Clearblue plus - děla falešné čárky?

Fotoalbum tématu (5) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Lilian.white
Závislačka 3270 příspěvků 07.09.18 20:39
Clearblue plus - děla falešné čárky?

Ahoj, dělala jsem si clearblue plus. V limitu se udělala takhle druhá čárka, ale na mamatestu nic.
Mate někdo zkusenost? Udělal vám to taky twst?
Pro rypalky - test jsem rozebrala jen na foto.

Reakce:
Celina
Závislačka 3618 příspěvků 07.09.18 20:52

Test detekuje hcg. Falešná pozitivita je nesmysl.

Lilian.white
Závislačka 3270 příspěvků 07.09.18 21:06

@Celina n internetu jsem prave našla, ze některým udělal “ducha” a těhotné nebyly… navíc na mamatestu nemám ani ň, tak jsem se chtěla zeptat na zkusenost s nim no :roll:

Celina
Závislačka 3618 příspěvků 07.09.18 21:17

@Lilian.white recenze nehledej na netu, ale u výrobců testů…tady najdeš x příspěvků, kdy má nekdo "falešně pozitivní " test a věř, že je to nesmysl. Těhotenský test detekuje přítomnost hcg, což je těhotenský hormon, pokud testuješ brzy, ne ráno, nebo je moč naředěná, může být testovací čárka slabší. V případě prosperujícího těhotenství čárka obden sílí, může se stát, že těhotenství neprosperuje, je zachyceno testem, ale pak odejde s menstruací, ovšem těhotenství to byť na pár dní, někdy hodin BYLO. Nic falešného. Testy jsou zrádné v tom, že zachytí i tato krátkou dobu trvající (biochemická) těhotenství, což ne zřídka vede jen ke zklamání .

Pak může test ovlivnit injekce obsahující hcg, ale o té bys věděla od doktora. Ta jediná ukazuje test pozitivním ještě několik dní po aplikaci.

Tak přeju ať pěkně sílí :mavam:

Marlen M
Povídálka 12 příspěvků 07.09.18 21:21

Zdravím a nevíte jak to je u tt Dr Max? Dělají falešné druhé čárky?

Lilian.white
Závislačka 3270 příspěvků 07.09.18 21:28

@Celina biochemické jsem měla minuly měsíc takže úplně vím o co jde 8) snad to tak teď nebude, uvidím jak dal. A děkuji moc :hug:

Celina
Závislačka 3618 příspěvků 07.09.18 21:31

@Marlen M žádný test nedělá falešnou pozitivitu @Lilian.white tak držím palce, ať se to tentokrát povede :mavam:

Marlen M
Povídálka 12 příspěvků 07.09.18 21:42

Jsme právě z toho zmatená… Nikdy mi žádný test ducha neukázal, když nebyl duch v bříšku, ale na tento test jsem četla dost špatných recenzí až po testování a je pravda, že byl vidět asi až po 15. minutách když jsem ho chtěla vyhodit… Hned vidět nebyl, tak nevím

Celina
Závislačka 3618 příspěvků 07.09.18 22:12

@Marlen M protože bylo hcg opravdu hodně slabé, proto píšou neodečítat po limitu. Pokud je hcg tak málo, že se neukazuje v limitu, mělo by se brát jako negativní .

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 19:02

Skoro 3 dny mám opožděnou menstruaci den vynechání jsem si dělala clear Blue ukázal negativní myslíte že je ještě brzy?

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 02.11.18 13:49

Ja ma dnes takto.Na zivo je to plus videt fakt dobre.Ale nevim nevim

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 02.11.18 15:00

@Lilian.white Jak jsi dopadla s tehu?

Lilian.white
Závislačka 3270 příspěvků 02.11.18 15:05

@Tkanicka26 nebylo to :roll: bohužel tenhle twst takový čárky děla…

tyčinka
Závislačka 2953 příspěvků 02.11.18 15:06

@Lilian.white tak ja zkusenost mam, dela to,kazdy s modrym barvivem na jinych znackach nic.A dr max dela po zaschnuti obcas dusiky,ktere se mphpu zamenit s carkpu,ale pokud neni za mokra v " , takto hcg neni.Testuji uz dlouho s bphizel,nektere falesne opravdu jsou.Doprucuji mamatest atreba I z tety a dm intimed

Tkanicka26
Zasloužilá kecalka 649 příspěvků 02.11.18 15:07

@Lilian.white Ja si ted zkusila mamatest a tam v limitu duch nabehl.Slaby,ale je.Tak uvidime.Ja na miminku netrvam,ale kdyz bude tak bdue.Jen mi vadi to cekani.

Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Diskuze s tatínkem Janem: O hraní i péči o nemocné dítě

Pojďte si popovídat do diskuze na eMiminu s tatínkem, který po narození... číst dále >

Vánoční úklid: Hlavně zůstat v klidu

Vánoce a úklid. Každý rok je to pořád dokola. Víte, že to musíte udělat, ale... číst dále >

Články z Expres.cz

Zářez dne: Dáda si na sebe vzala luxusní legíny a předvedla camel toe

I luxusní legíny značky Gucci mohou napáchat pěknou škodu. Zvlášť když si je... číst dále >

Hůlka se zapojil do kauzy ze StarDance: Asi se přihlásím do SuperStar!

Je fér, aby Jiří Dvořák (51) soutěžil v zábavné show StarDance? Jak Expres... číst dále >

Články z Ona Dnes

Sexting provozuje každé desáté dítě, varuje odborník

Lidská sexualita není věcí veřejnou. To říká docent Kamil Kopecký z Centra... číst dále >

Žena se po porodu dva týdny mazlila s předčasně narozenou mrtvou dcerou

Emma Woodhouseová musela podstoupit akutní císařský řez kvůli poškozené... číst dále >