Cítím se nešťastně v manželství

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:19
Cítím se nešťastně v manželství

Omlouvám se pokud pozdrzuji. Ale začínám být ne šťastná. Jsem s mym muzem 15 let. Máme dvě děti. 4 a 7 let. Poslední roky z mé strany láska vyprchava. Tenhle rok se mi zdá že už jen prezivam. Nespime spolu už jak dlouho. Pomyšlení na fyzický kontakt s ním mě spíše děsí. Strašně se za to stydím. A nevím co s tim. Vubec se nezajímá o to co cítím. Vubec. Sama jsem mu řekla, že my si spolu vubec nerozumime. A on na to. Ale prosim te, mamko. Stalo se vám také někomu tohle? Je mi 37 let. Připadám si jako by mi všechno skončilo… :'(Kvuli detem se snažím tvarit jako by nic.. Ale je to hrozné..

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Reakce:
zu.syk
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 25.07.19 22:24

Nesnáším, když někdo svou partnerku nazývá mamkou (samozřejmě pokud to není před dětma nebo v souvislosti s nima)… ty přeci nejsi žádná jeho mamka :nevim: Přijde mi to, jako v tobě viděl právě už jen tu mamku.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:26
@zu.syk píše:
Nesnáším, když někdo svou partnerku nazývá mamkou (samozřejmě pokud to není před dětma nebo v souvislosti s nima)… ty přeci nejsi žádná jeho mamka :nevim: Přijde mi to, jako v tobě viděl právě už jen tu mamku.

Mamka jsem co se narodil první synek.. Ani mě to nepřišlo..

Uživatel je onlinemodravlocka
Ukecaná baba ;) 1455 příspěvků 25.07.19 22:30

Není to spíš jen partnerská krize a ubijejici stereotyp? On je, předpokládám, ve vztahu spokojený?

Milan42
Ukecaná baba ;) 1856 příspěvků 25.07.19 22:31

On jednoduše nechípe, jak zlé to pro Tebe je. Jak je ta láska všechna pryč.

Protože on to tak necítí, tak netuší, že tu stejnou situaci můžeš cítit úplně jinak.

V klidu si s ním sedni a projednej to s ním, nenech se odbýt nějakým prosímtě.

A taky mu v klidu nastiň, kam to celé směřuje, když nezačne nic dělat (pokud už není pozdě).

Byl jsem v jeho botách, vím, o čem mluvím.

zu.syk
Zasloužilá kecalka 521 příspěvků 25.07.19 22:32
@Anonymní píše:
Mamka jsem co se narodil první synek.. Ani mě to nepřišlo..

Jo jo, já vím, že to spousta lidí vnímá jinak. To bylo jen takové mé povzdechnutí - prostě mi to nesedí :)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:32
@Anonymní píše:
Omlouvám se pokud pozdrzuji. Ale začínám být ne šťastná. Jsem s mym muzem 15 let. Máme dvě děti. 4 a 7 let. Poslední roky z mé strany láska vyprchava. Tenhle rok se mi zdá že už jen prezivam. Nespime spolu už jak dlouho. Pomyšlení na fyzický kontakt s ním mě spíše děsí. Strašně se za to stydím. A nevím co s tim. Vubec se nezajímá o to co cítím. Vubec. Sama jsem mu řekla, že my si spolu vubec nerozumime. A on na to. Ale prosim te, mamko. Stalo se vám také někomu tohle? Je mi 37 let. Připadám si jako by mi všechno skončilo… :'(Kvuli detem se snažím tvarit jako by nic.. Ale je to hrozné..

To víš, že stalo. Mám to samé. Máš tři možnosti. Nechat to plynout (nic se stejně nezmění), poradna, rozvod. Já to nechávám plynout, nechce se mi nic resit. Tvůj chlap nevidí, že je nějaký problém. Nechce vidět. Můj se děsně divil, že jsem nespokojená. Jednou možná najdu sílu to rozseknout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:34

Ano, stalo. Již po šesti letech, jedno dítě. Ze začátku jsem se snažila, marně. Je to prostě chlap, kterýmu přijde vše v pořádku. O sex se musím doprošovat, je to stejné. Musím ještě říct, že nejsem žádná hnuska, milence nemám, on je prostě pohodlný a já si časem zvykla a už to neřeším. Upřímně, nebudu ho měnit za nové zboží, které bude za pár let stejné, nebo i horší. Čerpám prostě výhody, že se o dítě stará, já můžu mít práci flexibilnější, díky jeho pracovní době, finančně nás zajistí, máme majetek… Jo jsem asi vyčůraná

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:35

Kdybych neměla děti, tak jdu.. Ze dne na den.. Nic by mě nemrzelo.. To je strašný. Takhle necitit nic. Vubec nic…

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:37
@Milan42 píše:

Protože on to tak necítí, tak netuší, že tu stejnou situaci můžeš cítit úplně jinak.

A taky mu v klidu nastiň, kam to celé směřuje, když nezačne nic dělat (pokud už není pozdě).

Bože, to jsou kecy zase. Nejlepší je rada, promluvte si. Já tohle řešila dva roky, brečela, jak mi je líto tohle a tamto a on to stejně neřešil

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:39
@Milan42 píše:

Jenomže u mě to je už konec.. Připadám si jak nevdecnice. Stará se o rodinu aby jsme nestradali. Ale pritom jsme jinak úplně jak cizí. Tedy já to tak citim..

zoidberg
Extra třída :D 13371 příspěvků 25.07.19 22:40

Tak to je asi normální. Manželství je zabiják vztahu. Takhle dlouho být s jedním člověkem je na medaili. Jinak manželství není nástroj na výrobu štěstí, ale slouží k vyvedení mláďat.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:43
@Anonymní píše:
Ano, stalo. Již po šesti letech, jedno dítě. Ze začátku jsem se snažila, marně. Je to prostě chlap, kterýmu přijde vše v pořádku. O sex se musím doprošovat, je to stejné. Musím ještě říct, že nejsem žádná hnuska, milence nemám, on je prostě pohodlný a já si časem zvykla a už to neřeším. Upřímně, nebudu ho měnit za nové zboží, které bude za pár let stejné, nebo i horší. Čerpám prostě výhody, že se o dítě stará, já můžu mít práci flexibilnější, díky jeho pracovní době, finančně nás zajistí, máme majetek… Jo jsem asi vyčůraná

Prosím tě, jen ses přizpůsobila situaci. Asi dočasně. Vnímám to také tak. A buď to casem rozseknu a nebo ne.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 25.07.19 22:47
@Anonymní píše:
Bože, to jsou kecy zase. Nejlepší je rada, promluvte si. Já tohle řešila dva roky, brečela, jak mi je líto tohle a tamto a on to stejně neřešil

Ten můj se mnou vůbec mluvit nechtěl, jsem mu rekla, ze si chci promluvit, začala jsem a on se otočil a šel pryč. A já za ním. Stejně se nic nezměnilo, že prý hledám chyby jen na něm a ať se zamyslím nad sebou. Jinak spolu vycházíme v pohodě, kamarádi.

Uživatel je onlineme57h
Kecalka 499 příspěvků 25.07.19 22:51
@Anonymní píše:

Zkusila bych to za každou cenu zachránit, dítě by nemělo vyrůstat v neúplné rodině, kor tak malé… kdyby byl vztah trvale a nenávratně poškozen, trvala byhh alespoň na tom, abyste před dětmi dělali „jakože nic“ a udělala vztah takový volnější, že by oba měli milence. Jinak, já taky prožila nedávno manželskou krizi, ale zdárně jsme ji překonali a letos oslavíme dvacáté výročí.

Stránka:  1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 Další »
Váš příspěvek
Reklama