Citroen C4 Grand Piccaso

2570
16.6.13 15:55

citroen c4 grand piccaso

Ahojky, hledala jsem podobnou diskuzi, ale jsou to už stará témata, nebo ne na tento typ vozu. Chceme koupit vetší auto, nejvíce se nám zatím líbí právě tento typ citroenu, tak chci poprosit, kdo ho má, jestli může pisnout zkušenosti, jak je spolehlivé, kolik bere benzinu(přítel nchce nafťáka).Koukáme na recenze a někdo píše spokojenost a druzí úplně haní…myslím že každý auto má něco, ale jde nám o to, abychom to tak nějak utáhli ekonomicky-spotřeba opravy apod…I kdyby měl třebas někdo jiné, dobré autíčko takovéhoto typu, co nestojí přes půl milionu :-),budu ráda za zkušenosti, děkuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
6347
16.6.13 16:00

@Margarita byla jsem s nim moc spokojena. Velke, prostorne, rodinne auto. My meli tedy naftaka a spotreba okolo 9 litru po meste. Meli jsme manual, poloautomat byl zvlastni. Moc se nam nezdal a hlavne do naseho vyjezdu z garaze nebyl vhodny. Ani jsem nemela buh vi jakou radost, kdyz manzel koupil nove auto. :-) Za me vazne super. Kupovali jsme ho po servisu, takze jsme do nej nic nedali a najeto melo okolo 125 000km

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2570
16.6.13 16:05

@Hrubeska tak to je super, nám se moc líbí, pořád tady u toho sedíme a koukáme na něj :-D. Automat ani nechceme, neměla bych ten požitek při řízení :-D. Děkuji za reakci :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
16.6.13 16:46

@Margarita Ahoj, zrovna vybíráme takový typ auta. Náš požadavek teda nafta - automat, a hlavně semdimístné. Zatím tedy váháme mezi C4 Grand Picasso, Kia Carens, Toyota Verso a Peugeot 5008. Citroen nás zatím velmi zaujal, ale zas Kia má tu 7 letou záruku 7 let servisování zdarma a 7 let asistenční službu zdarma, tedy z našeho pohledu - už žádné další náklady do auto po 7 let, a pak bysme ho asi prodávali… No uvidíme, jak se rozhodneme, ale jen ti píšu, když koukáte na takové auto, že jsou tu i další podobná, tak jen pro inspiraci ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2570
16.6.13 17:03

Jj díky, no naši mají kiu teda jiný typ, měli taky sedm let záruku, ale tam musíš jezdit sedm let, každej rok a není to zrovna levný roční servis, náš tata řekl že by se na to mohl vyprdnout a nejezdí tam :mrgreen: Tuším po dva roky tam byl a každá návštěva sedm tisíc, takže se raději rozdhodl se na to vykašlati. Ale tak zase kdo je zvyklej ny ta servisy, tak je to v poho.My máme fabii kombi, byla na leasing, taky jsme jezdili každoročně do škody a vyšlo to pokaždé kolem čtyřech tisíc což se dá…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1817
16.6.13 17:08

Já jsem koukala a maj v tom tušim teď právě i ty servisy zdarma… Jojo je to tak:

• 7 let Kia Záruka je komplexní garance, která myslí na výrobní vady a poruchy nově zakoupeného vozu od jeho předního nárazníku až po ten zadní. Více o záruce

Aktualizace mapových podkladů navigace po dobu 7 let zdarma, pokud je vůz vybaven originální vestavěnou navigací Kia.

• 7 let Kia Asistence jsou komplexní asistenční služby, které zajistí, že v případě nouzové situace, poruchy nebo nehody pro vás bude zprostředkován servis přímo na místě. Pokud zde nemůže být váš vůz opraven, zorganizuje Kia Asistence odtah vašeho vozu do autorizovaného servisu a zajistí pro vás náhradní vozidlo. Asistenční služby zahrnují mimo jiné také případné zajištění ubytování, přepravu zavazadel i doručení opraveného vozidla zpět k majiteli. Více o asistenci
  • 7 let Kia Prohlídky Kondiční jarní a podzimní prohlídka vozidla před sezónou. Pravidelné prohlídky předepsané v plánu údržby - práce zdarma.
  • Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2570
16.6.13 20:54

@Pamplemouse tak to je ale super. Mrknu na jejich stránky :mrgreen:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
371
16.6.13 22:13

Mame ho uz trictvrte roku, sedmimistne, zlata barva, na benzin automat i manual, da se to prepnout. hlavne na dalnici si nastavis tempomat a tim se usetri hodne benzinu - spotreba 7 litru, ve meste ale 12 l. my ale mame 2.0 masinu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7.7.13 23:36

Také se mi citroen C4 grand líbí, ale všichni mě dost od citroenu celkově odrazují a nevím proč :-/
Mám Carens a jsem moc spokojená, ale chci novější auto a Citroen mě nadchnul Otázka jak je to s poruchovostí. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
2570
8.7.13 09:24

@amarantova jj no myslím že každý auto má něco…on člověk to pak asi musí brát dle svýho, protože by si nekoupil nic :-).Jeden nadává na to, druhej na ono…Já teda na citroen slyším jen chválu :-).Záleží na koho asi člověk narazí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1953
8.7.13 09:28

První autíčko jsme měli citroen C3 a bylo to zlatíčko. Naprosto spolehlivé a bezporuchové. S následujícím Peguotem se to absolutně nedá srovnat (za nás Peguot nikdy více)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17563
10.11.13 09:05

Ahoj, chtěla jsem se zeptat, jestli někdo používá Granda pro šestičlennou rodinu? Jde mi o to, jestli lze v poslední řadě používat jen jednu sedačku a jestli je tam potom ještě místo třeba na kočárek. Čekáme čtvrté dítě, ale nejstarší dceru máme ve střídavé péči, takže u nás není pořád a já nejčastěji jezdím sama jen se svými dětmi a ty se v sedačkách vejdou do té druhé řady. Takže ta šestá sedačka by se používala jen občas a nechce se mi kvůli tomu pořizovat nějaký Multivan, protože už tak jsem ráda, že zaparkuju a nedovedu si představit jak bych jezdila Multivanem třeba ke kadeřnici.
Děkuji za případné postřehy

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
10.11.13 10:23

@Antonie Bolavá Tak my máme Granda ale jen dvě dítka, takže poslední dvě sedačky nevyužíváme, ale manžel říká, že si myslí že kočárek by se tam vešel. Schválně se mrknu v autě kolik by tam bylo místa ale taky myslím, že by to nejak šlo. Jen nevím, jestli potřebuješ autosedačku i pro tu starší dceru, protože prý na těch dvou posledních sedačkách nelze používat autosedačky (muž si to pamatuje z manuálu). Myslím, že je tam jen 2 bodové zapínání a na autosedačku je potřeba 3 bodového. Ale možná má někdo víc zkušeností a napíše víc.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17563
10.11.13 10:32

@Miselka66 děkuju moc :kytka: Dvoubodové poutání by se mi moc nelíbilo. Ale myslím, že podle fotek by tam mělo být tříbodové :think: Sedačku potřebovat dozadu nebudeme, nejstarší už je 12
Já mám právě teď klasické Picasso a jsem s ním spokojená. Nechce se mi do žádné velké krabice. Zvlášť když bude potřeba vlastně jen napůl. Kočárek tam taky nebudeme cpát věčně…

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
105
10.11.13 17:38

@Antonie Bolavá Ahojky, až teď jsem se dostala k netu. Pro jistotu jsme teď studovali s manželem manuál, jestli si to dobře pamatoval a máš pravdu Ty. Na těch posledních sedadlech může být autosedačka a je tam 3 bodové poutání - aspoň z manuálu to tak vypadá, v autě jsem se nedívala. Jediné co tam nejde je isofix, to je jen na těch sedadlech v 2 řadě a s tím si to manža spletl. Tak se Ti moc omlouvám za nesprávné informace, myslela jsem, že si to manža pamatuje správně. Stejně je to krásný, čtyři detičky, já bych docela brala třetí ale už se na to nejak necítím :( Opatrujte se :kytka: a hezký večer:-)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat