Cítím se špatně v těhotenství

Anonymní
16.9.21 15:00

Cítím se špatně v těhotenství

Ahoj dámy, jsem ve 22 týdnu těhotenství a cítím se strašně špatně, mam deprese, stres a připadám si jako neosklivejsi ženská na planetě a nemůžu se smířit s tím že mi bude růst bříško a budu tlustá.
Měl tohle nekdo?
Těhotenství je nechtěně, dítě si nenechávám, může to bejt tím?
Díky

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
20856
16.9.21 15:04
@Anonymní píše:
Ahoj dámy, jsem ve 22 týdnu těhotenství a cítím se strašně špatně, mam deprese, stres a připadám si jako neosklivejsi ženská na planetě a nemůžu se smířit s tím že mi bude růst bříško a budu tlustá.
Měl tohle nekdo?
Díky

Tak samozřejmě, že je to tím. Pokud si dítě nenecháváš, tak změny na svém těle vnímáš špatně, viníš z toho to mimčo, které nechceš. Najdi si dobrého psychologa a to hned.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
25335
16.9.21 15:09

Ano je to tím, já sem ve 20tt těhotenstvi chtěné, břicho už mám velké a užívám si to :) tak krásné tehule moc nejsou, většinou se člověku zhorší plet, přibere pár kilo i mimo břicho, ke konci pak i všechno bolí, což taky nepřidá na náladě, ale pořád je to zázrak. Ty dítě nechceš a očividně ti záleží víc na tvém vzhledu, než na tom malem, tak si najdi nějakou odbornou pomoc, protože jestli ti třeba nechutně popraská břicho, prsa, budeš dole šitá apod, tak si to pak budeš zbytečně vylejvat na tom miminku. Prostě ti těhotenství dost zamává s postavou, tak tonres hned, než se z toho sesypes po porodu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Ou
18363
16.9.21 15:15

No pokud se chystáš dát dítě k adopci, tak je celkem pochopitelné, že nebudeš ze svého těhotenství nadšená a že si to v kombinaci s hormony vybere nějakou daň na stavu psychiky.

Hele - zkus třeba volat na linky důvěry a probrat to s nimi, je to anonymní a když ti to nebude sedět, můžeš to vždycky položit, ale spíš na to nezůstávej sama, protože se taky můžeš propadnout do nějaké hlubší deprese.

Ideální by to bylo řešit naživo, ale dokážu si představit, že jít se s něčím takovým svěřit může být těžké. Tak začni s přes telefon a nebo chat na tu linku důvěry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
35697
16.9.21 16:12
@Anonymní píše:
Měl tohle nekdo?
Díky

Jasně, ženy se v těhotenství necítí kolikrát dobře. Ale dítě je pro ně odměna za „příkoří“.
Třeba budeš po porodu aspoň dbát víc na antikoncepci…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat