Cítím se jak před MS už nejsem jako po kocovině 7tt

95
16.12.20 12:22

Cítím se jak před MS už nejsem jako po kocovině 7tt

Ahoooj, chci se zeptat, jsem teď 7+5tt (podle poslední MS) asi od 6tt mi bylo strašně špatně, nemohla sem ani jist, ale v pondělí ze dne na den to přestalo.. to jsem tedy byla u doktorky a potvrdila mi srdíčko a že je vše vporadku :). Včera mi zase bylo trosku špatne, ale už ne tolik.. a dnes je to zas tak nějak normální.. spis se teď cítím jak před MS, myslíte si že je to normální? Jako asi bych se neměla stresovat když mi v pondělí řekla, ze všechno vpohode :) ale chtěla jsem znát vaše zkušenosti.. dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6837
16.12.20 12:25

No jasné nijak nestresuj a buď rada ze už je to i někdy lepší :wink: první tři měsíce můžou být jak na vodě, no vlastně cele těhotenství, dnes jsem 21 týden a doteď mám sem tam den kdy mi je mizerně a pak mám třeba dva tři týdny pohodicku a je mi lip než kdy jindy :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
16.12.20 12:42
@brumi píše:
No jasné nijak nestresuj a buď rada ze už je to i někdy lepší :wink: první tři měsíce můžou být jak na vodě, no vlastně cele těhotenství, dnes jsem 21 týden a doteď mám sem tam den kdy mi je mizerně a pak mám třeba dva tři týdny pohodicku a je mi lip než kdy jindy :D

Tak teď si mě uklidnila :) nedávno jsem prodělala ZT, tak jsem s čímkoliv jako na trni :) a bolesti břicha jakoby na dotek, ale ne nějak extra si měla taky?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
16.12.20 13:14

Já jsem taky 7tt a je mi už 14 dní blbě s tím, že asi na 3 dny mi bylo dobře a nic mi nebylo a pak mi zase začalo být na nic. Ono se to hodně mění. Taky jsem měla divný pocit v den, kdy jsem se ani snad necítila těhotná, ale teď si zase říkám, už aby byly ty nevolnosti pryč :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
16.12.20 15:00
@Deneld píše:
Já jsem taky 7tt a je mi už 14 dní blbě s tím, že asi na 3 dny mi bylo dobře a nic mi nebylo a pak mi zase začalo být na nic. Ono se to hodně mění. Taky jsem měla divný pocit v den, kdy jsem se ani snad necítila těhotná, ale teď si zase říkám, už aby byly ty nevolnosti pryč :mrgreen:

Já si to celou dobu říkala taky, protože cely den to bylo hrozny :D.. ale teď bych je radši měla, člověk aspoň ví, ze je fazolka vporadku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
16.12.20 16:30

@Natali1996 ve skutečnosti síla příznaků nic nevypovídá o tom, jak je těhotenství prosperující. Ale chápu, že psychicky to člověk vnímá jinak :) sama to tak mám.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
16.12.20 17:31
@Deneld píše:
@Natali1996 ve skutečnosti síla příznaků nic nevypovídá o tom, jak je těhotenství prosperující. Ale chápu, že psychicky to člověk vnímá jinak :) sama to tak mám.
Že? Já si nikdy nemyslela, ze se v těhotenství budu tak bát..no teď je to katastrofa :D a taky té bolí břicho na dotek? Me bolí ale ne moc, třeba když prejedu kalhotama nebo na něm nechám kalhoty s gumou dlouho :)
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
288
16.12.20 18:09

@Natali1996 ne ne, břicho mě nebolí. Bolelo mě jen v době zjištění těhotenství, kdy jsem si myslela, že to brzo dostanu. Ale teď nemám v břiše žádnou bolest, jen je mi blbě a jsem šíleně unavená :) ale bolesti břicha jsou normální. Pokud to není velká, nebo ostrá řezavá bolest, tak bych byla v klidu. Akorát mi na břiše vadí úplé kalhoty a nemůžu si na něj položit notebook jak jsem zvyklá. To je mi hrozně nepříjemné :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
16.12.20 19:34
@Deneld píše:
@Natali1996 ne ne, břicho mě nebolí. Bolelo mě jen v době zjištění těhotenství, kdy jsem si myslela, že to brzo dostanu. Ale teď nemám v břiše žádnou bolest, jen je mi blbě a jsem šíleně unavená :) ale bolesti břicha jsou normální. Pokud to není velká, nebo ostrá řezavá bolest, tak bych byla v klidu. Akorát mi na břiše vadí úplé kalhoty a nemůžu si na něj položit notebook jak jsem zvyklá. To je mi hrozně nepříjemné :)

Joo to přesně sem myslela, taky me to nebolí ale vadí, je to nepříjemné, takový nevím jak to popsat :D tak se mi ulevilo ☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3258
16.12.20 19:40

@Natali1996 buď vklidu ;) jsem sice už 29tt ale ten začátek to bylo jak na houpačce jeden den fajn další dny špatně trvalo to do 20tt pak pohodička a od 25tt zase nevolnosti bolesti žaludku dva týdny a teď lepší konečně si můžu dát pořádne jídlo a užít trošku ty těhotenské chutě…do 10tt +- mě povolovalo bříško jak na slabší menstruaci ;) teď už se ozývají záda a takové ty podobné těhotenske věcičky co k tomu patří :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
95
16.12.20 21:23
@Ivunka87 píše:
@Natali1996 buď vklidu ;) jsem sice už 29tt ale ten začátek to bylo jak na houpačce jeden den fajn další dny špatně trvalo to do 20tt pak pohodička a od 25tt zase nevolnosti bolesti žaludku dva týdny a teď lepší konečně si můžu dát pořádne jídlo a užít trošku ty těhotenské chutě…do 10tt +- mě povolovalo bříško jak na slabší menstruaci ;) teď už se ozývají záda a takové ty podobné těhotenske věcičky co k tomu patří :srdce:

Jee jak já zavidim všem, kteří mají tohle buď a nebo období za sebou :) tak doufám, ze je to vážně tím, ze se tam dela místo pro prcka☺️

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3258
16.12.20 21:43

@Natali1996 upřímně já jsem taky ráda že to mám za sebou a fakt to bylo Krušné já zvracela celý den i noc několik týdnů takové šílené nevolnosti jsem neměla v předchozích těhotenstvích a to jsem po 4 a fakt to bylo šílený nepřeji nikomu…a teď mě bolí záda malej mi tlačí úplně všude takže začátek a ten skoro konec těhotenstvi si užívám doufám že úplný konec bude lepší ale to si maluju moc růžově :srdce: buď vklidu nechci strašit nebo děsit já u třetího občas v těhotenství krvácela spinila a je tu snami zdravej a šikovnej kluk v květnu oslaví 6 narozeniny :srdce: hlavně klid :srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6837
17.12.20 12:36

@Natali1996 tak to jsem ráda 😊 bja teď děkuji že mám toto tehu klidné jen ty občasné dny kdy mám pocit že mě přejel traktor 😂 😂 ale proti druhému a třetímu je to super, obě ty predtim nonstop nevolnost, zvracení až do 7 měsíce, co chvíli omdlivani no masakr. Tak si to čtvrté teď fakt užívám stejně jako první. A ten pocit při doteku jsem taky vždycky měla, je to tím jak roste děloha a vše se natahuje a pne, teď to mám každý večer, stačí větší večeře a už to jede 😂 😂

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat