Citový dárek pro syna k 16. narozeninám

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

kacik234
Nováček 10 příspěvků 03.01.18 10:45
Citový dárek pro syna k 16. narozeninám

Holky, potřebuju poradit, mému synovi bude 16 let a chtěla bych mu koupit (ještě k dárku) nějakou maličkost od srdíčka (hrneček, knížku nejlepší syn už jsem kupovala) a vůbec nic mě nenapadá. Nemáte někdo tip? Moc moc děkuji

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 03.01.18 10:47

A myslíš, že to šestnáctiletý puboš ocení?? 8o

Ennny
Ukecaná baba ;) 1175 příspěvků 03.01.18 10:49

Hodinky, retizek s pismenem :nevim:

kacik234
Nováček 10 příspěvků 03.01.18 10:52

No kdyby to byl jediný dárek, tak asi ne :D :D :D

kacik234
Nováček 10 příspěvků 03.01.18 10:54

http://www.housedecor.cz/…osti-svetla/ našla jsem tohle, docela se mi to líbí, co vy na to?

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 03.01.18 10:54

Já bych vymyslela ještě něco podle jeho koníčků. To by ho mohlo potěšit i dojmout, že ho tak znáš a myslíš na něj.

Plus peníze, ty ho potěší hodně, ale to zas není osobní vůbec.

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 03.01.18 10:55

Tabulka SPZ s jeho jménem :)

pěkný by byl nějaký fotodárek. Co sestavit třeba nějaké album s jeho fotkami od dětství do současnosti? To mi darovala někdy k patnáctinám sestra, u každé fotky byla nějaká milá nebo vtipná glosa, a líbilo se mi to moc. Ale jsem holka, no..

Příspěvek upraven 03.01.18 v 10:57

beruska9
Extra třída :D 10520 příspěvků 03.01.18 10:55

Nech ho na vikend samotneho doma, to oceni asi vetsina pubosu :mrgreen:

jankajj
Závislačka 2788 příspěvků 03.01.18 10:59
@beruska9 píše:
Nech ho na vikend samotneho doma, to oceni asi vetsina pubosu :mrgreen:

prima nápad. Kontaktuj jeho nej kámoše, ať mu udělají u vás doma oslavu pro kamarády, a se zbytkem rodiny odjeďte na víkend hooodně daleko :D

pikola
Neúnavná pisatelka 18736 příspěvků 03.01.18 11:04
@kacik234 píše:
http://www.housedecor.cz/…osti-svetla/ našla jsem tohle, docela se mi to líbí, co vy na to?

Tohle určitě nebude pro kluka dárek, ze kterého by měl radost nebo si ho vystavil do pokojíčku :mrgreen:

Příspěvek upraven 03.01.18 v 11:12

beruska9
Extra třída :D 10520 příspěvků 03.01.18 11:10

@kacik234 : zalezi, ty ho znas…co ten hrnek Nejlepsi syn? Ma ho vystaveny, nebo se nekde „zahadne ztratil“? :mrgreen: Pac vetsina pubertku (a hlavne kluku) tohle fakt neoceni, ale my ho nezname…treba je to zrovna takova hodna citliva duse, kterou to zahreje…ale teda co si vzpomenu na sebe nebo svene sourozence v 16, tenhle typ darku by „nenapadne“ putoval nekam na dno skrine, aby je nahodou nevidel nekdo z kamaradu na navsteve.

AstraG
Závislačka 4373 příspěvků 03.01.18 11:36

@kacik234 já bych to synovi nedala, neocenil by to a ťukal by si na čelo. Co jiného, ale neporadím, nic citového, co by vzplanulo v srdci 16 letého kluka mě nanapadá.

Lenka_Hal
Závislačka 4211 příspěvků 03.01.18 11:39

Dej mu obalku s napisem „Pro nejlepsiho syna“ a do ni par tisicovek…uvidis, ze bude stastny jak blecha. :mrgreen:

kacik234
Nováček 10 příspěvků 03.01.18 11:45
@jankajj píše:
Tabulka SPZ s jeho jménem :)

pěkný by byl nějaký fotodárek. Co sestavit třeba nějaké album s jeho fotkami od dětství do současnosti? To mi darovala někdy k patnáctinám sestra, u každé fotky byla nějaká milá nebo vtipná glosa, a líbilo se mi to moc. Ale jsem holka, no..

Příspěvek upraven 03.01.18 v 10:57
@beruska9 píše:
@kacik234 : zalezi, ty ho znas…co ten hrnek Nejlepsi syn? Ma ho vystaveny, nebo se nekde „zahadne ztratil“? :mrgreen: Pac vetsina pubertku (a hlavne kluku) tohle fakt neoceni, ale my ho nezname…treba je to zrovna takova hodna citliva duse, kterou to zahreje…ale teda co si vzpomenu na sebe nebo svene sourozence v 16, tenhle typ darku by „nenapadne“ putoval nekam na dno skrine, aby je nahodou nevidel nekdo z kamaradu na navsteve.

je to citlivá duše, knížku citátů nejlepší syn vystavil na facebook a veřejně poděkoval. :srdce:. Hrneček má pořád své (i když mnohdy zaprášené) místo. ale fotky super nápad

kacik234
Nováček 10 příspěvků 03.01.18 12:28

Jste zlatý, děkuji za nápady, cedulku škrtám, fotky jsou super nápad, ale asi to vyhraje obálka s penězi s nápisem nejlepší syn :-D, děkuju moooc všem a přeji všem krásný rok 2018.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Aby bylo mateřství jen samá radost!

Objevila jste dvě čárky na těhotenském testu poprvé nebo kolem vás už běhá... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Tipy na zdravé recepty přímo od výherkyň

Jaká zdravá jídla vedou v domácnostech výherkyň naší soutěže o hubnutí pod... číst dále >

Články z Expres.cz

Try and buy Kiu Cee'd? Šprtka, které nejde konkurovat. Ale budete ji mít rádi?

O Kie se ví, že dělá dobrá spolehlivá auta, a o Kie Cee'd se ví, že když si... číst dále >

Černošský James Bond? Tak ať Mandelu hraje Luděk Sobota! říká Klaus ml.

„Přichází čas pro herce, který není bělochem,“ řekla prý dlouholetá... číst dále >

Články z Ona Dnes

Seznamka muže snů nedodala. Musí Tereze zaplatit odškodné, rozhodl soud

I smůla může být někdy užitečná. Rozvedená sedmačtyřicetiletá Tereza Burkiová... číst dále >

Svět mě dřív štval, dospěla jsem teprve nedávno, říká Simona Babčáková

Proměna herečky Simony Babčákové na blondýnu se promítla i do chování lidí... číst dále >

Reklama