Cítím se, že za nic nestojím

Anonymní
2.5.16 09:41

Citim se, ze za nic nestojim.

Chtela bych poprosit o zachovani anonymity, je to pomerne osobni.
Krom sve dcery, nemam v posledni dobe radost z niceho.
S pritelem se vidime jen na vikendy, kdyz pracuje mimo domov a za 3 roky slibu si nebyl schopen najit praci driv. Uz ho ani nemiluji a i kdyz je po tydnu se mnou doma je mi to neprijemne, na toz s nim nejaky intimni vztah a nemam ani silu ani napad cokoli s tim dla delat. Ani nevim, o cem se spolu bavit. V poslendi dobe se nas porad nekdo pta, kdy bude svatba na toz odpovidam, ze k zivotu neni potreba. Neumim si predstavit tohodle cloveka si vzit a kdyz nemam silu ho opustit i kdyz vi ze ho nemiluju, tak se holt nikdy nevdam. :(
Pres tyden se citim osomele ve smylsu, ze neni s kym pokecat. Dobre kamaradky byldi mimo vesnici a tak se setkavame jednou za cas. V msite sme si nasla par znamych, ale kdyz se neozvu prvni ja aby sme sli s kocarky a nebo na hriste nikdo se mi jako prvni neozve :,( i kdzy sem pred nimi vesela a mila.
Kdyz vecer uspim malo lehbu si na gauc a koukam na telku. Vetsinou u ni usnu a nastava dalsi den.

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
9299
2.5.16 09:46

Holka zlatá myslím že máš depku jak trám..Musíš se zeptat sama sebe proč? Kde je tvůj problém…Co tak nastoupit do práce? Ať si nějak zaměstnáš mozek něčím jiným..nebo vymyslet nějakou jinou aktvitu..??

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2.5.16 09:50

Já bych si v prvé řadě našla nějaký koníček-knihy, seriály, škola, práce…cokoli coby zaměstnalo tvůj nudící mozek, nemusejí to být kamarádky. třeba sport dodává lidem radost. začni si dělat radost drobnostmi, nebo začni hubnout.pak bych se zaměřila na to, abych bud zlepšila vztah s chlapem, poradna je dobrý nápad, sama klidně, tam ti pomohou najít priority v životě, pak bych hledala slušného chlapa se kterým bych chtěla být, litovat se nikam nevede. začni jednat, v tom ti nikdo nepomůže, to je na tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
tali98
2.5.16 10:08

@mirecekblbecek Jak můžete člověku, který je očividně hodně nespokojený sám se sebou říct, aby šel hubnout :D Nemyslím to nijak zle, ale kdyby mi někdo napsal ať jdu hubnout přesto že neví jak vypadám, tak bych měla ještě větší depku. Ale souhlasím, že litovat se opravdu nikam nevede.

• Citovat
  • Nahlásit
2.5.16 10:23
@tali98 píše:
@mirecekblbecek Jak můžete člověku, který je očividně hodně nespokojený sám se sebou říct, aby šel hubnout :D Nemyslím to nijak zle, ale kdyby mi někdo napsal ať jdu hubnout přesto že neví jak vypadám, tak bych měla ještě větší depku. Ale souhlasím, že litovat se opravdu nikam nevede.

to byl příklad, hodně žen je tlustých (včetně mě)a chlap si jich přestane všímat, protože zkrátka ho nepřitahuje, takže je čas s tím něco dělat, nadruhou stranu, jestli je zakladatelka sama se sebou nespokojená a chce najít chlapa, taky by měla dělat se svým vzhledem něco, jednak se bude líbit a jednak zaměstná svůj mozek a bude mít nějaký cíl, ne se litovat, to je k ničemu, lidi moc nemají rádi, když sečlověk lituje nebo je nejistý, prto jsou pak sami.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat