Clearblue pozitivní 1-2, a přesto těhotenství nikde?

43
30.6.20 14:04

Clearblue pozitivni 1-2, a presto tehotenatvi nikde?

Ahoj. Vcera mi vysel pozitivni digi test CB 1-2 tyden. Poboliva me v nadbrisku a mam ruzovy (vytok) obcas, kfyz se utru. Tak sem byla na gynde, muj ma dovcu, tak tam byla jina dr, kterou si vsichni chvali. Problem je, ze sem mela menstruaci 21.5. a pak ted 22.6. sem mela taky tri dny slabou nez normalne(mam silnou, ze porad menim tampony a ted nebylo treba a mela sem ji cva tri dny s oddenyma usima a normalne 5-6dni). Ale nebylo mi hej uplne, tak sem zkusila test. A jak mamatest tak CB pozitivni. De na me nemela moc cas, tak mi rika, no kdyz jste mela ted menstruaci, tak tehu nejste, to byly falesne testy, v deloze nic neni… jinam se nepodivala… byla sem tam i s vestou dve minuty, a ze mi veme sestra krev a mam zavolat zitra, ale at s tehotenstvim nepocitam… nejde o to tehotenstvi, jiz dvakrat sem tehu byla, ale ani jednou sem nemala bolesti nad delohou a nemela ruzovy vytok… mel to nekdo? Jak to dopadlo… zitra budu odpo volat kvuli te krvi, ale nervy pracuji

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

122
30.6.20 14:07

Měla jsem, odešlo samo.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
714
30.6.20 14:10

Chápu, že si asi moc přeješ být těhotná, ale jestli jsi tak na úplném začátku. Počkej do zítra a uvidíš. Dr ti nechce dávat zbytečné naděje. Jinak já u obou svých dětí měla CB pozitivní a dělala jsem si ho vždy po týdnu, bylo tam 1-2, 2-3 a 3+ myslím až pak jsem šla k doktorovi. U dcery jsem silně špinila měsíc v kuse a pořád myslela, že je něco špatně, vše bylo v pořádku. Snaž se uklidnit a počkat, držím palce

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
leisa
30.6.20 14:36

Testy jsou pozitivní a zda se mimi udrží, to je otázka. MS jsi měla, ale slabou, já u prvního dítěte také dostala ještě MS, ačkoliv jsem již byla těhotná. A dcera se udržela a narodila ukázkově v termínu.
Držím palce. :hug: Krev zřejmě těhotenství ukáže, ale zda je těhotenství prosperující, ukáže až čas.

• Nahlásit
  • Citovat
1590
30.6.20 14:55

Tak tehotna jsi, ale dr nemohla nic videt, je to brzy a špinění je normalni.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
30.6.20 15:33

@Petkaelik Dekuji. Uz dve deti mam, a nikdy jsem se takhle necitila, a ze by me bolelo bricho. Spis sem se bala o mimodelozni. Jinak bych k dr nesla.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
30.6.20 15:36

@Jencus kdy se na utz neco ukaze? 5tyden?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
30.6.20 15:37

@leisa tak uvidime, je to uplne jine, nez byly ty dve a vzdy k dr sem sla 7-8.tyden, bo mi nic nebylo..

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11324
30.6.20 15:59

Jasně že tam nic není protože to ani nemůže vidět…mimochodem nedávala si sem už několik příspěvků?
Na ultrazvuk je nejlepší chodit kolem 7 týdne.. pokud nechceš dlouho čekat tak si dělej testy ty mamatesty dělej je obden a uvidíš jestli sílí nebo naopak slábnou a bude to jasné

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
30.6.20 16:37

@Kajka9 jo to je dobry napad. Zkusim to. Ale az uvidim jak se zitra dovolam na vysledky krve. Jo davala sem prispevek vcera jeste

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
1590
30.6.20 16:41
@Jencus píše:
Tak tehotna jsi, ale dr nemohla nic videt, je to brzy a špinění je normalni.

@vrrtulka
No konec pateho tydne neco malo pri dobrem UTZ, nejlépe je tak 7 tt

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7415
30.6.20 17:10

Jestli si měla ducha na testu už 21.6. a teď tu ukazuje clearblue jen 1-2tak se obávám, že prosperující těhotenství to není.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
30.6.20 17:14

@karkarka no ale porad sili mamatest a ten CB sem si delala vecer a to pry muze mot taky na to vliv… kazdopadne, hlavne at to je bez komplikaci, at uz to bude ci nebude.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7415
30.6.20 17:26

@vrrtulka má fotky těch mamatestu?

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
11324
30.6.20 18:27

@vrrtulka no z jednoho výsledků krve nic vědět nebudeš musíš nejméně 2×..clearblue je na prd v tom aby si zjistila jestli „sílí“ jako je dobrý když třeba ho chceš dát chlapovi aby si mu nedávala papírek nebo tak ale jestli sílí tak to můžeš hlídat u papirkovych tam to poznáš krásné pokud teda děláš stejnou značku a citlivost a zhruba ve stejný čas vždy třeba obden (každý den to taky nemá cenu )…
Těhotná nejspíš budeš nebo si byla když máš pozitivní testy teď jen počkat jinak nic tu nevymyslime

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama