Citlivá pleť se sklonem k akné

• Fotoalbum (0)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
Anonymní
29.12.21 12:48

Citlivá pleť se sklonem k akné

Ahoj holky, přestala jsem brát antikoncepci a zhoršilo se mi dost akné, s tím že mám odjakživa velmi citlivou pleť a dost žilek v obličeji. Potřebovala bych poradit jestli to máte některá stejně vhodnou kosmetiku..
trápí mě dost červené fleky na tvářích, a hlavně po akné se mi flíčky nechtějí vůbec hojit.. takže nějaká kosmetika na akné zároven na citlivou pleť, která vám opravdu pomohla? Mockrát děkuji :,( :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
587
29.12.21 13:02

Ja jsem mela problém s dospelackym akné, ne teda kvuli vysazeni HA, což bylo možná ještě o to horší, ze se fakt nevedelo, z čeho to tak najednou mohlo byt. Žádné změny v jídle, váze, žádné alergie, žádný nárazový velký stres, nic… krev jsem mela úplně ok.
Pomohla mi moc kosmetika Biologique Recherche, dostala jsem na ni tip od známe a zase mam pleť jako miminko. Změna nastala cca po 4 měsících. Kombinovala jsem jejich věci na doma plus profi ošetření v salonu. Dá se koupit jen v salonu po odborné diagnostice pleti, ale co vím, tak salon je v každém větším městě. Jo a pak samozřejmě dávat pozor i na dekorativku, čistit štětce, důkladně odlicovat a tak :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
24
29.12.21 14:44

Mě je velmi příjemný bio levandulový krém. Na citlivou pleť a fleky v obličeji mizí, je příjemný a uvolňuje ucpané póry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
363
8.1.22 13:54

Ahoj holky, jestli máte problém s akne, rada poradim, napiste mi prosim SZ. :dance:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat