Citlivost střev v těhotenství, prdíky

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Poprvemamou
Nováček 8 příspěvků 16.04.18 10:23
Citlivost střev v těhotenství, prdíky.

Hezký den přeji.
Ráda bych se zeptala na chování střev v těhotenství.

Jsem v 19+1 a trápí větší citlivost, možná až mírné pobolívání střev. :roll: Ná záchod chodím pravidelně, stolici jsem měla parkrát i mekčí. Cítím se ovšem strašně nafoukle, až lehounce do bolesti. Prdím pořád a mé prdíky jsou po vůni horší jak od obézního kamioňáka, s prominutím je to opravdu dosti nepříjmené. Je pravdou, že fazole a vajíčka mi nejsou cizí. Chci se ale zeptat, zda nemůžu mít ve střevech nějakou nenápadnou infekci. Máte prosím zkušenosti? 8o

Reakce:
Linda1985
Stálice 76 příspěvků 4 inzeráty 16.04.18 10:32

Mela jsem to podobne, ale myslim, ze v 19 tt uz ne. Zkuste dietni rezim dva dny a uvidite jestli je to nevhodnym jidlem nebo zanetem.

Káťa19
Echt Kelišová 7707 příspěvků 19 inzerátů 16.04.18 10:43

@Poprvemamou ja jsem na to trpela cele tehotenstvi, bylo to fakt hrozne :(

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zapomeňte na Evropu, doma buďte, vzkázal muslimům egyptský prezident

Egyptský prezident Abd al-Fattáh as-Sísí (64) zaskočil všechny muslimy, kteří... číst dále >

Šlofík dne: Pašeračka Tereza si u soudu zdřímla. „Je nemocná,“ řekl nám zdroj

Pravidelné návštěvy soudu ji pěkně zmáhají. Během posledního soudního líčení... číst dále >

Články z Ona Dnes

Na plastiku jsem šla kvůli šikaně, říká kdysi obézní žena

Annie McManisová (25) z Nového Zélandu od mala zažívala kvůli obezitě šikanu.... číst dále >

O 10 let mladší: Život se s nimi nemazlil, teď jsou z nich nové ženy

Magda a Hanka jsou kamarádky a spolubydlící, které se poznaly na ubytovně.... číst dále >