Reklama

Clearblue plus - děla falešné čárky?

Fotoalbum tématu (1) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

Lilian.white
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 07.09.18 20:39
Clearblue plus - děla falešné čárky?

Ahoj, dělala jsem si clearblue plus. V limitu se udělala takhle druhá čárka, ale na mamatestu nic.
Mate někdo zkusenost? Udělal vám to taky twst?
Pro rypalky - test jsem rozebrala jen na foto.

Reklama

Reakce:

Celina
Závislačka 3065 příspěvků 07.09.18 20:52

Test detekuje hcg. Falešná pozitivita je nesmysl.

Lilian.white
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 07.09.18 21:06

@Celina n internetu jsem prave našla, ze některým udělal “ducha” a těhotné nebyly… navíc na mamatestu nemám ani ň, tak jsem se chtěla zeptat na zkusenost s nim no :roll:

Celina
Závislačka 3065 příspěvků 07.09.18 21:17

@Lilian.white recenze nehledej na netu, ale u výrobců testů…tady najdeš x příspěvků, kdy má nekdo "falešně pozitivní " test a věř, že je to nesmysl. Těhotenský test detekuje přítomnost hcg, což je těhotenský hormon, pokud testuješ brzy, ne ráno, nebo je moč naředěná, může být testovací čárka slabší. V případě prosperujícího těhotenství čárka obden sílí, může se stát, že těhotenství neprosperuje, je zachyceno testem, ale pak odejde s menstruací, ovšem těhotenství to byť na pár dní, někdy hodin BYLO. Nic falešného. Testy jsou zrádné v tom, že zachytí i tato krátkou dobu trvající (biochemická) těhotenství, což ne zřídka vede jen ke zklamání .

Pak může test ovlivnit injekce obsahující hcg, ale o té bys věděla od doktora. Ta jediná ukazuje test pozitivním ještě několik dní po aplikaci.

Tak přeju ať pěkně sílí :mavam:

Marlen M
Povídálka 12 příspěvků 07.09.18 21:21

Zdravím a nevíte jak to je u tt Dr Max? Dělají falešné druhé čárky?

Lilian.white
Ukecaná baba ;) 2024 příspěvků 07.09.18 21:28

@Celina biochemické jsem měla minuly měsíc takže úplně vím o co jde 8) snad to tak teď nebude, uvidím jak dal. A děkuji moc :hug:

Celina
Závislačka 3065 příspěvků 07.09.18 21:31

@Marlen M žádný test nedělá falešnou pozitivitu @Lilian.white tak držím palce, ať se to tentokrát povede :mavam:

Marlen M
Povídálka 12 příspěvků 07.09.18 21:42

Jsme právě z toho zmatená… Nikdy mi žádný test ducha neukázal, když nebyl duch v bříšku, ale na tento test jsem četla dost špatných recenzí až po testování a je pravda, že byl vidět asi až po 15. minutách když jsem ho chtěla vyhodit… Hned vidět nebyl, tak nevím

Celina
Závislačka 3065 příspěvků 07.09.18 22:12

@Marlen M protože bylo hcg opravdu hodně slabé, proto píšou neodečítat po limitu. Pokud je hcg tak málo, že se neukazuje v limitu, mělo by se brát jako negativní .

Anonymní 
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 11.10.18 19:02

Skoro 3 dny mám opožděnou menstruaci den vynechání jsem si dělala clear Blue ukázal negativní myslíte že je ještě brzy?

Reklama

Váš příspěvek
Reklama

Reklama

Poslední články

Jak probíhala stavba rodinného domu na klíč pro čtyřčlennou rodinu?

Čtyřčlenná rodina pana Nového toužila vyměnit byt v panelovém domě za vlastní... číst dále >

Do plavek s eMimino.cz: Zdravá budoucnost před námi

Všechno jednou končí... Nebo začíná? V posledním díle naší výzvy Do plavek s... číst dále >

Články z Expres.cz

Socha Špinarové vznikla bez výběrového řízení. Proč její autor tvrdí opak?

Slavnostní odhalení bronzové sochy Věry Špinarové vyvolalo pořádný rozruch, a... číst dále >

Slováková si říká o článek sdílením „intimča“ ve vaně. Prý je to skandál. Není

Tomuhle se říká účelová provokace! Nela Slováková si s přítelem udělala... číst dále >

Články z Ona Dnes

Máš doma tyrana, vypadni od něj, radila vyměněná manželka

V jedné domácnosti z Výměny manželek si tentokrát zkusili spolu deset dnů žít... číst dále >

OBRAZEM: Třiašedesátiletá žena chtěla vypadat na pětadvacet. Povedlo se?

Manželka ruského moderátora Gauguina Solnceva by mohla být jeho matkou. Dělí... číst dále >