Cítím se sama, nevím, jestli mě miluje

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 18:42
Cítím se sama, nevím, jestli mě miluje

Potřebovala bych znát váš názor. S manželem jsme spolu 5 let. Nyní čekáme miminko a manžel se strašně změnil. Když není v práci, pořád odeme utíká, jde prostě pryč, k rodičům, babičce, a podobně. Když už je doma, tak si sedne k počítači. Nebo kouká do mobilu. Tohle dělal i dřív ale ne tak moc. Cítím se strašně sama, odmítá i sex. Dokonce nemá ani o mě starosti, když mi je špatně nebo něco, tak jen pokrči rameny. Je mu jedno jak já se cítím, jak prožívám těhotenství, neví kdy mám kontroly a podobně. Samozřejmě na veřejnosti se chová úplně jinak, to je starostlivý manžel. Já už nevím, cítím se tak sama, nechtěná a odstrcena. Jestli si to jen namlouvam nebo já už nevím :'(

Stránka:  1 2 Další »
Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 13700 příspěvků 13.04.19 18:45

No a rekla jsi mu to? Nebo mu dej tohle přečíst. Ať to vidí přesně tak, jak to cítíš

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 18:47

@Tichošlápek říkám mu to pořád. Vzcky mi řekne ale nee, obejme mě a tím to končí. Jen dělá, že mu na tom záleží a za 5 minut jemné to zase pryč

Kotatko03
Echt Kelišová 8435 příspěvků 13.04.19 18:50

Asi tezko rict jak moc se zmenil manzel a jak moc ses zmenila ty, rozumej, v tehotenstvi se spousta zen meni, hormony jedou a casto si ani neuvedomujeme, ze jsme nine, nekdy protivne, podrazdene atd. To ze odmita sex bych jeste pochopila, ne kazdy muz to v tehotenstvi dava, to ze „utika“ by mi vadilo. Nicmene jako nejjednodussi reseni vidim, v klidu a otevrene si o tom promluvit. Nejdrive bych dala prostor jemu, at ti rekne jak se citi atd, az pak bych mluvila ja. Aby nemel pocit, ze muto vycitas, to nicemu neprospeje. Do hlavy mu nimdo nevidi. Miminko je planovane? Nemohl se treba nove situace zaleknout? A tak podvedome „utika“? Naprosto ti rozumim, ze se citis odstrcena, nechtena, ale verim, ze vzajemnou otevreniu komunikaci to vyresite a zacne se to zlepsovat, drzim palce :hug:

Jana525
Kelišová 5412 příspěvků 13.04.19 18:52

A co delas ty, kdyz on nekam utece a nebo kouka do pocitace? Vyrazis taky nekam? Za prateli, za konickama nebo se bavit? A nebo proste na nej doma cekas?
Do hlavy mu nevidime, ale nekdy chlapa nebavi, kdyz ma tu zenskou moc jistou a nekteri chlapi maji pocit, ze si tu zenskou tim tehotenstvim pojistili.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 18:52

@Kotatko03 on se tak choval i před tím, jen ne v takové míře. Nebo jsem si toho spíš nevšimala. Vždycky mu řeknu, co mě trápí. Miminko je plánované. On ho chtěl dokonce víc než já.

Kotatko03
Echt Kelišová 8435 příspěvků 13.04.19 18:54
@Anonymní píše:
@Kotatko03 on se tak choval i před tím, jen ne v takové míře. Nebo jsem si toho spíš nevšimala. Vždycky mu řeknu, co mě trápí. Miminko je plánované. On ho chtěl dokonce víc než já.

nojo jenze kdyz se tak choval i predtim, to bude dost tezke zmenit to. :think:
Proste se to jen umocnilo :(

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 18:54

@Jana525 já jsem doma, někdy jdu za kamarádkou, ale ta bydlí daleko. Když někam jedu, tak je mu to víceméně fuk. On má aspoň prostor sám pro sebe. A jak občas říká jiným, (bráchovi) že si musíme od sebe odpočinout.

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 18:55

@Kotatko03 jenže já už dál nemůžu, jsem doma a jen se v tom utápím.

