Citlivost ovu + tt testů

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Vien
Nováček 5 příspěvků 21.11.18 15:16
Citlivost ovu + tt testů

Ahoj všem, zajímalo by mě, jestli se někdo setkal s něčím podobným… Mám dost dlouhý cyklus - cca 50 dní! cca v půlce cyklu (15.11.) namerena pozitivní ovulace, která je ale pozitivní dle testů do dnes a je stejně silná. Ze srandy jsem si udělala 19.11.i tt - POZITIVNÍ Přece není možné, aby případné těhu zachytil test takto brzo??? Jen dodám, že mě bolí podbrisek a mám opravdu dost citlivá prsa…nevím, co si o tom všem myslet…

Reakce:
Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 21.11.18 15:27

Jestli mas pozitivní tt, tak jsi těhotná. Ovulace byla dříve. Ovulacni test zachytí i těhotenství

Vien
Nováček 5 příspěvků 21.11.18 15:34

@Tichošlápek
Ale dle ovu testů byla namerena opravdu až 15.11… ????‍♀️

Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 21.11.18 15:38

@Vien spíše bych řekla, zes ji nezachytila a 15.11. uz byla těhotná.

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6111 příspěvků 21.11.18 15:39

Nemohla to ovulace být dřív? Měřila jsi celý cyklus? Ono i ten ovulační test může být pozitivní když jsi těhotná.

Vien
Nováček 5 příspěvků 21.11.18 15:47

@Kriss Tina
Nemerila jsem celý cyklus, ale je důležité zmínit, že jsem byla 8.11. na gynde na prevenci…a to jsem těhotná být nemohla, to by doufám MUDr poznala ????

Tichošlápek
Extra třída :D 10951 příspěvků 21.11.18 15:51

@Vien nepoznala, pokud bylo těhotenství cerstve

Uživatel je onlineKriss Tina
Kelišová 6111 příspěvků 21.11.18 16:21

@Vien nepoznala, leda z krve kdyby ti ji vzala za účelem měření hcg. Až tak v 6tt bývá něco málo vidět, ale pokud vyloženě nepátrala po těhotenství, poznat nic nemusela.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

„Situace v Německu je šílená, za vlastenectví se dám zavřít,“ říká zpěvák Landa

Když se řekne vlastenectví, velká spousta Čechů si vzpomene na jméno Daniela... číst dále >

Vánoční večírek podle Jana Tuny: 5 rad, které vám zachrání pověst i obličej

Pokud nechcete na vánočním večírku dopadnout jako Jan Tuna (45), který... číst dále >

Články z Ona Dnes

Odbornice: Neslaďte, omezte bílou mouku. Cukry mohou za většinu nemocí

Sacharidů jíme v nejrůznější podobě moc, tvrdí Margit Slimáková. „Není třeba... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >