Cítím se strašně ponížená

Anonymní
20.8.20 11:41

Cítím se strašně ponížená

Ahoj všem. Dlouho jsem tu nebyla, ale nemám se komu svěřit, protože bych si před kamarádama připadala hloupě. I proto prosím anonymně. Rok se znám s jedním mužem- bezdětný a nezadany. Scházeli jsme se pravidelně, jenže to máme od sebe asi hodinu cesty, takže jsme se viděli, když to šlo.
Asi před měsícem jsme se domluvili, ze spolu stravime celý den, vzala jsem si v praci volno. Den předtím vecer mi přišla zpráva, ze nema cas. Dobrý, celý den jsem probrecela. Dohadovali jsme se, pak jsme se videli přes noc, tak to bylo zase dobré. No a dnes jsme měli být opět cely den spolu a co myslíte. Já si vzala volno jen kvůli němu a on to zrušil:-( zacal mi z niceho nic vyčítat blbosti, aby mi odůvodnil to, ze se neuvidíme. Samozřejmě me hned napadlo, ze si našel jinou, ale to pry ne. Myslím, ze by mi to řekl. Cítím se fakt jak blbá koza, která si vybírá dovolenou vlastne pro nic. Stalo se vám neco podobneho? Proč to ti chlapi dělají? Ještě dodám, ze neni žádný mladý tele. Ani ja ne ????

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
Anonymní
20.8.20 11:42

Místo otazníků tam měl být smajl: :-(

• Citovat
  • Nahlásit
2135
20.8.20 11:45

Není zainteresovaný jinde?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1721
20.8.20 11:49

Bohužel tě má jen na sex, nemá zájem s tebou trávit čas a vytahování blbostí je jen zasterka z jeho strany, aby on se cítil líp a ty hůř. Kopni ho do zadku a najdi si někoho normálního. Hodina cesty fakt není druhý konec republiky, aby se to nedalo, kdyby chtěl. Napsat někomu, že nemám čas večer před, když vím, že ten druhý si kvůli mě vzal dovolenou… To se mělo stát jen jednou. Určitě bych si ho pak nepustila k sobě na noc si vytrepat pytlík. :roll: Tak se neponizuj :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6838

Chce se Te zbavit.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
5198

No a to se rok jen tak kde nic tu nic schazite? Jak vidíte do budoucna váš vztah jste probírali? No jinak mi připadá z toho popisu, že moc nemá zájem a nebo má ještě někoho dalšího.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6132
20.8.20 11:57

Zase tak moc tě „nežere“no… :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
14077
20.8.20 12:00

Kopni ho do ři. tě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
142
20.8.20 12:03

Taky se přikláním k tomu, že Tě má jen na sex a o nic jiného zájem nemá :nevim: Určitě bych se nedoprošovala, nedohadovala a už ho nekontaktovala. Najdi si někoho, kdo s Tebou bude chtít být :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11714
20.8.20 12:03
@Anonymní píše:
Ahoj všem. Dlouho jsem tu nebyla, ale nemám se komu svěřit, protože bych si před kamarádama připadala hloupě. I proto prosím anonymně. Rok se znám s jedním mužem- bezdětný a nezadany. Scházeli jsme se pravidelně, jenže to máme od sebe asi hodinu cesty, takže jsme se viděli, když to šlo.
Asi před měsícem jsme se domluvili, ze spolu stravime celý den, vzala jsem si v praci volno. Den předtím vecer mi přišla zpráva, ze nema cas. Dobrý, celý den jsem probrecela. Dohadovali jsme se, pak jsme se videli přes noc, tak to bylo zase dobré. No a dnes jsme měli být opět cely den spolu a co myslíte. Já si vzala volno jen kvůli němu a on to zrušil:-( zacal mi z niceho nic vyčítat blbosti, aby mi odůvodnil to, ze se neuvidíme. Samozřejmě me hned napadlo, ze si našel jinou, ale to pry ne. Myslím, ze by mi to řekl. Cítím se fakt jak blbá koza, která si vybírá dovolenou vlastne pro nic. Stalo se vám neco podobneho? Proč to ti chlapi dělají? Ještě dodám, ze neni žádný mladý tele. Ani ja ne ????

No co… vidate se jen za ucelem sexu. Jasne ti uz podruhe dal najevo, ze s tebou travit avuj volny cas nechce.
Pobrec si a povazuj tento vztah-nevztah za ukonceny :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
826
20.8.20 12:09

Zas tak vážně to asi nebere, popř. už má jiný objekt zájmu. Kdyby chtěl, čas si najde. Něco mi říká, že schůzky jsi iniciovala spíš ty, že? ;) Buď se věnuj něčemu jinému a nech iniciativu na něm, nebo se ho narovinu zeptej, jestli chce ve vašich schůzkách pokračovat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7910

Trávit s tebou čas nechce, jsi mu dobrá jen jako matrace. Tohle nemáš zapotřebí, kopni ho do řiti.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
483

Buď se kurví nebo má v plánu se kurvit.. Nebo se tě chce zbavit a nebo tě má jen na pich.. Poslala bych ho do hajzlu.. :pankac:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3624
20.8.20 12:16
@Anonymní píše:
Asi před měsícem jsme se domluvili, ze spolu stravime celý den, vzala jsem si v praci volno. Den předtím vecer mi přišla zpráva, ze nema cas. Dobrý, celý den jsem probrecela. Dohadovali jsme se, pak jsme se videli přes noc, tak to bylo zase dobré. No a dnes jsme měli být opět cely den spolu a co myslíte. Já si vzala volno jen kvůli němu a on to zrušil:-( zacal mi z niceho nic vyčítat blbosti, aby mi odůvodnil to, ze se neuvidíme. Samozřejmě me hned napadlo, ze si našel jinou, ale to pry ne. Myslím, ze by mi to řekl. Cítím se fakt jak blbá koza, která si vybírá dovolenou vlastne pro nic. Stalo se vám neco podobneho? Proč to ti chlapi dělají? Ještě dodám, ze neni žádný mladý tele. Ani ja ne ????

Hodina cesty je daleko? Já tak jezdím denně do práce. A chlap co 2× bezdůvodně zruší schůzku o tebe asi moc nestojí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11414
20.8.20 12:22

Zřejmě je ženatý 8) A navíc ani ten zájem nebude nic moc… Chtěl si asi jen zpestřit manželství :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama