Citlivá pokožka hlavy, 7leté dítě

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anneli
Stálice 82 příspěvků 22.02.17 10:01
Citlivá pokožka hlavy, 7leté dítě

Dámy,

prosím o radu.

Dceři se začaly náhle ve větší míře objevovat lupy, dlouhodobě používáme jeden typ šampónu. Neustále se drbe, hlavičku jsem pro případ donesených vší ze školy kontrolovala. Naštěstí nic.

Dnes už musíme do lékárny nebo drogérky - máte nějaký osvědčený tip co Vaším dětem pomohlo a ulevilo :)?

Děkuji!

Reakce:
Kotatko03
Echt Kelišová 8223 příspěvků 22.02.17 10:04

Na malou docela funguje od Yves Rocher nepěnivý šampon: http://www.yves-rocher.cz/…enni_pouziti

Pesimistka
Ukecaná baba ;) 1194 příspěvků 2 inzeráty 22.02.17 11:06

Rozhodně bych doporučila šampon s výtažkem z pivoňky od Klorane. mám vyzkoušeno a neměnila bych

Helileli
Závislačka 3155 příspěvků 22.02.17 11:47

Drogerie můžeš myslím vynechat, mám citlivou pokožku hlavy a můžu odtamtud maximálně tak head&shoulders. Po všem ostatním, i když se to tváří bio jako třeba Alverde, se drbu.
Zašla bych do lékárny a koupila biodermu, mají šampony na konkrétní problémy.

Já teď používám ájurvédských šampon na citlivou pokožku. Plánuju nějaký mycí olej na vlasy na obměnu. Někomu pomohlo no poo, někomu mytí žitnou moukou.

Jako první pomoc můžeš po umytí hlavu dceři opláchnout octovou vodou, ulevuje to od svědění.

smudlinky
Závislačka 2599 příspěvků 343 inzerátů 22.02.17 11:57

Za mě je nejlepší ředit šampon před nanesením na hlavu, po důkladném opláchnutí hlavy od šamponu připravit octový roztok(cca 5lžic octa doplnit do litru vody) a tím oplachovat hlavu po umytí- pak už sušit. Po několika umytích by měly být vidět výsledky, pokud to nepomůže, tak na kožní.

kdochcekam
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 22.02.17 12:01

Doporučuji Biodermu. Osobní zkušenost velmi dobrá, takřka okamžitá úleva.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Rozhovor: Jak přirozeně otěhotnět nebo připravit tělo na IVF

Na Lenku Malcher se mimo jiné obrací ženy, kterým se nedaří otěhotnět. Věnuje... číst dále >

DIY: Karnevaly se blíží. Vyrobte dětem originální masku

Každý, kdo se v posledních letech zúčastnil dětského karnevalu, ví, že se to... číst dále >

Články z Expres.cz

Herečka Patricie Solaříková končí v seriálu Ulice. A z čeho bude žít?

Stála u zrodu nekonečného seriálu Ulice, ale teď – po dvanácti letech – z něj... číst dále >

Zadlužený feťák? David Š. má značkové oblečení a postavu jako z fitka, vraždil pro pár tisíc

Rozdíl mezi nimi bije do očí. Když ke včerejšímu soudnímu stání dorazil Ivan... číst dále >

Články z Ona Dnes

Dárky z vánočního kvízu jsou rozdané. Kdo bude mít dalšího Ježíška?

Jako odměnu jsme si pro naše věrné čtenářky a čtenáře již tradičně připravili... číst dále >

Pohádky jsou švindl, říká psychiatr Radkin Honzák

Pohádky a Vánoce k sobě patří jako kapr a šupiny. Radkin Honzák však říká, že... číst dále >