Cizi pes nam sežral žirafu

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
blechonik
Kecalka 117 příspěvků 02.10.10 21:21
cizi pes nam sežral žirafu

Dobrý večer, chtěla jsem se trochu poptat a uklidnit…
Večer se nám stala taková věc, předělávali jsem děti z auta do auta, a při dávání 4.měsíční dcerky s autosedačkou do auta nam vypadla na zem na chodník plyšová hračka - žirafa, dost oblibená už po první dcerce..šel kolem pejsek - štěně na voditku, pani se nekoukala a pes nam žirafu sebral, nechtěl ji paničce dat, manžel ji strašne nadal a ona nám ještě s drzostí řekla, že nam to nemělo spadnout na zem, jsem docela v šoku a pěkně naštvana, nevim co mam dělat. Stalo se to u rodiču, takže dost velka pravděodobnos, že paní potkám… jo mimochodem tu žirafu si pes odnesl a nemame nic…

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Reakce:
KaVi
Zasloužilá kecalka 529 příspěvků 02.10.10 21:25

:lol: :lol: :lol: Promiň!

Gladys
Vesmírná mluvilka 31605 příspěvků 02.10.10 21:26

Bohuzel srazka s blbcem vzdycky boli.
Jsem pejskar, ale ze bychom si nekde neco ukradli a odnesli domu, nerkuli od maleho ditete, to si nejak nedokazu predstavit. Pani bych pri setkani asi zdravila „Dobry den, Zirafo“ nebo „Jak se ma nase zirafa, doufam, ze si ji pejsci oblibili“ :twisted:

Jura007
Neúnavná pisatelka 18313 příspěvků 02.10.10 21:30

Hmmm, nejen já mívám takové zážitky - ale ten můj je z práce. Kdysi jsem řešil reklamaci, konkrétně poškození elektroinstalace kotle potkanem, který do něj vlezl, překousal dráty od regulace, čímž kotel přestal topit, následně si hryzl do přívodního kabelu a ten ho usmažil. Tak ho tam našla majitelka kotle a poslala nám dopis v tomto duchu: náš potkan nám sežral dráty ve vašem kotli - a vy za to můžete, že jste ho nezabezpečili proti vniknutí hlodavců…

Jak jsme ten dopis řešili v naší kanceláři, to si umíte představit… :lol: :lol: :lol:

kattkka
Generální žvanilka 24324 příspěvků 02.10.10 21:33
Jura007 píše:
Hmmm, nejen já mívám takové zážitky - ale ten můj je z práce. Kdysi jsem řešil reklamaci, konkrétně poškození elektroinstalace kotle potkanem, který do něj vlezl, překousal dráty od regulace, čímž kotel přestal topit, následně si hryzl do přívodního kabelu a ten ho usmažil. Tak ho tam našla majitelka kotle a poslala nám dopis v tmto duchu: náš potkan nám sežral dráty ve vašem kotli - a vy za to můžete, že jste ho nezabezpečili proti vbiknutí hlodavců…Jak jsme ten dopis řešili v naší kanceláři, to si umíte představit… :lol: :lol: :lol:
:lol: :lol: :lol:
dalmatinka 123
Hvězda diskuse 47203 příspěvků 02.10.10 21:33
blechonik píše:
Dobrý večer, chtěla jsem se trochu poptat a uklidnit…
Večer se nám stala taková věc, předělávali jsem děti z auta do auta, a při dávání 4.měsíční dcerky s autosedačkou do auta nam vypadla na zem na chodník plyšová hračka - žirafa, dost oblibená už po první dcerce..šel kolem pejsek - štěně na voditku, pani se nekoukala a pes nam žirafu sebral, nechtěl ji paničce dat, manžel ji strašne nadal a ona nám ještě s drzostí řekla, že nam to nemělo spadnout na zem, jsem docela v šoku a pěkně naštvana, nevim co mam dělat. Stalo se to u rodiču, takže dost velka pravděodobnos, že paní potkám… jo mimochodem tu žirafu si pes odnesl a nemame nic…
:lol:
To jste tu paní nechali s hračkou odejít?
Tak hod fotečku.Já mám doma někde spoustu žiraf :lol: třeba najdu podobnou a pošlu :pankac:
janac
Závislačka 3138 příspěvků 02.10.10 21:35
:lol: :lol: :lol: :lol:

promin..heh..

J.

Lacenka
Neúnavná pisatelka 18631 příspěvků 02.10.10 21:37

jů nám se stalo to stejný, jen s tím rozdílem, že Tomíkovi sežral žirafu „náš“ vlastní pes :lol: (tchánovců) No taky to byla hrozná trága, bo mladej by za ni dýchal a tak jse pak pozašívala co se dalo a žirafa byla veterán z války :mrgreen:

blechonik
Kecalka 117 příspěvků 02.10.10 21:38

no koukám, že v tom nejsme sami…
GLADYS: super nápad, určitě použiju oslovení až paní potkám!
JURA007: tak to nemá chybu… :) to náš příběh se žirafou je nic..:)) ale k zasmání je oboje…
Díky za reakce!

blechonik
Kecalka 117 příspěvků 02.10.10 21:41

nechali odejit no, deti řvaly… uz bylo pozdě a neměla jsem čas ani náladu řešit to dál… paní tu žirafu stejně nemohla psovi vyrvat z huby… díky za nabídku, ale starší dcerce jsem už slíbili, že ráno půjdem koupit novou, ta to nesla opravdu těžce, je to takova naše cíťa..:)

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 02.10.10 21:42

:lol: :lol: :lol: :lol: to je vtipny :-D

Ja se zase bojim, ale nas brabantik nekradl malymu hracky, on si hrozne rad hraje a kdyz mu ukazu chrastitko nebo neco tak je uplne u vytrzeni :-D

Eronek2009
Neúnavná pisatelka 19493 příspěvků 02.10.10 21:43
blechonik píše:
nechali odejit no, deti řvaly… uz bylo pozdě a neměla jsem čas ani náladu řešit to dál… paní tu žirafu stejně nemohla psovi vyrvat z huby… díky za nabídku, ale starší dcerce jsem už slíbili, že ráno půjdem koupit novou, ta to nesla opravdu těžce, je to takova naše cíťa..:)

Prosim te, a to bylo stene od hyeny nebo co? :-D ze mu ho nemohla vyndat???? :-o

blechonik
Kecalka 117 příspěvků 02.10.10 21:43

jen se smějte, to neva, ja se tomu teď taky směju…:))) ale musím se přiznat že na místě činu jsem spíš zuřila… ani si nedovadu představit, že by nam jí paní po použití psem měla vracet..asi bych si ji už ani nevzala… starší dcerka je alergik…

Aspera
Generální žvanilka 21175 příspěvků 1 inzerát 02.10.10 21:45

Coby pejskař tu jen tak civím a říkám si proč Vám ji paní nevrátila. Naše fenula si nosí od hřiště tenisáky, když hráčům utečou přes plot, ale když je hráči chtějí zpátky, vracíme bez řečí. Pokud se ho vzdají v její prospěch, nese si ho celou procházku jako velikou trofej. Ten nápad s paní Žirafou není špatný.

Jeva
Závislačka 3378 příspěvků 02.10.10 21:45

Už ten název mě pobavil :lol: Příběh taky, ale pani je teda… :roll: že si tu hračku odnesla, to nechápu. Jak by asi koukala, kdyby dítko vzalo hračku psovi a nevrátilo :lol: Asi bych si neodpustila narážku, kdybych jí znovu potkala.

Stránka:  1 2 3 4 5 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Budou obědy ve školkách a školách zdarma?

Obědy pro všechny děti zdarma? S tímto návrhem přišla bývalá ministryně... číst dále >

Atopický ekzém: Jde to i bez škrábání?

Atopický ekzém trápí 30 % světové populace. Z toho je téměř 20 % kojenců a... číst dále >

Články z Expres.cz

Volný z SPD označil Havla za vlastizrádce a strhla se mela. „Je to můj názor!“

Z facebookového a twitterového profilu člena SPD Lubomíra Volného (45) se... číst dále >

Tetování roku: Řepka chtěl mít na paži Kristelovou, dostal Krainovou!

Mělo to být vyznání lásky, prostřednictvím kterého všem dokáže, že právě... číst dále >

Články z Ona Dnes

Vážila skoro metrák a nevěděla, co na sebe. Po proměně se málem nepoznala

Velký váhový skok během těhotenství se podepsal na vizáži sympatické Aleny... číst dále >

Pelíšky už asi nepřebiji, říká filmová Jindřiška

Před dvaceti lety jí popularita filmu Pelíšky byla dost nepříjemná, s... číst dále >