Clearblue easy/plus pozitivní X TT mamatest negativní

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Kimme
Kecalka 267 příspěvků 21.09.18 20:06
Clearblue easy/plus pozitivní X TT mamatest negativní

Ahoj holky, mám hlavu v pejru :D ve středu jsem si udělala tyto dva testy od clearblue a vyšly t krásné dvě čárky, mamatest negativní a test gravitest 10 a test Ford you slaboučký dusík :/ zkouším čekat, ale zajímá mě, zda se některé tohle stalo?

Reakce:
Zuzanice011
Závislačka 3051 příspěvků 21.09.18 20:12

@Kimme Podle mě je toto negativní výsledek. Kdyby byl pozitivní, bylo by tam plus :think:

ivašot.
Kelišová 6719 příspěvků 21.09.18 20:13
vždyť na těhle je taky jen duch, tak třeba je jen citlivější, než ty ostatní. Nezbyde než pár dní počkat :palec:
@Kimme píše:
Ahoj holky, mám hlavu v pejru :D ve středu jsem si udělala tyto dva testy od clearblue a vyšly t krásné dvě čárky, mamatest negativní a test gravitest 10 a test Ford you slaboučký dusík :/ zkouším čekat, ale zajímá mě, zda se některé tohle stalo?
Zuzanice011
Závislačka 3051 příspěvků 21.09.18 20:13

@Kimme Nebo svisla čárka

Tichošlápek
Extra třída :D 10889 příspěvků 21.09.18 20:15

Tohle nejsou krasne dvě čárky :) to jsou pidi duši. Uz je to dva dny, klidně zkus zítra ráno, rozdíl by měl byt výrazný

Zuzanice011
Závislačka 3051 příspěvků 21.09.18 20:22

Jo takhle, tam má být duch. Omlouvám se, nejsem lovec duchů :nevim:

ugluk
Hvězda diskuse 43518 příspěvků 21.09.18 20:42

Tak v každém okénku je jedna krásná čárka, takže ve výsledku jsou krásné dvě, ne? :) Akorát dle návodu na tomhle testu předpokládám, že mají být krásné tři čárky…
http://cz.clearblue.com/…/cb6ht03.png
Udělala bych další test zítra.

kacakaca
Závislačka 2614 příspěvků 21.09.18 20:56

Nevidim pozitivni test. Zopakuj za tyden, jestli jsi tehotna, tak uz ti to nikdo neukradne.

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 21.09.18 21:04
@ugluk píše:
Tak v každém okénku je jedna krásná čárka, takže ve výsledku jsou krásné dvě, ne? :) Akorát dle návodu na tomhle testu předpokládám, že mají být krásné tři čárky…
http://cz.clearblue.com/…/cb6ht03.png
Udělala bych další test zítra.

Opravdu ? To jsem nevěděla,nenapadlo mě totiž,si ten návod za 7 let testování přečíst ..v tom asi bude ta chyba…

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 22.09.18 15:03

To sis myslela, že Ti sedm let vycházejí falešné pozitivní testy 8o ? Spíš vyfoť ty druhé testy s dušíky, třeba něco ulovíme :mavam:

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 22.09.18 18:25

@Ajamateridouska nemyslela :/ nikdy mi nevyšel test ani s menším Duchem, testy s dusiky jsou úplně nahoře

Ajamateridouska
Zasloužilá kecalka 888 příspěvků 22.09.18 22:01

Zkus zitra znovu, uz by mel byt videt rozdil, kdyz jsi testy delala ve stredu :palec: Kdy mas termin MS?

Kimme
Kecalka 267 příspěvků 23.09.18 19:54

@Ajamateridouska
Termín ms nám až 29. Ale mě ovulační test vyšel pozitivní už 4 dny po poslední Ms.proto testuju už teď :/

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Vánoční úklid bez stresu a honičky? Jde to

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Nová kuchyň potěší celou rodinu

Rčení „láska prochází žaludkem“ platí i pro spokojený rodinný život. K tomu,... číst dále >

Články z Expres.cz

Nejrozesmátější invalida měsíce Bohdalová: „Jak vidíte, jsem tu živá!“

Se zraněním na těle, zato se širokým úsměvem dorazila herečka Jiřina... číst dále >

Jan Tuna hledá svědky napadení v SaSaZu: Byl holohlavý a mlátil mi hlavou o zeď!

Hodně živo je v posledních dnech kolem moderátora Jana Tuny (45). Bývalý... číst dále >

Články z Ona Dnes

Se třemi dětmi rezignujete na spoustu věcí, říká pediatrička Karolová

Jako dětská lékařka odešla Kateřina Karolová sbírat zkušenosti na kliniku do... číst dále >

Rodinu trápí rakovina tříleté dcery i plesnivý dům. Teď mají nové bydlení

Aby šestičlenná rodina neměla málo starostí se zchátralým domem plným plísní,... číst dále >