Citlivý přední zub

Anonymní
9.11.19 22:09

Citlivý přední zub

Ahoj, dneska jsem začala mít citlivou? jedničku, ale jenom jednu, nemám na ni žádný kaz. Není to ani bolest, ani citlivé na horké/studené, ale takový zvláštní pocit, když dám zuby k sobě, „opřu“ jazyk o zuby, nebo na něj sáhnu prstem. Jako bych ten zub cítila až ke kořenu. Máte někdo stejnou zkušenost?

• Citovat
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
5679
9.11.19 22:22

Nejspíš kanálky. Šup k zubaři.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
9.11.19 22:37

Zacinajici zanet, nemeskala bych a sla k zubari, at neskoncis jak ta pani co tu dnes diskutovala, ze je bolesti na skoceni z okna :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 22:41

@Peggy54 To mě moc neuklidnilo :nevim: Ze zubů mám fakt schýzy. Zítra uvidím, jestli se to nezlepší tak přes týden zajdu. :nevim: :(

• Citovat
  • Nahlásit
2282
9.11.19 22:53
@Anonymní píše:
@Peggy54 To mě moc neuklidnilo :nevim: Ze zubů mám fakt schýzy. Zítra uvidím, jestli se to nezlepší tak přes týden zajdu. :nevim: :(

Zkus alpu prikladat na vate na dasen a nebo cucat hrebicek, ale zrovna s prednim zubem bych moc neotalela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
9.11.19 22:54

Devcata mam citlivou stolicku, kdyz si dam neco tepleho a studeneho. myslite, ze se jedna o zacinajici kaz? dekuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2282
9.11.19 23:01

@3322Martinka ja byla v tydnu na preventivce a stezovala jsem si ze me v 6 jakoby v ni skubne kdyz piji horky caj, nebo hodne horke jidlo, ale ne vzdy, pri kousani neboly, 3 jdu na cisteni kanalku, nastesti ze jsme to podchytili vcas.. takze asi to bude taky neco s kanalkem

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 23:05
@Peggy54 píše:
Zkus alpu prikladat na vate na dasen a nebo cucat hrebicek, ale zrovna s prednim zubem bych moc neotalela

Si už připadám jak blbec, dva týdny zpátky jsem byla u zubařky, protože mi na 7 vypadla plomba a jak nebyl zpevněný ten zub, tak se mi ulomil i kousek zubu, teď toto a na začátku prosince preventivka, to už tam budu jak doma :lol: Každopádně alpu nemám, tak snad nebude vadit místo alpy mandlovice :D Modlím se, ať to odezní.

• Citovat
  • Nahlásit
2282
9.11.19 23:07
@Anonymní píše:
Si už připadám jak blbec, dva týdny zpátky jsem byla u zubařky, protože mi na 7 vypadla plomba a jak nebyl zpevněný ten zub, tak se mi ulomil i kousek zubu, teď toto a na začátku prosince preventivka, to už tam budu jak doma :lol: Každopádně alpu nemám, tak snad nebude vadit místo alpy mandlovice :D Modlím se, ať to odezní.

Tak alkohol je nejlepsi, jen sem nevedla jestli nejsi tehu, at te k necemu nenavadim ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Anonymní
9.11.19 23:07
@3322Martinka píše:
Devcata mam citlivou stolicku, kdyz si dam neco tepleho a studeneho. myslite, ze se jedna o zacinajici kaz? dekuji
Řekla bych kaz nebo kaz + kanálky. Ale toto mi dělá i v plombovaném zubu.
  • Citovat
  • Nahlásit
5679
9.11.19 23:09
@Anonymní píše: Řekla bych kaz nebo kaz + kanálky. Ale toto mi dělá i v plombovaném zubu.

Mě tohle dělalo u kanálku. A to byl prosím před půl rokem opravovany… :cert:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat