Citlivé bradavky a bolest v podbřišku na pravé straně

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 09:55
Citlivé bradavky a bolest v podbřišku na pravé straně

Dobrý den chtěla jsem se zeptat, už asi týden mam citlivé bradavky a na dotek bolestivé. A teď asi dva dny jsem zpozorovala že mě bolí v podbřišku víc na pravé straně, je možné že jsem těhotná? HA jsem vysadila už ji neberu asi tak 2 týdny a dostat to mám až za týden. :?

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 17.10.18 10:04

Muze to byt cokoli od ovulace po rovnani se těla po vysazeni Ha. Nicméně těhotenské příznaky dva týdny po vysazeni jsou prakticky nemožné

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 10:12

Minulý měsíc jsem 2 týdny špinila, myslíte že to s tím má něco společného?

atominnka
Generální žvanilka 21824 příspěvků 17.10.18 10:12
@Anonymní píše:
Dobrý den chtěla jsem se zeptat, už asi týden mam citlivé bradavky a na dotek bolestivé. A teď asi dva dny jsem zpozorovala že mě bolí v podbřišku víc na pravé straně, je možné že jsem těhotná? HA jsem vysadila už ji neberu asi tak 2 týdny a dostat to mám až za týden. :?

PMS, cysta, volná tekutina po ovulaci, tělo se srovnává s vysazením HA… je toho víc, co by to mohlo být, sázím na to vynechání HA a PMS

radkka
Generální žvanilka 20803 příspěvků 17.10.18 11:02

Může to být ovulace, měla jsem při ní stejné příznaky. Jindy mě prsa nikdy nebolela.

Mar__tanka1983
Generální žvanilka 20097 příspěvků 17.10.18 11:27

pokud si přestala brát HA před dvěma týdny, tak to bude spíš ovulace, než cokoliv jiného.
Těhotenství jistě ne ;)

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 17.10.18 15:55

Děkuji moc za odpovědi, já jsem se bála protože jsem slyšela že po vysazení HA se dá rychle otěhotnět. Miminko sice plánujeme ale bohužel teď na to není vhodná doba. :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Netradiční manželství Moniky Leové: „Bydlíme se spolubydlícími, ceny bytů jsou vysoké!“

„Bydlíme s manželem zatím v podnájmu se spolubydlícími,“ řekla nám modelka a... číst dále >

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >

Proměna Gábiny, která je opět single. Změnila účes i šatník

Před nedávnem se rozešla s přítelem, přesto Gábina nechce truchlit. Do nového... číst dále >