Citlivá pokožka hlavy, 7leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anneli
Stálice 82 příspěvků 22.02.17 10:01
Citlivá pokožka hlavy, 7leté dítě

Dámy,

prosím o radu.

Dceři se začaly náhle ve větší míře objevovat lupy, dlouhodobě používáme jeden typ šampónu. Neustále se drbe, hlavičku jsem pro případ donesených vší ze školy kontrolovala. Naštěstí nic.

Dnes už musíme do lékárny nebo drogérky - máte nějaký osvědčený tip co Vaším dětem pomohlo a ulevilo :)?

Děkuji!

Reakce:

Kotatko03
Echt Kelišová 8059 příspěvků 22.02.17 10:04

Na malou docela funguje od Yves Rocher nepěnivý šampon: http://www.yves-rocher.cz/…enni_pouziti

Pesimistka
Ukecaná baba ;) 1193 příspěvků 2 inzeráty 22.02.17 11:06

Rozhodně bych doporučila šampon s výtažkem z pivoňky od Klorane. mám vyzkoušeno a neměnila bych

Helileli
Závislačka 2946 příspěvků 22.02.17 11:47

Drogerie můžeš myslím vynechat, mám citlivou pokožku hlavy a můžu odtamtud maximálně tak head&shoulders. Po všem ostatním, i když se to tváří bio jako třeba Alverde, se drbu.
Zašla bych do lékárny a koupila biodermu, mají šampony na konkrétní problémy.

Já teď používám ájurvédských šampon na citlivou pokožku. Plánuju nějaký mycí olej na vlasy na obměnu. Někomu pomohlo no poo, někomu mytí žitnou moukou.

Jako první pomoc můžeš po umytí hlavu dceři opláchnout octovou vodou, ulevuje to od svědění.

smudlinky
Závislačka 2548 příspěvků 347 inzerátů 22.02.17 11:57

Za mě je nejlepší ředit šampon před nanesením na hlavu, po důkladném opláchnutí hlavy od šamponu připravit octový roztok(cca 5lžic octa doplnit do litru vody) a tím oplachovat hlavu po umytí- pak už sušit. Po několika umytích by měly být vidět výsledky, pokud to nepomůže, tak na kožní.

kdochcekam 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 12:01

Doporučuji Biodermu. Osobní zkušenost velmi dobrá, takřka okamžitá úleva.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rebečina křídla: Příběh Rebeky, která trpí nemocí motýlích křídel

O nemoci motýlích křídel v poslední době slýcháme stále častěji. V čem... číst dále >

Jak bojovat proti vzniku potravinové alergie u dětí – pomůže hypoalergenní mléko?

Stále častěji se setkáváme s nešvarem zvaným alergie u dětí. Riziko jejího... číst dále >

Články z Expres.cz

Láska Pavly Tomicové: Manžel je pro ni muž života, ten jí to stále dokazuje

Nejusměvavější, nejzábavnější, nejrytmičtější a nejpřekvapivější. To je... číst dále >

Tenisová hvězdička Siniaková: Zbožňuje Rusko, fandí jí tajemný přítel!

Po dramatickém zápasu s Američankou Keninovou je z ní v podstatě národní... číst dále >

Články z Ona Dnes

Moje nemoc měla smysl, říká Katka. Ve 22 letech porazila rakovinu

Ve dvaadvaceti se Kateřina Vacková dozvěděla, že trpí rakovinou vaječníků. Na... číst dále >

Moje přítelkyně se stala mužem, ale stále ji miluji, říká Američanka

Heather Silva z Texasu se před šesti lety zamilovala do ženy. O tři roky... číst dále >