Reklama

Clearblue easy/plus pozitivní X TT mamatest negativní

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 21.09.18 20:06
Clearblue easy/plus pozitivní X TT mamatest negativní

Ahoj holky, mám hlavu v pejru :D ve středu jsem si udělala tyto dva testy od clearblue a vyšly t krásné dvě čárky, mamatest negativní a test gravitest 10 a test Ford you slaboučký dusík :/ zkouším čekat, ale zajímá mě, zda se některé tohle stalo?

Reklama

Reakce:

Uživatel je onlineZuzanice011
Závislačka 2974 příspěvků 21.09.18 20:12

@Kimme Podle mě je toto negativní výsledek. Kdyby byl pozitivní, bylo by tam plus :think:

ivašot.
Kelišová 6396 příspěvků 21.09.18 20:13
vždyť na těhle je taky jen duch, tak třeba je jen citlivější, než ty ostatní. Nezbyde než pár dní počkat :palec:
@Kimme píše:
Ahoj holky, mám hlavu v pejru :D ve středu jsem si udělala tyto dva testy od clearblue a vyšly t krásné dvě čárky, mamatest negativní a test gravitest 10 a test Ford you slaboučký dusík :/ zkouším čekat, ale zajímá mě, zda se některé tohle stalo?

Závislačka 2974 příspěvků 21.09.18 20:13

@Kimme Nebo svisla čárka

Tichošlápek
Extra třída :D 10057 příspěvků 21.09.18 20:15

Tohle nejsou krasne dvě čárky :) to jsou pidi duši. Uz je to dva dny, klidně zkus zítra ráno, rozdíl by měl byt výrazný

Závislačka 2974 příspěvků 21.09.18 20:22

Jo takhle, tam má být duch. Omlouvám se, nejsem lovec duchů :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 42627 příspěvků 21.09.18 20:42

Tak v každém okénku je jedna krásná čárka, takže ve výsledku jsou krásné dvě, ne? :) Akorát dle návodu na tomhle testu předpokládám, že mají být krásné tři čárky…
http://cz.clearblue.com/…/cb6ht03.png
Udělala bych další test zítra.

kacakaca
Závislačka 2556 příspěvků 21.09.18 20:56

Nevidim pozitivni test. Zopakuj za tyden, jestli jsi tehotna, tak uz ti to nikdo neukradne.

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 21.09.18 21:04
@ugluk píše:
Tak v každém okénku je jedna krásná čárka, takže ve výsledku jsou krásné dvě, ne? :) Akorát dle návodu na tomhle testu předpokládám, že mají být krásné tři čárky…
http://cz.clearblue.com/…/cb6ht03.png
Udělala bych další test zítra.

Opravdu ? To jsem nevěděla,nenapadlo mě totiž,si ten návod za 7 let testování přečíst ..v tom asi bude ta chyba…

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 22.09.18 15:03

To sis myslela, že Ti sedm let vycházejí falešné pozitivní testy 8o ? Spíš vyfoť ty druhé testy s dušíky, třeba něco ulovíme :mavam:

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 22.09.18 18:25

@Ajamateridouska nemyslela :/ nikdy mi nevyšel test ani s menším Duchem, testy s dusiky jsou úplně nahoře

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 845 příspěvků 22.09.18 22:01

Zkus zitra znovu, uz by mel byt videt rozdil, kdyz jsi testy delala ve stredu :palec: Kdy mas termin MS?

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 23.09.18 19:54

@Ajamateridouska
Termín ms nám až 29. Ale mě ovulační test vyšel pozitivní už 4 dny po poslední Ms.proto testuju už teď :/

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Rakovina prsu může postihnout každou ženu. Včasné odhalení je klíčové

Říjen je celosvětově označován jako měsíc boje proti rakovině prsu. Cílem... číst dále >

Stát chce finančně podporovat mikrojesle a dětské skupiny, aby maminky mohly jít do práce

Ministerstvo práce vyslalo do připomínkového řízení návrh, aby státní... číst dále >

Články z Expres.cz

Co je zač Česká ženská lobby, která narušila Dukovu mši, a co chce?

O pořádný poprask se v úterý postarala aktivistka jménem Aneta Petani, když v... číst dále >

Uzel útočí na Me Too: Rýpu se ženám všude, ale za ramena je vzít nemůžu!

Je tomu přibližně rok, co v Americe odstartovala kampaň Me Too. Za oběť jí... číst dále >

Články z Ona Dnes

Jsem zvědavá, do světa mě to táhne pořád, říká Marta Jandová

Její kapela Die Happy patřila k nejpracovitějším v Německu, za pětadvacet let... číst dále >

První dáma Svobodová přišla o syna, podpořila vznik SOS dětských vesniček

Bylo to poprvé od časů Hany Benešové, co byla první dáma opět oblíbená u... číst dále >