Článek - psychika dětí a uvedoměni si sebe sama

41
28.1.16 09:45

Clanek - psychika deti a uvedomeni si sebe sama

Prave jsem objevila tento clanek, ktery by mohl spouste lidem pomoci v uvedomeni sebe sama a maminkam v pochopeni svych deti..
http://esterdavidova.com/?…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

6529
28.1.16 09:53

No je to zajímavý článek, ale vyvolává ve mě otázky… :think:
Děti s omotaným pupečníkem se na svět příliš netěší… ale zároveň si dítě /resp. jeho duše/ vybírá své rodiče a krouží kolem nich i několik let.
JENŽE proč by to dělalo a vybralo si právě tyhle rodiče a tuhle rodinu a tohle tělo a pak se „na svět netěšilo“… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
148
28.1.16 10:03

@Black Cat Třeba proto, že ví, že je to zkušenost, kterou potřebuje, ale přitom se mu do toho nechce. Prostě něco co víme, že nám pomůže, ale není to příjemné. (Taky jdu k zubaři, pomůže mi, ale netěším se tam. I když jsem si ho sama vybrala.)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
28.1.16 10:08
@peggy píše:
@Black Cat Třeba proto, že ví, že je to zkušenost, kterou potřebuje, ale přitom se mu do toho nechce. Prostě něco co víme, že nám pomůže, ale není to příjemné. (Taky jdu k zubaři, pomůže mi, ale netěším se tam. I když jsem si ho sama vybrala.)

No já to tak taky vnímám. Že se narodily, aby na sobě zapracovaly a něco na sobě zlepšily.
Na druhou stranu se děsím, co z minulosti teda hodlá napravovat můj synátor nebo co jsem pokašlala já, když se narodil s pupeční šňůrou omotanou až dvakrát… :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
28.1.16 10:13

@Black Cat Protože duše vstupem do těla zapomíná svůj Plán duše, takže zapomene i to, že se něco dobrovolně chtěla naučit a vybrala si to sama.
Jinak Ester si podle mě ještě mnoho věcí sama řeší a tak asi i proto nepíše vždycky úplně konzistentně. Nevím, ty její články mají v sobě velkou pravdu, a přitom mi na nich cosi vadí, ale nevím přesně co :think:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
41
28.1.16 10:14

Opravdu zajimave pocteni

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
28.1.16 10:16

@Akivasha Víš, že přesně ten stejný pocit z toho článku mám i já? Četla jsem toho víc… a taky nedokážu definovat, co mi nesedí…

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2529
28.1.16 10:29

Mě se ten článek líbí. Dá se někde sehnat ta vázaná publikace?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
6529
28.1.16 10:29

Jinak mají vaše děti nějaké vzpomínky… na minulo?
Náš malý třeba zahlásil… to mu ještě nebyly tři roky. Že on s námi byl na tom výletě na hradě taky. Když jsme se mu smáli, že s námi nemohl být, protože se ještě nenarodil, s úplnou jistotou řekl, že tam byl. A že lítal nad tím hradem… ;)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
2303
28.1.16 10:38

@Black Cat Že jo, no těžko říct… :think:
Jéé, to je krásné… náš má zatím jen 2 roky a nemluví, tak uvidíme, s čím přijde později :)

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama