Clearblue tehotensky test - jenom vertikalni cara, misto plus

4.6.21 08:54

Clearblue tehotensky test - jenom vertikalni cara, misto plus

Ahoj holky, nemate prosim zkusenost s clearblue testem? Misto plus mi to ukazuje pouze vertikalni caru ale kdyz je test negativni mela by prave byt horizontalni. Muze ten test byt neplatny? Ostatni okazuji minimalne duchy. Na fotce prvni dva testy 12 dpo, druhe dva 13 dpo. Dekuji.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
2073
4.6.21 08:57

Jaký duchy, vždyť ty papirkove jsou normálně pozitivní, tak co řešíš? Clerblue neznám, ale nemá náhodou jinou citlivost než ty papirkové?

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8995
4.6.21 08:57

Kde vidíš duchy? To jsou normálně pozitivní testy.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 09:00

@alena1995 diky myslela jsem to spis tak ze to nejsou uplne silne zbarvene carky. Clearblue ma prave nejvetsi citlivost proto me to mate. Dekuju

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 09:01

@JancaS84 diky myslela jsem to spis tak ze ty carky nejsou tak silne zbarvene navic jsem teprve 13 dpo tak se to muze jeste zmenit (biochemicke)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
8995
4.6.21 09:04
@Terand7593 píše:
@JancaS84 diky myslela jsem to spis tak ze ty carky nejsou tak silne zbarvene navic jsem teprve 13 dpo tak se to muze jeste zmenit (biochemicke)

Tak to muze, proto se nemá testovat před. Ale druhá čárka nemusí být ze začátku silná stačí když jde pěkně vidět, což ty tvoje jsou. Držím palce ať to klapne.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
17098
4.6.21 09:05

Testuj až po vynechání ms. A duchy tedy nevidím

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20753
4.6.21 09:12

Biochemický těhotenství takhle silný čáry nedělá.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1513
4.6.21 09:38

@Terand7593 urcite mas test, kde ma byt dle navodu plus? Tato znacka dela dve varianty..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
4.6.21 10:03

@DandátkoP urcite jo no taky jsem se koukala prvne jsem si totiz myslela ze je negativni kdyz tam neni plus ale pak jsem si vsimla ze kdyz je to negativni tak ta carka ma byt horizontalne, ne vertikalne. Cert se v tom vyznej 😁

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1152
6.6.21 16:04

@Terand7593 přečti si návod u clear blue, toto je pozitiv i test.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat