Citlivost střev v těhotenství, prdíky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Poprvemamou
Nováček 3 příspěvky 16.04.18 10:23
Citlivost střev v těhotenství, prdíky.

Hezký den přeji.
Ráda bych se zeptala na chování střev v těhotenství.

Jsem v 19+1 a trápí větší citlivost, možná až mírné pobolívání střev. :roll: Ná záchod chodím pravidelně, stolici jsem měla parkrát i mekčí. Cítím se ovšem strašně nafoukle, až lehounce do bolesti. Prdím pořád a mé prdíky jsou po vůni horší jak od obézního kamioňáka, s prominutím je to opravdu dosti nepříjmené. Je pravdou, že fazole a vajíčka mi nejsou cizí. Chci se ale zeptat, zda nemůžu mít ve střevech nějakou nenápadnou infekci. Máte prosím zkušenosti? 8o

Reklama

Reakce:

Linda1985
Stálice 56 příspěvků 16.04.18 10:32

Mela jsem to podobne, ale myslim, ze v 19 tt uz ne. Zkuste dietni rezim dva dny a uvidite jestli je to nevhodnym jidlem nebo zanetem.

Káťa19
Kelišová 6070 příspěvků 37 inzerátů 16.04.18 10:43

@Poprvemamou ja jsem na to trpela cele tehotenstvi, bylo to fakt hrozne :(

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Tatínci youtubeři: Divočiny, co mámy raději nevidí

Čas se svými dětmi tráví před kamerou, královsky se u toho baví... a přitom... číst dále >

OSVĚDČENO: Výlety, které zabaví děti a neunaví rodiče

Zavřené školky a letní prázdniny si žádají jediné – vyrazit na... číst dále >

Články z Expres.cz

Zoufalý otec Meghan Markle: „Budu dělat ostudu, dokud se mnou nezačne komunikovat!“

Otec Meghan Markle dál útočí na Kensingtonský palác v médiích a vyhrožuje, že... číst dále >

O záchranu fotbalistů se snaží čeští hasiči. Jaký plán Thajcům navrhli?

Situace dvanácti mladých thajských fotbalistů a jejich trenéra začíná být... číst dále >

Články z Ona Dnes

Velká fotosoutěž: posílejte snímky na téma Léto v plavkách

Plavky jsou pro nás nepostradatelnou součástí léta. Na pláži u moře, u... číst dále >

Jak tělo varuje před rakovinou? Krvácením, závratí i chronickým kašlem

Tělo nám vysílá spoustu varovných signálů. Většinou poukazují jen na drobné... číst dále >

Reklama