Reklama

Citová nevěra nebo přeháním?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 15:37
Citová nevěra nebo přeháním?

Prosím o zachování anonymu, jinak smazat, děkuju.

Jsem ve 31 tt, s partnerem jsme zasnoubení, byla jsem jeho první velká láska, je o rok mladší (já 24, on 23). Vždycky jsem si v našem vztahu připadala jako polepšitel, on jezdí závodně na skatu, takže holky kolem něj byly pořád. Naštěstí jsem si byla 100% jistá, že by se k nevěře nikdy nesnížil - teď mi tu budete vykládat jak takhle mladý chlap podvádět bude a nevím co ještě, ale to mi fakt srdce rvát nebude, znám ho moc dobře. Jeho rodina je silně věřící, rodiče se i po 33 letech milují a jde to na nich vidět, odmala viděl jen to hezké. Opravdu mu v tomhle důvěřuji.

Problém nastal včera, když jsme se, nevím proč, začali bavit o prvním sexu. Já jsem byla od 16 hodně do větru, sexuálních partnerů jsem měla opravdu hodně, až s ním jsem se uklidnila. On byl spořádaný a se mnou měl partnerky celkem 3. Ta první byla jeho dobrá kamarádka, se kterou se prostě domluvil, že to zkusí. Poprvé to bylo i pro ni. Pak šel každý svou cestou, ona má přítele a ročního syna, proto když mi řekl, že se potkali a prohodili pár slov, byla jsem v klidu a ráda, že se od ní dozví něco víc o dětech a tak. Jenže k mému překvapení z něj včera vypadlo, že si s ní píše téměř denně, potkávají se častěji než vím (prý neviděl důvod mi to sdělovat). To bych ještě zvládla. Ale pak začal o jejįm přiteli - prý jí zakázal se s tím mým vídat (žárlí), ale co hůř, ten můj jeho žárlivost chápe, je prý proti ní opravdu ošklivý, ona má na lepšího a nechápe kde k němu přišla. Proč mi proboha tohle říká? Proč mu její chlap leží v žaludku? Spát spolu 100% nespí, spíš mě trápí, že mu očividně chybí a musí dělat ramena na jejího chlapa.

Nemám vůbec snadné těhotenství, od začatku se navaluje jeden problém za druhým a já jsem ležák na spoustě léků a opravdu dost psychicky rozhozená (smrti v rodině). On byl můj stožár, kterému můžu svěřit vše a který mě podrží a on na mě vybafne toto.

Přeháním? Mám ji brát jako kamarádku, kterou má prostě rád jako sestru, i když s ní kdysi spal? Od rána ho nemůžu ani cítit, máme tichou domácnost a já jen ufňukávám a musela jsem sundat zásnubák, jak mě začal bolet prst. Nechci to tak prožívat, ale momentálně to vnímám jako hroznou zradu.

Děkuju všem co dočetli do konce a dají skutečnou radu, bez potřeby rýpat do věku či mojí důvěry :hug:

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

nostress
Extra třída :D 13208 příspěvků 11.10.18 15:46
@Anonymní píše:
Prosím o zachování anonymu, jinak smazat, děkuju.

Jsem ve 31 tt, s partnerem jsme zasnoubení, byla jsem jeho první velká láska, je o rok mladší (já 24, on 23). Vždycky jsem si v našem vztahu připadala jako polepšitel, on jezdí závodně na skatu, takže holky kolem něj byly pořád. Naštěstí jsem si byla 100% jistá, že by se k nevěře nikdy nesnížil - teď mi tu budete vykládat jak takhle mladý chlap podvádět bude a nevím co ještě, ale to mi fakt srdce rvát nebude, znám ho moc dobře. Jeho rodina je silně věřící, rodiče se i po 33 letech milují a jde to na nich vidět, odmala viděl jen to hezké. Opravdu mu v tomhle důvěřuji.

Problém nastal včera, když jsme se, nevím proč, začali bavit o prvním sexu. Já jsem byla od 16 hodně do větru, sexuálních partnerů jsem měla opravdu hodně, až s ním jsem se uklidnila. On byl spořádaný a se mnou měl partnerky celkem 3. Ta první byla jeho dobrá kamarádka, se kterou se prostě domluvil, že to zkusí. Poprvé to bylo i pro ni. Pak šel každý svou cestou, ona má přítele a ročního syna, proto když mi řekl, že se potkali a prohodili pár slov, byla jsem v klidu a ráda, že se od ní dozví něco víc o dětech a tak. Jenže k mému překvapení z něj včera vypadlo, že si s ní píše téměř denně, potkávají se častěji než vím (prý neviděl důvod mi to sdělovat). To bych ještě zvládla. Ale pak začal o jejįm přiteli - prý jí zakázal se s tím mým vídat (žárlí), ale co hůř, ten můj jeho žárlivost chápe, je prý proti ní opravdu ošklivý, ona má na lepšího a nechápe kde k němu přišla. Proč mi proboha tohle říká? Proč mu její chlap leží v žaludku? Spát spolu 100% nespí, spíš mě trápí, že mu očividně chybí a musí dělat ramena na jejího chlapa.

Nemám vůbec snadné těhotenství, od začatku se navaluje jeden problém za druhým a já jsem ležák na spoustě léků a opravdu dost psychicky rozhozená (smrti v rodině). On byl můj stožár, kterému můžu svěřit vše a který mě podrží a on na mě vybafne toto.

Přeháním? Mám ji brát jako kamarádku, kterou má prostě rád jako sestru, i když s ní kdysi spal? Od rána ho nemůžu ani cítit, máme tichou domácnost a já jen ufňukávám a musela jsem sundat zásnubák, jak mě začal bolet prst. Nechci to tak prožívat, ale momentálně to vnímám jako hroznou zradu.

Děkuju všem co dočetli do konce a dají skutečnou radu, bez potřeby rýpat do věku či mojí důvěry :hug:

Chápu tě. Od snoubence bych očekávala zvláště v těhotenství v první řade sounáležitost se mnou, a ne aby si vypisoval se svojí první sexuální partnerkou, soupeřil s jejím partnerem, a ve finále rozbíjel zbytečně dva vztahy.V klidu bych s ním o tvých pocitech promluvila. Měl by si uvědomit, za který tým kope.

divine woman
Echt Kelišová 8420 příspěvků 11.10.18 15:55

Svou sexuální minulost jste měli probrat dřív a rozhodně ne v těhotenství, kdy s každou ženou cloumají hormony. Od partnera bych čekala větší ohleduplnost. A exmilenky si k tělu nepouštím, to nejsou žádné kamarádky. A s kamarádkami chlapi většinou nespí. Soustřeď se na sebe a miminko a jestli ti vadí kontakt přítele s ex, tak mu to řekni. Přímo, ne žádné okliky. Chlapi jsou někdy natvrdlí.

LaPaloma
Ukecaná baba ;) 1753 příspěvků 11.10.18 16:06

Asi nepřeháníš. Akorát je vždycky problém svazovat partnerstvím navěky tak mladého kluka. Mně takoví připadají jako děti, bohužel.
Podle toho se nyní i chová. Asi by chtěl toho škaredého hocha nahradit někým hezčím, čili sebou.
Dej s ním jasnou řeč bez okolků, že si nepřeješ, aby se za tvými zády scházeli. Zde se nejedná o čisté kamarádství, on už to táhne do jiné roviny minimálně v myšlenkách.
Když to nepřestane, tak mu můžeš připomenout, že to mezi vámi nemusí dobře dopadnout, a že teda neneseš moc statečně jeho příklon k tomu, že by vychovával její dítě, které má s tím šeredou, a ty s tím jeho budeš asi sama. Protože ho prostě časem pošleš za ní. Aby mu to bylo zcela jasný, že to bude mít dopad.
Pokud stále nic, tak po porodu ho nech hlídat dítě a udělej mu to samé, vzpomeň si na bývalé, když jich bylo dost, tak snad se někdo najde, a scházej se s ním. To udělej, tím už nebudeš mít co ztratit.
Ne vždy chlapi pochopí, jak se ten druhý cítí, dokud nezažijou. Jsem pro názornou ukázku, když to nejde jinak. Nesmíš se z toho rozložit, naopak, hleď si svého zjevu… atd.
Kdyby to nakonec nedopadlo vůbec dobře, tak ať nejsi obluda. Asi tak. Protože to by tě srazilo na kolena ještě víc.

nostress
Extra třída :D 13208 příspěvků 11.10.18 16:08
@divine woman píše:
Svou sexuální minulost jste měli probrat dřív a rozhodně ne v těhotenství, kdy s každou ženou cloumají hormony. Od partnera bych čekala větší ohleduplnost. A exmilenky si k tělu nepouštím, to nejsou žádné kamarádky. A s kamarádkami chlapi většinou nespí. Soustřeď se na sebe a miminko a jestli ti vadí kontakt přítele s ex, tak mu to řekni. Přímo, ne žádné okliky. Chlapi jsou někdy natvrdlí.

Já bych sexuální minulost vůbec s partnerem nerozebírala. Hlavně takové detaily, jako je počet sexuálních partnerů, nebo kdo byl první. Co bylo, to je prostě minulost, a stalo se to předtím, než se ti dva poznali, takže bych to do vztahu vůbec netahala. Nedělá to dobrotu.

-Hastings
Nováček 4 příspěvky 11.10.18 16:16

Nepřeháníš.
Osobně mně by to vadilo. Jsem dosti žárlivá, ale zase na druhé straně chápu, že to, co bylo přede mnou, tak je to v minulosti. Ale zase, když je to minulost, tak ať to tam i zůstane. Nemusí se to tahat do přítomnosti.
Na Vašem místě bych si s partnerem promluvila, a dala jasně najevo, že je mi proti srsti jeho vybavování s ex's. :roll:

divine woman
Echt Kelišová 8420 příspěvků 11.10.18 16:17

@nostress Máš pravdu. Ale některé páry se znají třeba od základky, takže ten přehled mají. Ale není třeba se v tom pitvat.

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 11.10.18 16:18

Asi bych zkisula nějakou rodinou terapii a návštěvu Hrádku.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 16:24

Mám 2 kamarády, s oběma jsem kdysi spala a rozešla se. Nyní jsme si velmi blízcí. Když jsem teď měla těžké období, přijeli za mnou (každý zvlášť, neznají se), abych měla rameno k vyplakání. Jejich současné partnerky mě nemohou ani cítit, žárlí. Oba se k tomu staví tak, že jsem pro ně natolik důležitá, že se se mnou nepřestanou vídat jen proto, že to jejich žena nemůže skousnout. Já už několikrát navrhovala, že se holkám přijdu představit, aby viděly, že jim opravdu žádné nebezpečí nehrozí. Od doby, co jsem s nimi spala uteklo cca 12 - 15 let, od té doby nic. Jsou to pro mě prostě nejlepší kámošky.

Vím, že je to pro tebe těžké, ale kdyby s ní něco chtěl mít, tak ti o ní nebude vyprávět. Určitě je mu blízká a on jí, ale nemyslím si, že by ti byl citově ani jinak nevěrný.

divine woman
Echt Kelišová 8420 příspěvků 11.10.18 16:28

Slunečnice, kamarádka jako ty je poklad do každé rodiny. Chlap nejlepší kámoška je dobrý oxymoron.

Sněžení
Zasloužilá kecalka 640 příspěvků 11.10.18 16:34
@divine woman píše:
Slunečnice, kamarádka jako ty je poklad do každé rodiny. Chlap nejlepší kámoška je dobrý oxymoron.

A proč ne ? Za sebou pálit mosty umí každá husička, ale rozejít se normálně vyžaduje usilí a některá tého prostě není schopna.

divine woman
Echt Kelišová 8420 příspěvků 11.10.18 16:38

@Sněžení Jistě, ale opravdu existuje rozdíl mezi exmilencem a nejlepší kamarádkou.

Dája999
Zasloužilá kecalka 613 příspěvků 11.10.18 16:41
@Anonymní píše:
Mám 2 kamarády, s oběma jsem kdysi spala a rozešla se. Nyní jsme si velmi blízcí. Když jsem teď měla těžké období, přijeli za mnou (každý zvlášť, neznají se), abych měla rameno k vyplakání. Jejich současné partnerky mě nemohou ani cítit, žárlí. Oba se k tomu staví tak, že jsem pro ně natolik důležitá, že se se mnou nepřestanou vídat jen proto, že to jejich žena nemůže skousnout. Já už několikrát navrhovala, že se holkám přijdu představit, aby viděly, že jim opravdu žádné nebezpečí nehrozí. Od doby, co jsem s nimi spala uteklo cca 12 - 15 let, od té doby nic. Jsou to pro mě prostě nejlepší kámošky.Vím, že je to pro tebe těžké, ale kdyby s ní něco chtěl mít, tak ti o ní nebude vyprávět. Určitě je mu blízká a on jí, ale nemyslím si, že by ti byl citově ani jinak nevěrný.

Může to být i přesně naopak - občas se zmíní, opakovaně zazní „tojejenomkama­rádka“ a dokonce ani nemusí tajit, že se sešli - to se servíruje třeba stylem : " No, představ si, koho jsem dnes potkal… jo, dali jsme kafe apod."
Taková pojistka pro případ, že zahlídne někdo známý a tak… :mrgreen:

No a pak se manželce už jen může s udiveným " snad bys nežárlila? ",
nebo naštvaným " nebuď paranoidní " vnutit, že divná je ona, když se jí něco nelíbí.

Jojo, techniky děvkařů jsou prostě různé :pankac:

ivašot.
Kelišová 6408 příspěvků 11.10.18 17:58
@divine woman píše:
:palec:
Taky už dávno nejsem tak naivní, abych na věřila na přátelství mezi mužem a ženou.

Bubla_Bučková
Závislačka 3455 příspěvků 11.10.18 18:09
@divine woman píše:
:mrgreen: a ještě 2 :lol:
Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

České porodnice nedodržují standardy pro podporu kojení, ukázal průzkum

Jak před pár dny informoval portál iDNES.cz, porodnice by podle UNICEF a... číst dále >

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Články z Expres.cz

Byla slepá, spalující a šílená, říká o lásce k ženatému Štaidlovi Zelenková

Od mládí byla rebel a bohém se vším všudy. Zpěvačka Jitka Zelenková (68)... číst dále >

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

Články z Ona Dnes

KVÍZ: Vyznáte se ve zdravém stravování?

Češi stále tloustnou, a to i přesto, že je v obchodech dostatek zdravých... číst dále >

Potraviny, které vám na podzim pomohou s hubnutím i posílením imunity

Když chcete zhubnout, je právě podzim ideálním obdobím pro začátek diety.... číst dále >