Cítím se na druhé dítě. Je to špatně ?

Anonymní
18.1.20 22:00

Cítím se na druhé ... Je to špatně ?

Ahoj holky, spíš rozpoutám diskuzi než abych měla přímo dotaz… V postýlce mi leží skoro dvouleté dítě a já už se nějaký ten pátek cítím na druhé dítko… Partner je proti… Tchýně nám to rozmlouvá, že bychom měli počkat alespoň do 4 let dítěte… Moje mamina úplně… Plus mě čeká operace při které mi mohou poškodit mé ženské orgány… A já prostě nevím… Partnera nepřemluvím ( je tvrdohlavý stejně jako já…) Já si přijdu, jako bych chtěla něco hodně špatného, že bych už chtěla druhé… Pro všechny je to moc brzy za sebou… Mohu se asi stejně zeptat po jak dlouhé době jste měli děti za sebou? Moc děkuji ????

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

18.1.20 22:06

Ono je to dost jedno. Když partner nechce, tak stejně nic nezmůžeš. Pokud teda nejsi mrcha a neušiješ to na něj. Kdo má jaký názor, včetně vašich matek, ti nijak nebrání. Musíš si to domluvit s budoucím taťkou.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 22:09

Mezi první a druhýma (dvojčata) mám 14 měsíců a 10 dní. Mezi dvojčaty a třetím dítětem je bez 3 dnů 13 měsíců. Mezi třetím a čtvrtýma (opět dvojčata) je 12 měsíců a 9 dní.
Každý to má jinak. Někdo(my) chce děti blízko k sobě. Někdo se na druhé dítě začne cítit třeba až když jde první do školy..

• Nahlásit
  • Citovat
519
18.1.20 22:10

Babičky by měly být rády, že bude další vnouče, jejich názor by mě neodradil. Problém je ale v tom, že druhé nechce manžel, to máte dané a domluvené, že budete mít jedináčka? Jinak mě to tedy nijak brzy nepřijde, děti by byly od sebe 3 roky, kdybys otěhotněla hned…

Příspěvek upraven 18.01.20 v 22:11

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
12104
18.1.20 22:11

Když partner nechce, tak partner nechce - přes to nejede vlak, ještě tedy dotázek - partner nechce už nikdy nebo později?
a názor maminek můžete vyslechnout, ale to je tak všechno

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
18.1.20 22:13

Je to úplně jedno, já se začala cítit na druhé, když měl kluk 15M, ještě jsme nějakou chvíli počkali, ale už se to rýsuje, syn má 1,5 roku. Ale my jsme to chtěli oba. A jestli by mě tchyne nebo moje máma nějak premlouvaly, tak to je mi srdečně úplně putna. Ony s nama nežijí, dítě nevychovavaji, nezivi nás ani nesati, takže jim to muže být fakt jedno. Jim taky nikdo nekecal do toho, kdy si mají dělat děti, takže asi tak :nevim:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 22:15

@stinga partner chce až po mé operaci ale to je že 70% šance, že už to nepůjde… Nikdy… Jen mě zajímá po jaké době mají holky děti… Protože mě to taky nepřijde, že by byli brzy po sobě… Abych se m to pokusila ještě nějak rozmluvit… Sama jsem jedináček a vím, že to není žádná výhra…

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 22:18

My máme rozdíl 22 měsiců…na začátku horor, ale to jen díky našemu 1.temperamentnîmu dítku, do roka a půl na mašli ( druhý strašně uječené, závislé miminko ) teď se to lepší ve 4 a 2 už se mi nervy srovnávají, ale to nevíš nikdy jestli budeš mít klidné děti nebo oba budou živí. Nasi oba desne jeceli pri kazdem uspavani, kocar nenavidelo, byli oba desne problemovy a vztekli, uz se to ale zlepsilo! Co vidim jako veliky plus, ze si už spolu dost hrají, mají hry na podobné úrovni a tak si rozumí:heart_eyes: ale zase vidim, ze prvni uz mnohem víc chape a pomuze..nez to dvoulete dite, ktere chce mamu taky porad pro sebe…hlidani u nas nula..Jen manzel po praci.

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 22:18

@Berry77 nene chce až po mé operaci viz to co jsem jsem psala stingze…

• Nahlásit
  • Citovat
12104
18.1.20 22:19

No tak pak jen pomaloučku polehoučku zkusit přemlouvat partnera, a ta operace jde v pohodě odložit popřípadě až se zadaří a odrodíš?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 22:22

Máme rozdíl 2 roky a čtvrt a u dalších dvou 2 a trictvrte. Jsou všichni tři během 5 let a jsoubezva parta. Jak jsou věkem k sobě blízko, hrozně moc si spolu vyhrajou. Já bych na nic nečekala. Ale musí chtít i muž samozřejmě

• Nahlásit
  • Citovat
Anonymní
18.1.20 22:26

@stinga tak to bylo i prvního dítěte… Měla jsem naplánovaný termín a v tom jsem zjistila, že jsem těhotná… Takže by to odložit šlo… Ale z minule se jim to moc odkládat nechtělo… Mezitím jsem kojila a tak… Akorát s tím porodem to je taky složitější ale to je jiná kapitola… Já to na něj ještě nějak opatrně zkusím :)

• Nahlásit
  • Citovat
11919
18.1.20 22:28

A co je to za operaci? Jak moc je nutná?

Není důvod ten, že chce, aby si byla nejdřív vcajku, než si pořídíte další?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
18.1.20 22:36

@Netopirek nejdříve mi budou brát štěp z páteře, pak vkládat do kyčle + dávat umělé kůstky a vytvářet novou chrupavku ( podle mého ortopeda je poměrně velká šance, že mi přitom poškodí vaječník což je prusvih protože druhý mi nefunguje… ) + Přitom mi budou dělat i něco jiného… Takové strašně moc zamotané… Po této operaci se už nikdy do původního stavu nevrátím… Kor si myslím, starat se o dvě malé děti bude velká zátěž na kloub

• Nahlásit
  • Citovat
21921
18.1.20 22:37
@Anonymní píše:
@stinga tak to bylo i prvního dítěte… Měla jsem naplánovaný termín a v tom jsem zjistila, že jsem těhotná… Takže by to odložit šlo… Ale z minule se jim to moc odkládat nechtělo… Mezitím jsem kojila a tak… Akorát s tím porodem to je taky složitější ale to je jiná kapitola… Já to na něj ještě nějak opatrně zkusím :)

Já bych do druhého šla jen se souhlasem partnera. Názor babičky bych vyslechla, ale neřídila se jím (pokud nejsi životně závislá na jejím hlídání nebo bydlíte u nich ve 3+1).

Nejlépe po operaci. Nikdy nevíš, co se stane a je lepší být stoprocentně fit.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama