@Lucc23 A ty jsi na MD/RD? Jak staré máte dítko? Jestli Vás muž živí, třeba prostě špatně snáší tu obrovskou zodpovědnost a projevuje se to ve vztahu.

• Citovat
  • Nahlásit
143
7.4.16 21:05

@ferret máme 8. Měsíční mimco

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
30535
7.4.16 21:08

Jednou týdně sex? To je Luxus.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6438
7.4.16 21:14

@Lucc23 A ty si myslíš, že to bude po pár letech s někým jiným jiné? :oops:
Též jsem měla krizi… ale přešlo to a snažíme se o druhé ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
27373
7.4.16 21:17
@Lucc23 píše:
@Scarabeuss pro mě to třeba je jako by jsme spolu skoro nespali. Dříve to bylo několikrát denně/ týdne. Tak asi něco špatně je.

Ale to dříve asi bylo pred dítětem, ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
KackaDoup
7.4.16 21:22
@Lucc23 píše:
@Scarabeuss pro mě to třeba je jako by jsme spolu skoro nespali. Dříve to bylo několikrát denně/ týdne. Tak asi něco špatně je.

ano je, pokud jetotakova nahla zmena…chlapa pohlitily prachy.. :(

• Citovat
  • Nahlásit
KackaDoup
7.4.16 21:23
@Lucc23 píše:
@ferret máme 8. Měsíční mimco

a jak moc se chlap zapojuje?

• Citovat
  • Nahlásit
KackaDoup
7.4.16 21:24

Jakoresit prokohojesex jednou tydne nebo malo, je asi mimo tema :mrgreen: ;)

• Citovat
  • Nahlásit
6613
7.4.16 21:34
@KackaDoup píše:
ano je, pokud jetotakova nahla zmena…chlapa pohlitily prachy.. :(

a ženskou děcko. Prostě každý má svoje.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...