Clearblue digital pozitivní

31
22.10.19 18:50

Clearblue digital pozitivní

Zdravím všechny :-)
Holy, prosím, jsme s přítelem ve fázi čerstvého snažení, teprve druhý měsíc. Tak nějak ze zvědavosti jsem dnes zkusila digitální test Clearblue s indikátorem. Jsem teprve 11 DPO, ale jak říkám, zvědavá nedočkavá baba :-D Každopádně test mi vyšel pozitivní + 1-2. Jde mi ale o to, že vím, že je na test brzy… mátě někdo zkušenost, že pak přišla po tomto výsledku MS? Zkrátka že jste měli před očekávanou MS pozitivní test a nic z toho nebylo? Asi bych chtěla spíš uklidnit… Děkuji moc za odpovědi. Ahooj a hezký večer :-). :mavam: :mavam:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
12904
22.10.19 18:56
@Kačenka_F píše:
Zdravím všechny :-)
Holy, prosím, jsme s přítelem ve fázi čerstvého snažení, teprve druhý měsíc. Tak nějak ze zvědavosti jsem dnes zkusila digitální test Clearblue s indikátorem. Jsem teprve 11 DPO, ale jak říkám, zvědavá nedočkavá baba :-D Každopádně test mi vyšel pozitivní + 1-2. Jde mi ale o to, že vím, že je na test brzy… mátě někdo zkušenost, že pak přišla po tomto výsledku MS? Zkrátka že jste měli před očekávanou MS pozitivní test a nic z toho nebylo? Asi bych chtěla spíš uklidnit… Děkuji moc za odpovědi. Ahooj a hezký večer :-). :mavam: :mavam:

Ahoj,

nikdo ti nikdy nemuže zaručit, že se nedostaví MS i když byl předtím pozitivní i digitální test. Takových holek tady je, sice málo, ale jsou.

Nicméně, já jsem optimistka a tak ti gratuluji :kytka: :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
168
22.10.19 18:56

@Kačenka_F ahoj ja testovala taky hrozne brzo, asi uz 8DPO a mela jsem tam ducha…a mela jsem tyden do ms…ktera neprisla…takze muze ale i nemusi prijit, drzim palecky :palec:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
15282
22.10.19 18:59

Já testovala, test byl pozitivní a ms přišla. Několikrát

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
22.10.19 19:05

Já vím že se to může stát…to je právě to. Teď je to čekání hrozný… Chlap už se těší…tak mu říkám že se to musí udržet. Ale ten si to nepřipouští. Máme 2 děti, kluky, kteří ale nejsou jeho. Má je rád, ale nechce být pořád jen „strejda“. Tak snad nám je přáno. Děkuji za držení palců. :-) Někdo kdo se taky snaží, má pozitivní test?
:srdce:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1966
22.10.19 19:21

Ahoj zrovna před třemi dny jsem prodělala biochemické tehu. Na tt duch tři dny a pak zeslabl a přišla MS… Možné je všechno držím pěsti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4781
22.10.19 19:34

Já teda nedělala digitál ale po 6 pozitivních testech a 4 dnech zpoždění došla ms a bylo po těhotenství

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11514
22.10.19 21:13

Bohužel to ti nikdo nerekne..proto se ma testovat po termínu ms…
Teď jedine co tak čekat
Držím palce :hug:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1750
23.10.19 08:40

Dělala jsem si test v den vynechane menstruace a byl pozitivní a po 5 dnech přišla menstruace. Řekla bych, ze to je dost časté, jen proste dřív nebylo jak těhotenství detekovat, takže o tom, ze je těhotná, se ženská ani nedozvedela

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
23.10.19 13:12

@Kačenka_F Ahoj, taky sem v očekávání, 14dpo. Tt dělaný včera, ale mám tucha už tak týden. Snad se zlatíčka udrží :) :srdce:
Na obrázku horní sem dělala 21. Večer a dolní je z 22. z ranní.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
23.10.19 17:19
@Lenca911389 píše:
@Kačenka_F Ahoj, taky sem v očekávání, 14dpo. Tt dělaný včera, ale mám tucha už tak týden. Snad se zlatíčka udrží :) :srdce:
Na obrázku horní sem dělala 21. Večer a dolní je z 22. z ranní.

Ahoooj. Tak já dnes také dělala další, Mamatest kolem 10 dopi, a něco tam je. Snad to vydrží… :hug: moc Ti držím palce.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.19 09:46

@Kačenka_F Ahoj, :mavam: jak si na tom? Já dnes volala k dr, chtěla sem se objednat na prohlídku a vzala mě nakonec už dnes :dance: tak se modlím ať je vše jak ma, ta nervozita je šílená, pořád na to myslím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
31
29.10.19 12:37

@Lenca911389 Ahoojj :-) No zatím jsem na tom dobře. Mám 4 dny zpoždění, čárka sílí :dance: tak ťuk ťuk ťuk aby to vydrželo. Dr mě objednal až na 27.11. :zed: nevím o mám do té doby dělat. Dej vědět jak to dopadlo: budu se těšit. :kytka:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
29.10.19 19:22

@Kačenka_F až za tak dlouho? :think: tak mě dr nakonec viděl jen dutinku, prej to vypadá zatím pěkně a pristí pondělí mám prijit znovu na kontrolu. Spis mě chce ohlídat po minulém ZT. Ptal se jestli nechci neschopenku, ale nad tím sem popravdě ani nepřemýšlela :think: jinak už mi začíná být pěkně nevolno i přes den :lol: jak si na tom ty?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
11748
29.10.19 19:24

Já když měla pozitivní test, tak jsem byla vždycky těhotná! Držím pěsti

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu