Citlivost bradavek týden do menstruace

Anonymní
19.11.20 15:18

Citlivost bradavek týden do mestruace

Krásný den holky.. v sobotu 14.11 jsem byla s přítelem. Bylo to něco okolo ovulace, ale nemám pravidelný cyklus, tak ovulaci na sobě moc nepoznám..Nejprve jsem ho udělala rukou, normálně si penis otřel a byl se vymočit a cca po 4-5 hodinách ho do mě jenom na pár přírazů strčil bez kondomu, neudělal se a navíc přítel nemá preejakulát, myslela jsem si, že to nejde, ale přesvědčila nás o tom i naše doktorka..;) Dnes je 19.11 a za 5 dní mám dostat menstruaci a mám nějaké citlivé bradavky a občas mírně mě mírně píchne v podbřišku. Je možné, že to bude takhle před tou menstruací, nebo je možnost, že bych byla těhotná? Já bych miminko i brala:) Děkuju. Krásný den. Edita

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
8113
19.11.20 16:07
@Anonymní píše:
Krásný den holky.. v sobotu 14.11 jsem byla s přítelem. Bylo to něco okolo ovulace, ale nemám pravidelný cyklus, tak ovulaci na sobě moc nepoznám..Nejprve jsem ho udělala rukou, normálně si penis otřel a byl se vymočit a cca po 4-5 hodinách ho do mě jenom na pár přírazů strčil bez kondomu, neudělal se a navíc přítel nemá preejakulát, myslela jsem si, že to nejde, ale přesvědčila nás o tom i naše doktorka..;) Dnes je 19.11 a za 5 dní mám dostat menstruaci a mám nějaké citlivé bradavky a občas mírně mě mírně píchne v podbřišku. Je možné, že to bude takhle před tou menstruací, nebo je možnost, že bych byla těhotná? Já bych miminko i brala:) Děkuju. Krásný den. Edita

Druhá diskuze se stejným zněním..odpověď najdeš v té předchozí..nebo ti ji řeknu zde..počkej si do data menstrauce a máš vyřešeno..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
19.11.20 16:10

@Skaiqy děkuji Vám.. :srdce:

• Citovat
  • Nahlásit
783
19.11.20 16:37

Jinou diskuzi nevidim, odpovim ti tady… urcite je nejlepsi bud udelat test nebo vyckat, jestli se ms objevi ci ne, u me konkretne to bylo tak, ze cca tyden pred ocekavanou ms jsem mela hodne citlive bradavky, pojala jsem lehke podezreni :mrgreen:, 4-5 dni pred ms jsem mela uz slabe pozitivni test… ale teda my se teda o mimco snazili a hlidala jsem si ovulaci, vedela jsem presne, kdy byla :nevim:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama