Zápach tam dole

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
22.9.21 21:42

Cítím se,, výtok trošku.

Ahoj, už nějakou dobu se cítím, hygienu dodržuju, výtok mám ale není extra silný. Přijde mi, že je furt stejný co mám celý život. Klasika průhledný nebo bílý, vodový. Občas mě to svědí, ale nic nepálí a nesvědí to furt. Na gyndu se stydím přijít stím, že smrdím :lol: Nebo to není uplně smrad, ale jde to hodně cítit i přes kalhoty. Nějaká rada než mě to stejně dožene na gyndu? :zed:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
11976
22.9.21 21:43

Bez na gyndu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8659
22.9.21 21:59

To je rozhozena vaginalni mikroflora, dr to normalne rekni, dostanes prasky a bude to brzo v poradku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
177
22.9.21 22:02

Zkusila bych vynechat intimní hygienu mýdlem (i tím speciálním). Od doby co jsem začala používat jen bavlněné prádlo a umývat se tam dole jen vodou, hodně věcí se zlepšilo. Zjistila jsem, že mi vadí i parfémované vložky nebo toaletní papír.
Ale raději bych skočila na gyndu, zda to není začínající problém. Ať se na to přijde hned. Takový věci se rady potom vrací nebo se dlouho léčí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
22.9.21 22:32

Být tebou zajdu si tam okamžitě, ať nedospanes jako já, že jsem to léčila sama doma a ted se nemůžu vymotat z opakujících se zánětu mocaku a to je teprve peklo!!! Ty díry jsou dost blízko u sebe a hrozně rychle se to dostává z jedné do druhé.. bez na gyndu, nebudeš prvni, co s tímhle přijde.. je gynekolog viděl toho mnohem víc, než si myslíš a navíc ještě mají respirátory. Tak se toho fskt neboj, že něco ucítí :)

• Citovat
  • Nahlásit
341
23.9.21 12:43

Zašla bych si na stěry. Může to být pěkná potvora.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
27.9.21 22:35

Už jste byla u lékaře? Mám také problém se zapáchajícím vodovym výtokem…je cítit jakoby močí. Ráno se osprchuji a za chvilku už to cítím, připadám si jak nějaká špindíra. Nesvědí, nepálí mě nic. U lékaře jsem byla x krát a vše v pořádku prý. probiotika už jsem měla snad všechny + tisíc globuli :? Nějaké zkušenosti prosím…?

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat