Clearblue digital ukazuje menší týden

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zuzak82
Nováček 9 příspěvků 09.02.18 16:25
Clearblue digital ukazuje menší týden

Prosím má někdo zkušenosti Clearblue digitální test s ukazatelem týdne těhotenství. Teď jsem 18 den od ovulace (5 dní zpoždění).Protože jsem nemocná, udělala jsem si i tento test.Test mi ukázal 1-2 týden, ale mělo by být 2-3 týden, ne?
Máte někdo zkušenost, že Vám ukazoval menší týden a bylo vše ok? Bojím se kvůli nemoci, že těhotenství zanikne.

Stránka:  1 2 Další »

Reakce:

Pudloslava
Vesmírná mluvilka 34066 příspěvků 09.02.18 16:28

To jenom meri silu zbarveni prouzku na papirku. Staci, aby ses vic napila, vyredila moc a hnedka jsi tyden dozadu.

P4ja
Kelišová 5819 příspěvků 09.02.18 16:36

@zuzak82 Záleží, kdy přesně došlo k oplodnění a kdy se vajíčko zahnízdilo. Jinak to opravdu může být koncentrací HCG v moči. Záleží, jestlis ho dělala z první raní a nebo jindy. Jinak na začátku to je stejně 50:50.

neria55
Zasloužilá kecalka 684 příspěvků 09.02.18 17:02

@zuzak82 jak píšou predemnou, je to buď anebo. Vajíčko mohlo být oplodněno později než počítáš ty. Je to pouze orientační test. Já měla 2-3 v den vynechání ms, a přitom to bylo 13 dní od ovulace, asi.

prcekniky
Závislačka 3353 příspěvků 09.02.18 17:11

@zuzak82 Dělalas test po ránu z první moči? Pokud byla naředěná, může to zkreslovat. Ten test měří hodnotu HCG a podle toho ukazuje odpovídající týden. Otázka je, jestli byla ovulace v době, kdy si myslíš. Pak taky každé těhotenství probíhá jinak, mohlo trvat delší dobu uhnizďování, tudíž se HCG začalo uvolňovat později…Ovlivňuje to spousta faktorů.

zuzak82
Nováček 9 příspěvků 09.02.18 17:18

Děkuji. Možná mám víc zředěnou moč, díky nemoci teď hodně piju i v noci a chodím několikrát na záchod, trochu jste mě uklidnili. Děkuji. Ovulaci vím přesně dle testu i teploty. Snažili jsme se 2,5 let a konečně to vyjde a hned nemoc :,(

P4ja
Kelišová 5819 příspěvků 09.02.18 17:22

@zuzak82 Neboj, pokud neberes silna atb. a tak, tak to zase takovy prusvih neni. Nestresuj se coby kdyby. No a ovulace jeste neznamena, ze ten den doslo k oplodneni a uz vubec ne uhnizdeni vajicka. Netlac na pilu. Udelej test pozitri rano a uvidis.

Uživatel je onlineAmelie30
Ukecaná baba ;) 1952 příspěvků 09.02.18 17:24
@zuzak82 píše:
Děkuji. Možná mám víc zředěnou moč, díky nemoci teď hodně piju i v noci a chodím několikrát na záchod, trochu jste mě uklidnili. Děkuji. Ovulaci vím přesně dle testu i teploty. Snažili jsme se 2,5 let a konečně to vyjde a hned nemoc :,(

Neboj, miminka vydrží hodně. :hug: já byla na začátku těhotenství taky hodně nakřapaná a pak ještě několikrát. A mám zdravé miminko. Držím palce. :kytka:

zuzak82
Nováček 9 příspěvků 09.02.18 17:42

Děkuji. Beru penicilin, ten se prý může. První kontrolu mám až 20.2., tak jsem nervózní. Už mám totiž zkušenost se zamlklým těhu v minulosti, tak jsem víc na nervy, než kdybych neměla ty zkušenosti.

scentini
Závislačka 3405 příspěvků 09.02.18 17:58

Me taky ukazal min, nez jsem byla. Miminko bylo o tyden mensi, ted uz to dohnalo.

Cherybery
Ukecaná baba ;) 1994 příspěvků 4 inzeráty 09.02.18 18:49

Myslim ze ukazoval tydny od poceti ne celkove tehotenstvi, mrkni do navodu http://sk.clearblue.com/sk-lfl-cb9 musis pricist dva tydny. Jinak ten rozdil mi prijde minimalni, zkus za par dni znova a uvidis jestli poroste.

zuzak82
Nováček 9 příspěvků 14.02.18 21:28

Prosím ještě o radu, dělala jsem si ještě jeden test včera a opět mi vyšlo 1-2 týdny. Ovulaci jsem dle testu a bolesti měla před 24 dny. Jde o to, že jsem pak zjistila, že jsem ho dělala špatně.
V návodu je, že se má test dát do proudu moči na 5 sekund nebo do skleničky s moči na 20 sekund. Blbě jsem to přečetla a vždy dala test do skleničky s moči na 5 sekund ne 20. Myslíte, že to může mít vliv?

Jde mi o to, že jsem začala trošku špinit (jen ráno),ale strašně se mi motá hlava. U těhu se synem jsem tohle neměla. Bolesti mám jen tlaky v podbřišku. Nic velkého. Bojím se ale mimoděložního, kvůli těm nesedícím týdnům. Moje doktorka bude v ordinaci až v pátek. Myslíte, že mám počkat nebo jít zítra raději na pohotovost?

P4ja
Kelišová 5819 příspěvků 14.02.18 21:53

@zuzak82 No a nemůže to být tím, že jsi ten test měla v moči kratší čas? Že by ten vzorek nebyl tak koncentrovaný a nebo to nebyla první rani moč. A jinak chvilku trvá než dojde k oplodnění a uhnízdění, tak třeba proto test ukazuje míň. A nechceš zkusit klasický papírový? :*

zuzak82
Nováček 9 příspěvků 14.02.18 22:04

@P4ja Děkuji. Jo ty jsem zkoušela 13 den od ovulace jsem dělala Mamatest 10, byla tam slabá čárka a včera už byl jasně pozitivní. Potom jsem dělala nějaký 20-tkový (taky pozitivní), ale to je od nízkých hodnot. Byla jsem teď hodně nemocná a brala antibiotika, tak jsem myslela, že mi ten clearblue ukáže pro uklidnění 2-3 týdny (nebo víc) a právě mě to jen vystresovalo 8o

P4ja
Kelišová 5819 příspěvků 14.02.18 22:09

@zuzak82 No pokud ukazuje až od početí tak to zase takový rozdíl není. Početí se neshoduje s ovulací. A stejně to potom doktor upravuje podle velikosti.

Stránka:  1 2 Další »

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Záhada Jágrových kalhot: Lidé si všímají nabušeného rozkroku, jak je to doopravdy?

Dvě zřejmě největší fotbalové legendy Petr Čech a Pavel Nedvěd a hokejový bůh... číst dále >

GLOSA: Moderátor i aktivista. Kam až zajde superangažovaný Moravec?

Otázky Václava Moravce (OVM) již dávno nejsou diváckým trhákem. Jeho... číst dále >

Články z Ona Dnes

Po kritice ve StarDance se mi nechtělo na trénink, říká Veronika Arichteva

Život herečky Veroniky Arichtevy momentálně ovládly tréninky na StarDance.... číst dále >

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >