Čivava a nahubek ve vlaku

• Fotoalbum (3)
  • Sledovat e-mailem
  • Přidat k oblíbeným
  • Zapnout podpisy
  • Hledání v tématu
28.5.22 21:59

Čivava a nahubek ve vlaku

Ahoj maminky ma nekdo zkušenosti s českyma drahama chystam se na vylet s 5 měsíční čivavou vlakem ale nemůžu na ni sehnat nahubek je zvykla ležet na mě a spinkat v kleci mi nebude a ani ji do klece zavirat nechci Tak se ptam zda musí mit nahubek nebo ne?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
60051
28.5.22 22:05

Když jsem jela posledně žluťasem vlakem do Prahy. Tak paní měla v kupé čivavu a měla ji v tašce pro psy. To si myslím, že bohatě stačí. Nedovedu si představit, že tak dlouho bude mít náhubek. Od nás to bylo téměř 3h. cesty. Mi se pejsek líbil. Tak pak ho nechala, ať si s ním můžu hrát. To bylo příjemné zpestření cesty. Takový drobeček milý, malý. Taky jsem mívala pro jorkšíra tašku na cestování.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
6577
28.5.22 22:10

Nikdo košík chtít nebude, já mám čivavu v tašce, také jí košík nedávám. A máme na ní košík, snad původně na fretku :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
26797
28.5.22 22:11

Dej ho do tašky a mělo by to být OK. Cestovala jsem s kokrem a se setrem a náhubek nikdy neměli. Ale šlo o rozumné průvodčí, kteří jak viděli hodného psa, sedícího u nohy, tak to neřešili. Košík jsem teda měla přidělaný na batohu - byl velikostně jen na toho kokra, setřici bych do ně nedostala. :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20754
28.5.22 22:16

Taska pro psy se pocita misto nahubku.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43917
28.5.22 22:16
@Jackulinek píše:
Ahoj maminky ma nekdo zkušenosti s českyma drahama chystam se na vylet s 5 měsíční čivavou vlakem ale nemůžu na ni sehnat nahubek je zvykla ležet na mě a spinkat v kleci mi nebude a ani ji do klece zavirat nechci Tak se ptam zda musí mit nahubek nebo ne?

Náhubek musí mít každý pes. Pokousat může i čivava.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
28.5.22 22:19

Tak tak, taška stačí i v letadle, nevěřím že by to někdo ve vlaku řešil. Popravdě v MHD jsem čivavu v případě nutnosti prostě vzala pod paži a nic neřešila. Nikdo nic nikdy neřekl. Ani nevím, zda se to na ty pidi cenisky vyrábí :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43917
28.5.22 22:19
@Lucie_Sx píše:
Taska pro psy se pocita misto nahubku.

V tašce jezdí zadarmo jako spoluzavazadlo. Ale většinou je z té tašky vyndavají a psi si lebedí na sedačkách. Košík by měl mít každý pes.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
43917
28.5.22 22:20
@TO_IT píše:
Tak tak, taška stačí i v letadle, nevěřím že by to někdo ve vlaku řešil. Popravdě v MHD jsem čivavu v případě nutnosti prostě vzala pod paži a nic neřešila. Nikdo nic nikdy neřekl. Ani nevím, zda se to na ty pidi cenisky vyrábí :lol:

Vyrábí se i na jorkšíry.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
28.5.22 22:20
@Russet píše:

Nesmíš jí šlapat na ocas 8)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7919
28.5.22 22:22
@Russet píše:

Nemusí. Bud taška nebo náhubek.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1618
28.5.22 22:23
@Russet píše:
Vyrábí se i na jorkšíry.

Jela jsem tak 2* v případě nouze k veterináři. Jinak si lebedí v ksirech v autě.
Já mám hlavně přenosnou tašku do letadla, tam má i ten pes pohodlí.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
60051
28.5.22 22:23
@TO_IT píše:
Nesmíš jí šlapat na ocas 8)

Nebo na ni cenit zuby. Mohla by to brát pokyn, že bude boj 🤛. Nee. Dělám si srandu.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
7919
28.5.22 22:24
@Russet píše:
V tašce jezdí zadarmo jako spoluzavazadlo. Ale většinou je z té tašky vyndavají a psi si lebedí na sedačkách. Košík by měl mít každý pes.

Na sedačkách? Už jsem viděla spoustu psů ve vlaku/autobusu/letadla a snad jen jeden fakt ležel na sedačce. Většinou si leží v té své tašce (je to pro ně pelíšek) nebo max na majiteli.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
13955
28.5.22 22:26

Nebyla bych si tak jista, neslo tedy o vlak, ale bus a ridic pani karal, ze nema pes nahubek a je jen v tasce, pry kdyby mu přišla kontrola ma problem, ze ji teda vezme, ale at si to pro priste obstara.
(Byl slusny, vysvětloval to v klidu, pani dekovala) Člověk nevi na koho narazí a lepsi si to poresit předem, nez pak problemy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat