Reklama

Cítím, že se s manželem pomalounku odcizujeme

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 21:41
Cítím, že se s manželem pomalounku odcizujeme

Ahoj. Prosím anonymně. Mám pocit, že se s manželem poslední dobou jakoby pomalounku odcizujeme. Já jsem (přiznávám) často úplně vyšťavená a protivná po celém tom domácím kolotoči, manžel má taky dost starostí, ale o děti se staráme každý podle svých časových možností (já samozřejmě mnohem víc, což je přirozené na RD). Ale poslední dobou si připadám až na několikáté koleji. Manžel společenský, příjemný, kontakt s lidmi vyhledává, já jsem spíš opak. Takže zatímco já jsem s dětmi, protože nemám moc příležitostí se vidět s přáteli (jsem 150 km daleko od rodného města), on má tu slučák, tu rozlučku se svobodou, tento týden teambuilding. Na který mimochodem odjel na motorce, což mi jaksi „zapomněl“ říct, prý mi to muselo být jasné. Netušila jsem, že si po měsíci, co motorku má, troufne jet 300 km na noc. :zed: Říkám si, jestli to takhle půjde dál, budeme žhaví kandidáti na manželův románek v práci. Ale co s tím? Hlídání prostě není a nebude. Karty jsou rozdány. Když jsme se nedávno bavili o jeho dobrém kamarádovi, co opustil manželku s dětmi kvůli jiné, nadhodila jsem, že bych to do dotyčného neřekla a že je to tedy pěkná s. iňárna, vykašlat se na malé děti. A manžel přitakal, že jo, ale že kdykoliv někoho pro něco „soudil“, stalo se mu to taky, takže nechce vynášet žádná kategorická prohlášení. Ok. Chápu. Ale moc mě to uvažování nepotěšilo. Zatím vím, že milenku na 150% nemá, ale co není, může být. Co s námi?
 Andrea

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Reakce:

axelina
Ukecaná baba ;) 1958 příspěvků 3 inzeráty 20.09.18 21:49

ahoj a kdyby jsi naplánovala víkend s detmi kamkoli?? nebo má proste každý víkend něco sám ?? já když mam pocit že se odcizujeme tak neco vymyslím a zorganizuju a chlap je nakonec vždy rád a jede s náma. jeste mi nikdy neřekl že „nemužu mám už domluvene pivo“ .takže vím že my mu jsme přednejsi

chlap40
Povídálka 24 příspěvků 20.09.18 21:52

Všude stejný :)
Tak mu občas dovol nějakou milku na víkend a on Tě a děti dikdy neopustí …

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 21:54

@chlap40 Děkuji za radu. :) Pro mě bude stravitelnější ta od @axelina. :kytka: Andrea

chlap40
Povídálka 24 příspěvků 20.09.18 22:01
@Anonymní píše:
@chlap40 Děkuji za radu. :) Pro mě bude stravitelnější ta od @axelina. :kytka: Andrea

Jasně, že pro Tebe jo :)
Ale asi důležitější, aby i pro něho :))

Hroznej puberťák
Závislačka 4489 příspěvků 20.09.18 22:13

Hlídání není a nebude? Vy tam nemáte komerční hlídačky, takové ty tety, co se daj zaplatit? Klidně i s nějakým programem, výukou atd?

KristynaTita
Kecalka 432 příspěvků 20.09.18 22:16
@Anonymní píše:
Ahoj. Prosím anonymně. Mám pocit, že se s manželem poslední dobou jakoby pomalounku odcizujeme. Já jsem (přiznávám) často úplně vyšťavená a protivná po celém tom domácím kolotoči, manžel má taky dost starostí, ale o děti se staráme každý podle svých časových možností (já samozřejmě mnohem víc, což je přirozené na RD). Ale poslední dobou si připadám až na několikáté koleji. Manžel společenský, příjemný, kontakt s lidmi vyhledává, já jsem spíš opak. Takže zatímco já jsem s dětmi, protože nemám moc příležitostí se vidět s přáteli (jsem 150 km daleko od rodného města), on má tu slučák, tu rozlučku se svobodou, tento týden teambuilding. Na který mimochodem odjel na motorce, což mi jaksi „zapomněl“ říct, prý mi to muselo být jasné. Netušila jsem, že si po měsíci, co motorku má, troufne jet 300 km na noc. :zed: Říkám si, jestli to takhle půjde dál, budeme žhaví kandidáti na manželův románek v práci. Ale co s tím? Hlídání prostě není a nebude. Karty jsou rozdány. Když jsme se nedávno bavili o jeho dobrém kamarádovi, co opustil manželku s dětmi kvůli jiné, nadhodila jsem, že bych to do dotyčného neřekla a že je to tedy pěkná s. iňárna, vykašlat se na malé děti. A manžel přitakal, že jo, ale že kdykoliv někoho pro něco „soudil“, stalo se mu to taky, takže nechce vynášet žádná kategorická prohlášení. Ok. Chápu. Ale moc mě to uvažování nepotěšilo. Zatím vím, že milenku na 150% nemá, ale co není, může být. Co s námi?
Andrea

a proc hlidani neni a nebude?
my se s tim nesmirili a stehujem se bliz k rodine. bez hlidani to nejde.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 22:19

@Hroznej puberťák Nee. Tohle u nas v Zapadakove nefunguje. :oops:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 22:22

@KristynaTita To mate dobré. My se stehovat nechystame.

Hroznej puberťák
Závislačka 4489 příspěvků 20.09.18 22:26
@Anonymní píše:
@Hroznej puberťák Nee. Tohle u nas v Zapadakove nefunguje. :oops:

No jestli jste v nějaké totál díře, tak možná ne, ale neříkej, že se nikdo nenajde třeba v okruhu 30km? Kam budete dávat děti do školky, školy??? Jo, je to pak dražší o to dojíždění takové tety, ale - kdy má starej na to, aby si pořídil motorku, tak snad má i na svý vlastní děti, ne? :cert:

Bábrdl
Generální žvanilka 21175 příspěvků 20.09.18 22:27
@Anonymní píše:

150 km není konec světa, tak ty děti prostě odvez. :nevim:

D. C.
Zasloužilá kecalka 928 příspěvků 20.09.18 22:36

Andreo, hlavně klid! :hug:

Tak, jak to tu píšeš, zdá se mi, že hledáš problém tam, kde není. Asi mu jen trochu závidíš, jsi naštvaná, že nemůžeš nikam ven a on si někde jezdí… chápu, ale tebe s dětmi přece vzít nemůže… :nevim: . Tak ano, do jisté míry tě zanedbává, ale je to holt společenský člověk, nutit ho být častěji doma situaci spíše zhorší… Každopádně pokud ti doma pak vypráví o těch svých akcích a mezi vámi komunikace nevázne, mělo by být vše v pořádku! :)

Nejlepší radu jsi asi už dostala - společné výlety, kam mohou i děti. Jinak fakt nic nového neporadím, jen tedy opět, být v klidu! :)

Russet
Extra třída :D 10963 příspěvků 20.09.18 22:43
@Anonymní píše:

Tak bude hlídat manžel a ty si odpočineš. Pak budeš veselejší. Hlídat může i sousedka. Jestli nežijete na samotě.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 22:44

@D. C. To mas pravdu. S tou závistí a tak. Ale mne nechybi společnost, juchani do rana, na to nejsem, je mi s detmi vic nez dobře, jen… nevim, jak to lip popsat… proste jako bych manželově tempu nestačila. On poznava spoustu zajímavých, nových lidi, zažívá rauty a zabavu. A ja si vedle nej pripadam tak prizemni! Domacnost, nakupy, vareni. Mladsi blbe spi, nestiham tolik, co bych chtela, nejsem manzelka, ke ktere by se těšil. :oops:
 A.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 20.09.18 22:49

@Russet Právě tady nikoho osobne neznam. Takze krom těch nákupů ani neni kam a s kym vypadnout. :oops: A.

Stránka:  1 2 3 4 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

S přítelem předvádějí svaly a filtry na Instagramu. Andreu omlouvá, že je zamilovaná

Andrea Pomeje (30) patří k nejkrásnějším ženám našeho showbyznysu, má velké... číst dále >

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Články z Ona Dnes

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >

Příběh Jaroslava: Svatba, nebo rozchod. Nedokážu se rozhodnout

V životě by mě nenapadlo, že se dostanu do situace, kdy si nebudu vědět rady... číst dále >