Reklama

Cizí kluk - pozvala jsem ho na schůzku

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 22:10
Cizí kluk.. Pozvala jsem ho na "schůzku"

Ahoj. Jak poznat, že kluk napíše jen ze slušnosti? Ptala jsem se ho, jestli někdy něco nepodnikneme po práci. Odpověděl, že tento týden toho má hodně a od pátku do neděle je mimo. Pak už bude moci kdykoli, klidně i o víkendu. On do našeho města dojíždí za prací. Doufám, že to nepochopil jen jako kamarádské setkání? Brali by jste to jako pozvání na rande? Jestli je zadaný nebo ne to nevím, ale to není moje věc. Nedělám si iluze. Znám ho jen od pohledu. Navíc je mladší než já a má asi zatím jiné plány. Přesto bych ho ráda poznala osobně. Třeba z toho nebude nic nebo jen kamarádství či sex? Nebude pro mě konec světa. Když bude chtít ozve se, jelikož o mém zájmu ví. Moc díky

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Reakce:

vjerunqa
Závislačka 3002 příspěvků 19.03.18 22:16

Ano, brala bych to jako pozvání na rande. Fandím Ti ;)

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 19.03.18 22:19

Bral bych to určitě jako pozvání na rande. Většina lidí, když nemá zájem, tak to nechá nenápadně vyhnít. Asi bych to udělal tak, ať řekne pak on, kdy má volný čas bez nějakého tlačení do toho. Podle toho zjistíš, jestli by chtěl taky se setkat :kytka:.

lilith1
Ukecaná baba ;) 1319 příspěvků 19.03.18 22:30
@Anonymní píše:
Ahoj. Jak poznat, že kluk napíše jen ze slušnosti? Ptala jsem se ho, jestli někdy něco nepodnikneme po práci. Odpověděl, že tento týden toho má hodně a od pátku do neděle je mimo. Pak už bude moci kdykoli, klidně i o víkendu. On do našeho města dojíždí za prací. Doufám, že to nepochopil jen jako kamarádské setkání? Brali by jste to jako pozvání na rande? Jestli je zadaný nebo ne to nevím, ale to není moje věc. Nedělám si iluze. Znám ho jen od pohledu. Navíc je mladší než já a má asi zatím jiné plány. Přesto bych ho ráda poznala osobně. Třeba z toho nebude nic nebo jen kamarádství či sex? Nebude pro mě konec světa. Když bude chtít ozve se, jelikož o mém zájmu ví. Moc díky

Asi jsem konzerva, ale nez bych pozvala chlapa po praci na schuzku, tak bych si zjistila zda je zadany atd. Proc? Dovedu si predstavit jak bych byla nadsena, kdyby meho pritele zvala nejaka kolegyne po praci..sexovat se zadanym za me ani omylem a kamaradit se stejne nedas, kdyz se ti libi..

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 22:50

Detsa: Ano. Řekla jsem mu, že když prostě bude chtít se sejít, ať se ozve. Jak jsem nad tím tak přemýšlela, tak jsem si říkala, že se asi vymlouvá.. Ale když psal, že tento týden to vážně nedává ak tomu smutnýho smajlíka a pak už by mohl kdykoli i přijet o víkendu. Tak třeba tam šance je. Počkám a uvidím. Svět na tom nestojí.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 22:52

Nevím, ale asi bych se neodvážila zeptat: Máš přítelkyni? Někde vyzvídat to bych se musela stydět.

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 19.03.18 22:53
@Anonymní píše:
Nevím, ale asi bych se neodvážila zeptat: Máš přítelkyni? Někde vyzvídat to bych se musela stydět.

Taky bych nevyzvídal dál. Pokud by byl šťastně zadaný, předpokládal bych, že odmítne takové pozvání. Uvidíš, jestli se ti ozve. Hodně štěstí přeju :kytka:

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 23:03

Detsa: Díky. Jednou se mi stalo, že mě kluk odmítl s tím, že by se to té jeho nelíbilo, kdyby jsme se dál stýkali. Přestože jsme spolu strávili spoustu pěkných hodin, jiskřilo to a dal mi na rozloučenou pusu.

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 19.03.18 23:06

Oslovuješ i kluky cizí na ulici? :think: To jsi dobrá, žes ho hned pozvala. Já jsem na to hrozný srab :oops:.

Příspěvek upraven 19.03.18 v 23:13

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 23:09

Detsa: Neoslovuju cizí kluky na ulici.

Detsa
Echt Kelišová 9969 příspěvků 19.03.18 23:21
@Anonymní píše:
Detsa: Díky. Jednou se mi stalo, že mě kluk odmítl s tím, že by se to té jeho nelíbilo, kdyby jsme se dál stýkali. Přestože jsme spolu strávili spoustu pěkných hodin, jiskřilo to a dal mi na rozloučenou pusu.

To docela překvapil, že teda nešel dál. Kolik kluků by si nenechalo zajít chuť :think:.

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 19.03.18 23:42

Bylo to od něj férové. Trochu alkoholu před tím asi udělalo svoje. Lepší, že jsem se to dozvěděla brzy.

Mart81
Závislačka 2651 příspěvků 20.03.18 06:40
@Anonymní píše:
Ahoj. Jak poznat, že kluk napíše jen ze slušnosti? Ptala jsem se ho, jestli někdy něco nepodnikneme po práci. Odpověděl, že tento týden toho má hodně a od pátku do neděle je mimo. Pak už bude moci kdykoli, klidně i o víkendu. On do našeho města dojíždí za prací. Doufám, že to nepochopil jen jako kamarádské setkání? Brali by jste to jako pozvání na rande?Jestli je zadaný nebo ne to nevím, ale to není moje věc. Nedělám si iluze. Znám ho jen od pohledu. Navíc je mladší než já a má asi zatím jiné plány. Přesto bych ho ráda poznala osobně. Třeba z toho nebude nic nebo jen kamarádství či sex? Nebude pro mě konec světa. Když bude chtít ozve se, jelikož o mém zájmu ví. Moc díky

Záleží na okolnostech. Kdyby mi to napsala žena, kterou pojímám kamarádsky, kolegiálně, zájmově (že se známe z nějakého koníčku společného), bral to spíš jako návrh na kamarádské setkání. Pokud bychom flirtovali, bral bych to jako návrh tímto směrem. Jinak bych si asi nebyl jistý, jak přesně to myslí, což podle mne až tak nevadí.

Hroznej puberťák
Závislačka 4098 příspěvků 20.03.18 07:09
@Anonymní píše:

No jasně, ptát se na něco takového je blbost. A někde oklikou vyzvídat ještě větší… Prostě to zkusíš, pokud bude zadaný, nenechá se, není na tom nic víc k řešení.

Ancek
Zasloužilá kecalka 859 příspěvků 20.03.18 07:28

Připomnělo mi to tenhle obrázek :-).

Osobně bych to nechala plynout a netlačila na pilu. Pokud má zájem, tak se i z nerande může stát rande. Pokud zájem nemá, tak aspoň pokecáte a pobavíte se.

Stránka:  1 2 Další »

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Do plavek s eMimino.cz: Jak pokračuje cesta za zdravým životním stylem?

Naše čtyři výherkyně jsou skoro u cíle! Nebo snad teprve na počátku? Ptali... číst dále >

Zpevnění intimních partií a léčba inkontinence bez bolesti

Laserová medicína vás bez bolesti, skalpelu a s nulovým omezením zbaví... číst dále >

Články z Expres.cz

Šéfky Británie a Německa pobavily Evropu. Na kostýmcích se snad musely domluvit!

Brexit se nezadržitelně blíží a představitelé evropských mocností začínají... číst dále >

Co zlomilo Slavíkovi vaz? Opakující se skandály a odchod partnera

Konec! Karel Gott a ani Lucie Bílá si letos dalšího Zlatého Slavíka na své... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máma neví, že mě baví zabíjení, řekla dvanáctiletá dcera ve Výměně manželek

Mia žije s přítelem a dvěma dětmi v Kladně. I když je jí teprve 25 let, o... číst dále >

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Reklama