Citlivé zuby při nadechnutí

43
13.6.13 22:10

Citlivé zuby při nadechnutí

Zdravím ;) Dnes jsem byla na vyvrtání menších kazů na třech zubech vlevo nahoře a byly mi tam dány bílé plomby… trošku to potom bolelo ale nic hrozného, bylo to čerstvé, ale teď už asi 2 hodiny když se nadechnu a na zuby se mi dostane vzduch tak to zabolí a jakoby projede všemi zuby ale nedokážu říct kde asi nejvíce… na té stejné straně mi roste osmička kterou mi budou zítra trhat… může být příčinou osmička, nebo obnažené krčky? Děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2494
13.6.13 22:21

@NickiD ahoj,nepíšeš jestli jsou citlivé ty opravované zuby nebo jiné, ale takto bych řekla, že je příčina u obnažených krčků

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
13.6.13 22:43

Bolí mě ty vrtané zuby a myslím že je to příčina u jednoho zubu od kterého se to šíří dál, není citlivý nijak moc na studené ani teplé, ale spíše na ten vzduch :(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2494
13.6.13 22:47

I vrtané zuby takhle můžou zlobit a to i několik dní. Dej tomu čas, začne to ustupovat a pokud to neustoupí cca do týdne, zavolej pro jistotu dr. Nevím, proč jdeš na ex osmičky, ale pokud je na ní kaz, může to být i od ní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
13.6.13 22:52

Jo, na té osmičce mám kaz prej asi až do nervu, ale budou ho trhat naštěstí, nevím už ani co přesně mě bolí, protože toho cítím víc naráz, uvidíme..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2494
13.6.13 23:03

Tak to se nedivím, že bolest nemůžeš přesně určit. Jak říkám, počkej po ex osmičky a pokud to ještě i za týden bude citlivé stejně, zavolej tam. A ještě jedna věc, můžeš mít takhle citlivé i dásně, takže čas opravdu ukáže ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43
13.6.13 23:20

Když mi to dodělala ty zuby tak sem u jednoho cítila takové jemné řezání jakoby u dásně a i ted to trošku cítím takže uvidím, na levé straně sem myslím vždy měla citlivější zuby… uvidím a určitě řeknu zubaři. Držte mi zítra palce

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
patlamatlaxy
14.6.13 08:02

Obnažené krčky! Používám pastu Lacalut, Elmex…jakmile jdnou použiju normální běžnou pastu, druhý den se můžu zbláznit, jak sjou zuby citlivé. Můj zubař řekl, že si mám dávat pozor na to, jak zuby čistím. Obnažené zubní krčky lze řešit už jen plastikou. Důležité je netlačit a nedrhnout, já je mám obnažené nejvíce tam, kde se zuby nejlépe čistí, místa kde se čistí hůř, tak samozřejmě jsou ok. Ale to ti řekne asi každý zubař.

• Citovat
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat