Citlivé bradavky po clostilbegytu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Já osobně
Kecalka 327 příspěvků 14.05.19 16:01
Citlive bradavky po clostilbegytu

Ahoj vespolek, před 14 dny jsem dobrala prvni dávku clostiku..týden na to byla ovu (dost bolestiva) A od té doby (7dni) mě dost bolí bradavky, na dotek. Teď beru Duphaston, ms by měla přijít za tyden.
Mohly by mě bradavky bolet po tom clostiku? M3la jste to některá? Jen mě zaráží, že už je týden po ovu a stále bolí :nevim: o mimco se snažíme od srpna.

Reakce:
Janli
Echt Kelišová 8469 příspěvků 14.05.19 16:26

Nemusí to nutně být CB. Pokud jsi doteď neměla ovulaci, tak tě bolí kvůli proběhlé ovulaci. Já jsem to tak dříve měla. Od ovulace do menzes jsem se nemohla bradavek ani dotknout.

Já osobně
Kecalka 327 příspěvků 14.05.19 16:31

@Janli ovulaci jsem mela. Jen ne tak bolestivou a ty bradavky me taky zaskočily právě :nevim:
Dr mi teď zjistil PCOS, takže mi dal clostik.

pavla.velova
Kelišová 5114 příspěvků 14.05.19 16:34

@Já osobně já měla také clostik také prý mám Pcos ale mě bohužel nezabral dnes 16dc a nechystá se to k ovu takže mě čeká drilling laparka :?

Já osobně
Kecalka 327 příspěvků 14.05.19 16:41

@pavla.velova tak to mě mrzí :( já mám ještě na 2 měsíce, pokud se nepovede, posle me taky na laparku… uvidíme, necháme se překvapit. Já jdu měla pozdě, az 17dc, teď jsem 24dc.

pavla.velova
Kelišová 5114 příspěvků 14.05.19 16:44

@Já osobně no já ovulku občas mám ale spíše se mě to střídá ob měsíc jednou jo a pak zase ne minulý cyklus sem měla ovu až 26dc.tak budu držet palečky aby se co nejdříve zadarilo a nemusela na laparku.

Já osobně
Kecalka 327 příspěvků 14.05.19 16:56

@pavla.velova děkuji, taky držím palce! :palec:

Cheriffka
Kecalka 332 příspěvků 14.05.19 23:04

Me zacaly bolet strasne prsa druhy den, co jsem brala clostik. A neprestaly :mrgreen: nejdriv to bylo clostikem, pak asi ovulaci, pak PMS… to je furt neco :mrgreen:

Já osobně
Kecalka 327 příspěvků 20.05.19 21:39

Tak já začala špinit včera i dnes, ale je to spíš jen jednou a na toaletaku, takový jakože nahnedly hlen. Zítra by cca měla dojít, to budu 31dc a 5 dni po dobrani duphastonu. Chodivavalo mi to 4 den po dobrani, což je dnes a zatím žádný náznak. TT doma nemám, tak nevím, nechci ho delat. Prsa mam teochu citlivé, ale ne moc. Nikdy jsem takhle před ms nesplnila, vždy se rozjela na plný koule! :nevim:

Váš příspěvek
Reklama