Citlivý podbřišek v těhotenství

78
26.11.20 09:45

Citlivý podbřišek v těhotenství

Ahoj holky chci se zeptat…jsem ve 13tt a mám pořád dost citlivý podbřišek… Stačí když si třeba pohladim břicho a cejtim takovej bolestivej tlak…nevím jak to jinak popsat…žádný křeče nebo tak ale je to prostě hodně citlivý tam… Je to těsně nad ochlupením… Myslíte že je to ok? Vždycky mám na doktora kupu dotazů a na tenhle jsem zas zapomněla…na kontrolu jdu za necelých 14 dní… Je to většinou jen když se dotknou břicha nebo mám „prdy“ 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
4
26.11.20 09:49
@Lucie 324 píše:
Ahoj holky chci se zeptat…jsem ve 13tt a mám pořád dost citlivý podbřišek… Stačí když si třeba pohladim břicho a cejtim takovej bolestivej tlak…nevím jak to jinak popsat…žádný křeče nebo tak ale je to prostě hodně citlivý tam… Je to těsně nad ochlupením… Myslíte že je to ok? Vždycky mám na doktora kupu dotazů a na tenhle jsem zas zapomněla…na kontrolu jdu za necelých 14 dní… Je to většinou jen když se dotknou břicha nebo mám „prdy“ 8)

Ahoj, řeším asi podobný problém, jsem cca 5tt k doktorce jdu až 14.12, ale od včera me bolí ne podbrisko, ale jakoby nad podbriskem břicho ne v kuse, spis když se jo třeba dotknu, je to takový nepříjemný, tak mám také obavy..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
26.11.20 10:16

@Lola12344 no já jsem včera byla na screeningu a všechno bylo v pořádku…ale na tohle jsem se zapomněla zeptat… Před rokem jsem prodělala potrat v 5 měsíci tak mě teď desi všechno.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
71
26.11.20 10:19
@Lucie 324 píše:
@Lola12344 no já jsem včera byla na screeningu a všechno bylo v pořádku…ale na tohle jsem se zapomněla zeptat… Před rokem jsem prodělala potrat v 5 měsíci tak mě teď desi všechno.

Tak to se nedivím :( já jsem 2mesice po revizi.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18821
26.11.20 10:45

@Lucie 324 TAk v těhotenství všechno pracuje. Děloha se roztahuje, vazy pracují. Tak tyhle bolístky k tomu prostě patří. Pokud to není stálá ostrá bolest nebo dlouhodobé, pak to většinou nic neznamená. Ve 30tt zase budou bolet třeba záda.

Prostě to tak je. Moc bych se nepozorovala a spíš si užívala. A dala na intuici.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
78
26.11.20 10:57

@P4ja no už tak 3 týdny to mám tak nějak střídavě stále…ale není to ostrá bolest spíš je to takový nepříjemný… A hlavně když na to břicho sáhnu…ale taky ne vždycky no… Blbe se to vysvětluje :D mám klidový režim takže mi i chybí pohyb…takže mám obcas i zácpu i když se snažím jíst všelijakou vlákninu… A hlavně větry teda…a u mě budou taky dost pracovat bohužel ty nervy ale s tím se snazim bojovat ale myslím že to je po tom co sem si zažila… Normální… Myslím že tohle má po potratu každá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
18821
26.11.20 11:04
@Lucie 324 píše:
@P4ja no už tak 3 týdny to mám tak nějak střídavě stále…ale není to ostrá bolest spíš je to takový nepříjemný… A hlavně když na to břicho sáhnu…ale taky ne vždycky no… Blbe se to vysvětluje :D mám klidový režim takže mi i chybí pohyb…takže mám obcas i zácpu i když se snažím jíst všelijakou vlákninu… A hlavně větry teda…a u mě budou taky dost pracovat bohužel ty nervy ale s tím se snazim bojovat ale myslím že to je po tom co sem si zažila… Normální… Myslím že tohle má po potratu každá…

A to budeš mít třeba klidně až do porodu. Je to prostě jiný stav. Někomu nic není a jiná má všemožné bolístky. Určitě, je po potratu člověk opatrnější, ale stres nepomáhá. Tak zkus najít něco, co tě bude bavit a dělat radost a uvidíš, že ity bolístky budou menší. :) :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat