Citlivý podbřišek ve 14tt

168
23.11.19 14:53

Citlivý podbřišek ve 14tt

Ahoj chci se poradit jestli někdo má podobný problém.. jsem ve 14tt a už asi 3tydny mám dost citlivý podbřišek. Nějak to nebolí, spíš jen tlačí, táhne a je hodně citlivý. Nejhorší je to při vstávání třeba z postele. Často chodím na malou. Myslíte že je to normálni? Omlouvám se za možná hloupou otázku ale jsem těhotná poprvé a ještě po IVF tak mám strach. Na kontrolu k lékaři jdu za týden. Děkuji.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

201
23.11.19 15:04

@Lusicek neboj se, to je úplně normální :hug: já jsem se bála i zakašlat a při pšíknutí jsem se bolestí zkroutila do klubíčka 8o časem to přešlo. Užívej těhotenství :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
53
23.11.19 15:10

@Lusicek
Neboj. :) Takové bolesti jsem měla téměř celé těhotenství, jediné co mi pomohlo byl magnerot který mi předepsal doktor :blush:
Většinou to bývá na začátku těhotenství, já ale bohužel trpěla celé :) Přeji ať je brzo lépe ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
168
23.11.19 15:34

Děkuju holky :kytka: tak snad to bude ok…teda doufám že se to zlepší… Protože taky kolikrát když si chci pciknout se musím nejdříve trochu předklonit aby to tak nebolelo :) a nejhorší je pořád ten tlak… :roll:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama