CK, portál nechtějí vrátit peníze za zrušený zájezd

366
12.5.16 22:38

CK, portál nechtějí vrátit peníze za zrušený zájezd

:palec: Ahoj všem. Zakoupila jsem na slevovém portále (největsí a nejznámější v čr, tedyjsem byla přesvědčena o serioznosti) jednodenní zájezd. Den před odjezdem mi ck poslala mail, že zájezd se z důvodu nenaplnění kapacity ruší. A ted nastal problém, přehazujou si mne jak horký brambor. Žádala jsem po ck tedy vrácení peněz, ta mi ale řekla, že peníze mi vrátí portál. Tak jsem tam psala a z reklamačního tohoto portálu mi odpověděli, že se mám obrátit na ck, že ta mi vrátí peníze. Tak jak blbečeke opět kontaktuji ck a tam mě odkázali zase na portál. ještě uvedu, že v nabídce bylo toto:
„BONUS: Pojišťujeme vás zdarma v případě, že CK/CA není schopná vypravit zájezd. Stačí vyplnit formulář.“.
Máteněkdo podobnou zkušenost se zakoupeným zájezdem přes slevový portál, který zrušili? Kdo vám vrátil peníze? Kdo mi je má vrátit, slevomat nebo ta ck? už se to táhne týden, každý den volám na portál, prý to převzal obchodní zástupce. ps jedná se o částku 300 Kč.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
599
12.5.16 22:56

Dle mých zkušeností, pokud jsi platila peníze slevovému portálu, měl by ti to vracet on. Obvykle to funguje tak, že CK pošle peníze prostředníkovi, ten je odešle tobě.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
12.5.16 23:01
@Liliana08 píše:
Dle mých zkušeností, pokud jsi platila peníze slevovému portálu, měl by ti to vracet on. Obvykle to funguje tak, že CK pošle peníze prostředníkovi, ten je odešle tobě.

chlap v ck mi napsal, ze penizeod portalu jeste neobdrzeli a taky mi sdelil, ze nejsem jejich klientkou, tedy ck, ze jsem klientkou portalu, u ktereho jsem zajezd koupila. no a z portalu mi zenska z reklamacniho vylozene napsala, ze vse musim resit s ck. Tak fakt nevim, kde je pravda.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31690
13.5.16 01:43

Podle mě má jednoznačně vracet portál :think:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3330
13.5.16 02:34

Ja mam se slevomatem jen dobre zkusenosti. Koupila jsem mamce zajezd do Benatek. Ten se moc nevyvedl a tak jsem podavala rekkamaci a vratili mi 50% ceny zajezdu

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
3580
13.5.16 05:46

Spolupracujeme se slevovymi portaly v praci kazdy den. Rozhodne ti ma vratit penize SLEVOVY PORTAL! Zaplatila jsi to jim, ne ck. Ck by dostala penize teprve pote, co by se ten zajezd uskutecnil.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
366
13.5.16 08:53
@Pajka89 píše:
Spolupracujeme se slevovymi portaly v praci kazdy den. Rozhodne ti ma vratit penize SLEVOVY PORTAL! Zaplatila jsi to jim, ne ck. Ck by dostala penize teprve pote, co by se ten zajezd uskutecnil.

dekuji moc za Tvou jednoznacnou odpoved a i ostatnim za vyjadreni, jdu to zase zautgovat. Jen nevim, proc to tak protahuji a proc to nebyla schopna vyresit pani na reklamacnim tohoto portalu a psala mi, ze mi to vrati ck. A vse predala obchodnimu zastupci portalu. Asi je neznala veci.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
793
13.5.16 10:02

Já jednou reklamovala u Vykupto, hotel zkrachoval dřív, než jsme tam odjeli :mrgreen: a peníze vrátili z vykupto, poměrně bez problémů.. Takže určitě u slevového portálu reklamuj a trvej na svém, že jim jsi zaplatila a od nich chceš peníze zpátky..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
599
13.5.16 10:59
@softee píše:
chlap v ck mi napsal, ze penizeod portalu jeste neobdrzeli a taky mi sdelil, ze nejsem jejich klientkou, tedy ck, ze jsem klientkou portalu, u ktereho jsem zajezd koupila. no a z portalu mi zenska z reklamacniho vylozene napsala, ze vse musim resit s ck. Tak fakt nevim, kde je pravda.

Pokud slevomat peníze ještě ck ani neposlal, určitě to musí vracet on. V CK jsem chvíli pracovala a vždy se vracely peníze tomu, kdo je poslal - ty jsi je posílala slevomatu, on je měl přeposlat ck, při vracení ck zpět pošle peníze slevomatu (který je vlastně její zákazník) a ten pak přepošle tobě (ty jsi zákazník slevomatu). Ženská z reklamačního tomu asi moc nerozuméní nebo se spletla.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat