Reklama

Cítím se nemocná, ale nic mi není?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

lucy.marek1
Nováček 4 příspěvky 04.02.17 22:41
Cítím se nemocná, ale nic mi není?

Ahoj. Mám zdravotní problém. Vždy s příchodem zimy a ochlazením začínám být nemocná a trvá to až do jara. V čem spočívá má nemoc: trvale ucpané dutiny, vysoké zahlenění, bolest v krku která se střídá se záchvaty kašle, někdy nemůžu skoro dýchat, v noci se dusím, přechodně zvýšená teplota (ale jen zřídka). Byla jsem snad u všech možných lékařů - obvodní nezjistil nic - prý trošinku podrážděné hrdlo, na plicním plíce čisté, na imunologii zdravá jako řípa, na ORL vše v pořádku - ale já v pořádku nejsem a nevím, co s tím mám dělat. Nejsem ve stresu (no tedka už vlastně z té nemoci jo), nevymýšlím si to. Zkouším všechno možné - léky i přírodní - zkouším cibuli s cukrem, med s citronem, spánky mazat levandulovým olejíčkem, zkouším priessnitzovy zábaly, pastilky do krku, mullerův sirup, vitaminy, prášky na podporu imunity - ale každou zimu je to to stejné a já jsem už vyčerpaná. Máte někdo podobný problém nebo tip co s tím?

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Reakce:

sediza
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 04.02.17 22:49

Obvodni a ORL nestačí. Zkuste imunologii, ale nejakou kvalitní. Chce to komplexní testy…chlamydie plicní me napadaji jako prvni.

Helileli
Závislačka 2773 příspěvků 04.02.17 22:52

Co otužování? Nejlevnější způsob jak posílit imunitu.

Ketris
Echt Kelišová 9301 příspěvků 04.02.17 22:58

Doporučuju posílit imunitu :kytka: Zdravý životní styl udělá hodně..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 04.02.17 23:02

Plicní chlamydie

JaPaS2
Ukecaná baba ;) 1612 příspěvků 1 inzerát 04.02.17 23:10

Mam to stejne. Plicni rtg v poradku. Dostala jsem inhalator na ten kasel, coz je lepsi, ale v krku me boli porad a nejvic v noci, k veceru. Zkousim ted jist B komplex. K tomu zahleneni a bolebi v krku, me jeste boli ucho, kdyz jsem venku. Plicbi chlamydie by snad mudr. nasli ne?

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 04.02.17 23:11
@Anonymní píše:
Plicní chlamydie

a jéje… to je dnešní svatej grál všech zdravých nemocných

mmch ftipné je již to, že nic takového jako plicní chlamydie neexistuje
 fakt

jestli jsou snad myšleny chlamydofily, / to nejsou chlamydie / není nic horšího než si je nechat odebrat z krve, nejlépe doktorem který netuší jak výsledky interpertovat a igG protil, naprosto běžné a velmi časté u naší ZDRAVÉ dospělé populace interpretuje jako " jééé máte chlamýdijééé"

a začne přeléčovat, střílet naslepo, pálí do neexistujícího problému antibiotiky
a vykosí rovnováhu ve střevní mikrofloře a rozprasí dotyčnému nebožákovi mikrobiom, načež tento cítí že mu je ještě hůře
i vyhledá šarlatána a ten jej dorazí

pokud mohu, doporučuji se tématu tzv " plicních chlamydií " zcela vyhnout a raději lovit v jiných, méně zrádných vodách
:kytka:

Ditta77
Závislačka 4198 příspěvků 04.02.17 23:12

Kamarádka má úplně stejný problém, má toto od září a obvodní jí nechtěla poslat ani na ORL, tak si nechala jako samoplátce odebrat krev na plicní chlamydie…měla mít výsledky teď v týdnu, ale ještě jsme si nevolaly…

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 04.02.17 23:13

@JaPaS2
reflux? zadní rýma? astma? únava po chřipce?
hnusné ovzduší? málo spánku?
co dutiny, nezlobí?
reflux je velice častou příčinou podobných kašlů a šimrání v krku

na tzv. " chlamýdie " se vyse – te, jen si zavaříte ;)

sediza
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 04.02.17 23:13
@JaPaS2 píše:
Mam to stejne. Plicni rtg v poradku. Dostala jsem inhalator na ten kasel, coz je lepsi, ale v krku me boli porad a nejvic v noci, k veceru. Zkousim ted jist B komplex. K tomu zahleneni a bolebi v krku, me jeste boli ucho, kdyz jsem venku. Plicbi chlamydie by snad mudr. nasli ne?

Moje kamaradka s tim chodila dlouho. Treba 3/4 roku. A teprve pak ji nasly plicni chlamydie. Pokud na ne dr. netestuje - neposle na krevni testy primo na to…tak se na to neprijde. Resp. z vyteru z krku se to nepozna.

sediza
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 04.02.17 23:17
@Borrealis píše:
a jéje… to je dnešní svatej grál všech zdravých nemocných

mmch ftipné je již to, že nic takového jako plicní chlamydie neexistuje
 fakt

jestli jsou snad myšleny chlamydofily, / to nejsou chlamydie / není nic horšího než si je nechat odebrat z krve, nejlépe doktorem který netuší jak výsledky interpertovat a igG protil, naprosto běžné a velmi časté u naší ZDRAVÉ dospělé populace interpretuje jako " jééé máte chlamýdijééé"

a začne přeléčovat, střílet naslepo, pálí do neexistujícího problému antibiotiky
a vykosí rovnováhu ve střevní mikrofloře a rozprasí dotyčnému nebožákovi mikrobiom, načež tento cítí že mu je ještě hůře
i vyhledá šarlatána a ten jej dorazí

pokud mohu, doporučuji se tématu tzv " plicních chlamydií " zcela vyhnout a raději lovit v jiných, méně zrádných vodách :kytka:

Nikdo tu nepíše, ze má paní chlamydie. Je to jedna z mnoha mozností. Nicmene ano, toto onemocneni existuje a mne ho léčili pri primoinfekci (IgM protilátky pozitivní) -antibiotiky. Jinak souhlasim, ze je nutné spravne interpretovat výsledky.

Big boss
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 04.02.17 23:19

Kup si vitamín D, užívej min. 3 měsíce, to vyjde celkem asi na 120Kč a máš po problému.

Borrealis
Ukecaná baba ;) 2081 příspěvků 04.02.17 23:19

@lucy.marek1
nemáte doma malé školkovní dítě které vám tahá domů neustále hnusné školkovní bacily? či dokonce děti dvě?

zejména první sezona bývá u rodičů pak výživná
tyto dětské brebery se vykultivují a vyselektují neustálou cirkulací ve školce v agresivní nestvůry které pak dovedou rodiče potrápit snad ještě více než děcka

na dutiny Rhinohorn a solné průplachy
začít hned, včera bylo pozdě
a co nejméně ATB, ty si šetřit až na jooooooo když něco
dobrej dochtor Vám nebude rvát ihned ATB ale spíše se bude ptát a ptát a hledat souvislosti

klimatizace v práci? nejsou doma za skříní plísně? co spánek? nejste permanentně utahaná protože nevyspalá?
neleze na vás regulerní deprese? ta reálně oslabuje imunitu a člověk pak chytá i to co by normálně nechytl…

sediza
Ukecaná baba ;) 1484 příspěvků 04.02.17 23:20

Jinak samozrejme mysleno chlamydia pneumoniae. Ale tak ne kazdy vladne latinou a dr. urcite pochopi, co ma clovek na mysli..

Big boss
Ukecaná baba ;) 1553 příspěvků 04.02.17 23:20

Dřív jsem byla taky celou zimu na hromadě, od té doby co to beru mám už několik let klid, chřipkové epidemie mě taky míjí.

Stránka:  1 2 3 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Nespinká? Vyzkoušejte rady ostatních maminek

Někdo má doma malého spáče, jiní rodiče bojují o každou minutu spánku. Pro... číst dále >

Rekonstrukce bytu: Na co si dát pozor?

Kupujete byt a potřebuje opravit? Anebo už nejste tolik spokojení s vlastním... číst dále >

Články z Expres.cz

Šmejdství a půjčky zavánějící lichvou: Syn „té od sirotků“ je pěkné kvítko!

Europoslankyně Michaela Šojdrová (KDU-ČSL), která přišla s návrhem přijmout... číst dále >

Rozvodová bitva: Soud rozhoduje o výživném pro Paroubkovou, kolik chce?

U městského soudu v Praze dnes pokračuje rozvodová sága manželů Paroubkových.... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma spala s Hitlerem, tvrdila krásná Romy, která by oslavila 80 let

Kdyby nezemřela ve 43 letech, oslavila by 23. září osmdesátku. V 17 letech... číst dále >

Když dlouho necestuji, hýbu aspoň nábytkem, říká žena velvyslance Kmoníčka

Produkovala show na Broadwayi, v Česku řídila partu chlapů v dopravní firmě,... číst dále >

Reklama