Citlivá prsa před menstruaci při užívání antikoncepce

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 10.01.19 22:27
Citlivá prsa před menstruaci při užívání antikoncepce

Dobrý den chci se zeptat zda je normálním že mám asi tak 10-7 dni před menstrulaci citlivá prsa i přes to že beru Ha pravidelně. Jméno Ha je Ayreen. Stalo se mi tohle po dlouhé době. Bohužel a přítelem souložíme. On to někdy pustí do mě. Mám se obávat těhotenství nebo ne? Beru Ha +- na hodinu přesně. Max 30 minut spoždění. Děkuji za odpověď

Reakce:
Uživatel je onlineRusset
Neúnavná pisatelka 17152 příspěvků 10.01.19 22:31
@Anonymní píše:
Dobrý den chci se zeptat zda je normálním že mám asi tak 10-7 dni před menstrulaci citlivá prsa i přes to že beru Ha pravidelně. Jméno Ha je Ayreen. Stalo se mi tohle po dlouhé době. Bohužel a přítelem souložíme. On to někdy pustí do mě. Mám se obávat těhotenství nebo ne? Beru Ha +- na hodinu přesně. Max 30 minut spoždění. Děkuji za odpověď

Já myslela, že HA se bere proto, aby odpadla starost se vším kolem soulože. Prsa při braní HA občas cítit jsou. Pokud ji bereš pravidelně a neměla jsi antibiotika nebo velký průjem a zvracení, pravděpodobně těhotná nejsi.

01234567
Povídálka 34 příspěvků 10.01.19 22:35

no průjem nemám jelikož bych si byla toho vědoma. Beru antikoncepci ve škole. Sotva jdu na malou ve škole natož abych tam někdy byla na velký. To opravdu neee. Nezvracím. Jelikož bych si toho opět byla vědoma. A šla ihned domu kdyby mi bylo špatně antibiotika jsem už léta letoucí nebrala. Takže defakto nic. Žádné bilinne čaje nic jen obyčejná voda a černý čaj. Dokonce ani žádné doplňky stravy.

Váš příspěvek
Reklama