Uživatel je onlineKriss Tina
Echt Kelišová 9527 příspěvků 13.04.19 18:58

Hele ne každý chlap to těhotenství zrovna prožívá, vůbec netuší co to jsou nějaké nevolnosti, bolesti, strach o to miminko. Můj je sice pozorný, pomáhá, ale když tu lezu bolestí taky se mi klidí z cesty, neví jak mi pomoct, ulevit… Sex taky odmítá spousta chlapů, buď je těhule nerajcuje nebo se bojí, že ublíží miminku. Ale to že utíká k příbuzným je špatně, když už tak byste měli chodit oba :think: otázka je, jestli s tebou necloumají hormony a není to s tebou k nevydržení, to bych se pan nedivila, že sem tam odejde. Ono kolikrát těhotné jsou na ránu, přecitlivělé a samy si to neuvědomují. :think:

Jana525
Kelišová 5412 příspěvků 13.04.19 18:59
@Anonymní píše:
@Jana525 já jsem doma, někdy jdu za kamarádkou, ale ta bydlí daleko. Když někam jedu, tak je mu to víceméně fuk. On má aspoň prostor sám pro sebe. A jak občas říká jiným, (bráchovi) že si musíme od sebe odpočinout.

hmm, ocividne on si potrebuje odpocnout od tebe hodne, to je blby. Mas nejake zajmy nebo zijes jen pro nej a pro rodinu? Zacala bych se trosku osamostatnovat. Bud znejisti a zacne se vic zajimat a nebo se naopak ukaze, ze je problem jeste vetsi. Co tak zacit delat nejaky konicek nebo se neco ucit a pripravovat si dopredu pudu na to, ze i on se bude zapojovat do pece o rodinu, aby jsi se i ty mohla venovat necemu dalsimu?

Kotatko03
Echt Kelišová 8435 příspěvků 13.04.19 19:00
@Kriss Tina píše:
Hele ne každý chlap to těhotenství zrovna prožívá, vůbec netuší co to jsou nějaké nevolnosti, bolesti, strach o to miminko. Můj je sice pozorný, pomáhá, ale když tu lezu bolestí taky se mi klidí z cesty, neví jak mi pomoct, ulevit… Sex taky odmítá spousta chlapů, buď je těhule nerajcuje nebo se bojí, že ublíží miminku. Ale to že utíká k příbuzným je špatně, když už tak byste měli chodit oba :think: otázka je, jestli s tebou necloumají hormony a není to s tebou k nevydržení, to bych se pan nedivila, že sem tam odejde. Ono kolikrát těhotné jsou na ránu, přecitlivělé a samy si to neuvědomují. :think:

pod toto se podepisuji. Presne a vystizne napsano. :palec:

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 13.04.19 19:01

@Kriss Tina to si nemyslím, já jsem celkem v klidu, teď už jsem rezignovala a mluvím s ním jen když musím. Protože tak jak tak situace zůstane stejná. Prostě mi přijde, že mě ignoruje. Já se snažila to zachránit ale on musí chtít a ne že já se snažím jediná. :/

Chytrak
Závislačka 3137 příspěvků 13.04.19 19:01
@Anonymní píše:
@Kotatko03 on se tak choval i před tím, jen ne v takové míře. Nebo jsem si toho spíš nevšimala. Vždycky mu řeknu, co mě trápí. Miminko je plánované. On ho chtěl dokonce víc než já.

Podle me svuj ukol splnil, vyrobil dite, tak aby vsichni byli spokojeni a tim to hasne. Vas vztah uz je pro nej mrtvy a je treba se divat dal do budoucna, z toho co pises, je jasne ze s tebou uz dale nepocita.

Kotatko03
Echt Kelišová 8435 příspěvků 13.04.19 19:02
@Anonymní píše:
@Kotatko03 jenže já už dál nemůžu, jsem doma a jen se v tom utápím.

tak nekam vyraz, venuj se sama sobe. Co treba zacit cvicit, neni v okoli nejake cviceni pro tehotne? Najdi si nejaky konicek, praci, zabavu, proste neco tak, abys delala i neco jineho, nez sedela doma a cekala az se manzel vrati z prace. :think: (samozrejme pokud muzes a nemas nejake problematicke, rizikove tehotenstvi)

Stránka:  1 2 Další »
Váš příspěvek
Reklama