Reklama

Citlivost střev v těhotenství, prdíky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Poprvemamou
Nováček 3 příspěvky 1 inzerát 16.04.18 10:23
Citlivost střev v těhotenství, prdíky.

Hezký den přeji.
Ráda bych se zeptala na chování střev v těhotenství.

Jsem v 19+1 a trápí větší citlivost, možná až mírné pobolívání střev. :roll: Ná záchod chodím pravidelně, stolici jsem měla parkrát i mekčí. Cítím se ovšem strašně nafoukle, až lehounce do bolesti. Prdím pořád a mé prdíky jsou po vůni horší jak od obézního kamioňáka, s prominutím je to opravdu dosti nepříjmené. Je pravdou, že fazole a vajíčka mi nejsou cizí. Chci se ale zeptat, zda nemůžu mít ve střevech nějakou nenápadnou infekci. Máte prosím zkušenosti? 8o

Reklama

Reakce:

Linda1985
Stálice 63 příspěvků 16.04.18 10:32

Mela jsem to podobne, ale myslim, ze v 19 tt uz ne. Zkuste dietni rezim dva dny a uvidite jestli je to nevhodnym jidlem nebo zanetem.

Uživatel je onlineKáťa19
Kelišová 6776 příspěvků 37 inzerátů 16.04.18 10:43

@Poprvemamou ja jsem na to trpela cele tehotenstvi, bylo to fakt hrozne :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Tajemství fotky bez cucku odhaleno: Kam se Kristelová vymódila jako Šebestová?

Světlo světa spatřila tajná nahrávka, na níž je slyšet hlas Kateřiny... číst dále >

Uprchlíci se z Turecka valí dál: Moře vyměnili za souš, počty strmě rostou

Díky nasazení evropských hlídkových plavidel se sice podařilo omezit cestu... číst dále >

Články z Ona Dnes

Příběh Vlasty: Dceru stíhá jedno neštěstí za druhým, začala pít

S manželem máme dvě děti, dceru a syna. Zatímco syn je dítě štěstěny, dcera... číst dále >

Doktorka mi řekla, ať „to“ dám radši pryč, řekla matka zdravé holčičky

Některá maminka porod císařským řezem nechce, ale stejně to tak nakonec... číst dále >

Reklama