Cítím se nežádaná

Anonymní
15.12.19 20:51

Cítím se, nežádaná

Nevím, jak jinak to pojmenovat. Je mi 31 postava oplacana, ale jinak si myslím, že dobré. Od té doby co jsem vdaná a mám dceru, žádný muž mi nepíše. Připadám si neatraktivní. Manžel už mě dávno nechválí a jednou už mě i podvedl a při každém firemním večírku mi oznamuje, že ho balily nějaké kalegyně atd. Od té doby mám pocit, že mu to chci i nějak oplatit ale mám pocit, že o mě není zájem. Občas po mě nějací muži koukají, když procházím a na nedávné akci někteří muži projevovali zajem. Asi mi chybí kamarádský vztah s jiným mužem.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
230
15.12.19 20:56

Možná více sebevědomí

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3239
15.12.19 20:59

Ahoj tak vylepši jeste co se vylepšit da, kup si nejake pekne sexy hadry…a chod hodne mezi lidi…me se osvedcilo s dětmi sama sportovat…tam je hodne tatiku samotných a třeba si s nekterým neco začnes i kdyby jen platonicky na zvýšení sebevedomi by to mohlo stacit :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15.12.19 21:05

S manželem jsem 17 let a on byl posledni chlap na téhle planetě, co po mě mrknul. Od té doby nikdo. Nikdy. Žádný chlap už o mě nikdy nijak nezavadil. Taky mám taková období (depkoidní) kdy mě to mrzí. Ale zase si říkám, že je to třeba dobře. Třeba mám v sobě schovanou lehkou děvu a byla by ze mě akorát mrcha nevěrná :jazyk: takhle když není pokušení tak můžu být ledově klidná :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
15.12.19 21:15

Zkus na sobe vice zapracovat, zlepsi se i sebevedomi, uvidis. Jestli chodis s hlavou sklopenou, nevyzaruje z tebe neco vic, pak se chlapi neotoci i kdyby si byla krasna jak modelka.Je hezke citit, ze jsi atraktivni, ale tomu se musi i napomoct. A s oplacanim je velmi snadne zatocit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
15.12.19 22:12

Docela pochybuji, že ti nějaký kamarádský/milenecký vztah s jiným mužem pomůže.
Spíš to bude ještě horší, ale kdo chce kam…

Není asi nic jednoduššího než zkusit nějakou více či méně erotickou seznamku a potenciálních milenců se najednou objeví :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
15528
15.12.19 22:15

Protože nic tak nepomůže sebevědomí, jako zničit si manželství úletem s někým, kdo bude chtít někoho, kdo si potřebuje zvednout sebevědomí jednorázovým šukkem.

Zkus ještě jednou důkladně promyslet co skutečně chceš a kudy vedou cesty k dosažení a jaká cena se za to případně musí zaplatit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
15.12.19 22:21

Ja teda nepochopila z prispevku, ze nutne hleda suk a jen ji proste nikdo nechce :think:.Jen ze by si chtela připadat atraktivnejsi, aby max ma zel zarlil. Mozna jsem moc motylkova, no :mrgreen:.Na druhou stranu, kazdeho vec :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3409
15.12.19 22:27

:lol: začni se o sebe starat. Vždyť nejde o ostatní chlapy jsi jaksi vdaná. Byt tebou dám si dohromady manželství než hledat pozornost jinde. Jen aby jsi pak nepsala další diskuzi, manžel se chce rozvést, prisel mi na nevěru

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
15.12.19 22:36
@wildcherry píše:
Ja teda nepochopila z prispevku, ze nutne hleda suk a jen ji proste nikdo nechce :think:.Jen ze by si chtela připadat atraktivnejsi, aby max ma zel zarlil. Mozna jsem moc motylkova, no :mrgreen:.Na druhou stranu, kazdeho vec :jazyk:

Buď hledá kamaráda… nebo někoho kdo se jí bude dvořit…
Ten dotyčný to asi bude dělat s jedním cílem a pochybuji, že se bude jen chtít pochlubit se sbírkou motýlů :-)
Jestli s ním bude hrát trochu nepoctivou hru nebo to nakonec neukočíruje je jiná věc. Spíš si myslím, že podlehne prvnímu „obšourníkovi“ co jí řádně zalichotí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
15.12.19 22:42
@Josef_t píše:
Buď hledá kamaráda… nebo někoho kdo se jí bude dvořit…
Ten dotyčný to asi bude dělat s jedním cílem a pochybuji, že se bude jen chtít pochlubit se sbírkou motýlů :-)
Jestli s ním bude hrát trochu nepoctivou hru nebo to nakonec neukočíruje je jiná věc. Spíš si myslím, že podlehne prvnímu „obšourníkovi“ co jí řádně zalichotí.

No, musim souhlasit, ze mene atraktivni zeny na prvni lichotky vetsinou podlehnou a neukociruji vubec nic. Nechaji se velni rychle a snadno svest.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3685
15.12.19 22:50
@wildcherry píše:
No, musim souhlasit, ze mene atraktivni zeny na prvni lichotky vetsinou podlehnou a neukociruji vubec nic. Nechaji se velni rychle a snadno svest.

Na to „méně atraktivní“ bych byl opatrný :-)
Je to spíš o přístupu, třeba i o tom jaké vysílá „signály“ - oční kontakt je hodně důležitý.

Spíš by to chtělo lehkou terapii než to léčit někde na seznamce :-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24400
15.12.19 22:54
@Josef_t píše:
Na to „méně atraktivní“ bych byl opatrný :-)
Je to spíš o přístupu, třeba i o tom jaké vysílá „signály“ - oční kontakt je hodně důležitý.Spíš by to chtělo lehkou terapii než to léčit někde na seznamce :-)

jj :jazyk:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26062
15.12.19 23:06

Od kdy se sebevědomí odvíjí od toho, jestli mají chlapi zájem? Jdi na amatéry a uvidíš. Jenže je otázka, k čemu je to dobrý

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4267
15.12.19 23:39

Snížit taxu. Přeci jen pod obrázkem oplácané ženy čtyřciferná suma je moc. ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat