Clear blue - jak často na něm stoupaji hodnoty?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
sedlinkaa
Stálice 100 příspěvků 04.05.19 11:55
Clear blue jak casto na nem stoupaji hodnoty??

Ahoj holky, v pondeli jsem si delala clear blue test s hodnotou + 2-3 tydny, jelikoz sem zacla spinit, tak sem se chtela ujistit, ze je vse ok, tak jsem si ted v sobotu udelala dalsi digi test a mam na nem stejne hodnoty tzn + 2-3 tydny…tzn rozpeti 5 dnu a stejne hodnoty ;) a ted mi to vrta hlavou ;) nemela by hodnoty hcg rust? Nemelo by se mi tam ukazat 3+? Bojim se, aby se nejednalo o mimodelozni. Byla sem na utz a jeste tam nic videt nebylo, jen vysoka sliznice a naznak vacku :roll: Moc diky za jakoukoliv zpravu :srdce: hezky den

Reakce:
Magdalenamag
Stálice 81 příspěvků 04.05.19 12:17

Stoupnul přesně za týden :palec:

Kotatko03
Echt Kelišová 8565 příspěvků 04.05.19 12:48

Ukazuje tydny pouze orientacne. Kazde hCG stoupa ruzne. Narust hCG je nejsnaze videt na obycejnych // testech.

Janita3
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 04.05.19 19:56

Posílám info z příbalového letáčku, já taky testovala po týdnu (raději tak osmý/devátý den) od posledního výsledku a lezlo to pěkně nahoru. Držím palce, aby bylo vše v pořádku :kytka:

sedlinkaa
Stálice 100 příspěvků 04.05.19 20:17

@Janita3 moooc dekuju! To bude tim, ze nectu pribalaky :) mooc dekuju! Udelam za tyden znovu :hug:

Janita3
Ukecaná baba ;) 2495 příspěvků 04.05.19 20:26

@sedlinkaa Vůbec není zač :kytka: Já právě taky příbaláky moc nečtu :oops: tady jsem to ale studovala, tak mi trklo, že ho mám ještě v šuplíku ;)

Váš příspěvek
Reklama