ClearBlue vs. papírkový test - rozdílný výsledek

Fotoalbum tématu (2) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 27.06.19 19:48
ClearBlue vs. papírkový test - rozdílný výsledek

Ahoj všem :*

vkládám anonymně, jelikož o mém těhotenství ještě nikdo z rodiny neví a mám tu známé :)

Dnes se mi stala taková divná věc, před chvílí jsem testovala a na testu Intimed z drogerie Teta (citlivost 25) byla druhá čárka, dost jasná, ale poměrně světlá, ne stejná jako kontrolní…

Hned vzápětí jsem udělala test ClearBlue (pokud vím, také má citlivost 25) a vyšlo mi 3+ - tedy nejvyšší možný výsledek. Jsem z toho zmatená, papírkový neukazuje silnou čáru a ClearBlue toto…Stalo se to někomu? Měla jsem na papírku i dálnice ale dnes mi papírkové testy ukazují slabší čáru než včera…Myslíte, že i tak je těhotenství v pořádku? Nevím, kterému z testů mám tedy věřit.. Mám poměrně obavu…děkuji moc za názory a uklidnění :srdce:

Reakce:
Kristyna.Vechtova
Extra třída :D 10450 příspěvků 27.06.19 19:58

Síla čárky neukazuje prosperitu těhotenství. Mě čárky krásné sílily od 12DC a v 10tt to bylo ZT. A navíc každá značka testů má jiný „počet“ barviva. Asi nezbyde než počkat na vyšetření u Dr :)

Payus
Ukecaná baba ;) 1256 příspěvků 27.06.19 20:06

Prosim te, mas pozitivni dva testy, tak co resis :) jsi tehotna! Gratuluju. Kdyz chces delat porovnani, musis porovnavat vzdy stejne testy. Jinak je ti to k prdu. Jestli jsi testovacka, tak testuj stejnymi testy..

Drbna777
Ukecaná baba ;) 1672 příspěvků 27.06.19 20:07

Pro uklidnění si můžeš dojít jako samoplatce na test krve hCG. Nabrat po 2-3 znovu. Mělo by se zvýšit

janka23
Závislačka 2650 příspěvků 27.06.19 20:15
@Anonymní píše:
Ahoj všem :*

vkládám anonymně, jelikož o mém těhotenství ještě nikdo z rodiny neví a mám tu známé :)

Dnes se mi stala taková divná věc, před chvílí jsem testovala a na testu Intimed z drogerie Teta (citlivost 25) byla druhá čárka, dost jasná, ale poměrně světlá, ne stejná jako kontrolní…

Hned vzápětí jsem udělala test ClearBlue (pokud vím, také má citlivost 25) a vyšlo mi 3+ - tedy nejvyšší možný výsledek. Jsem z toho zmatená, papírkový neukazuje silnou čáru a ClearBlue toto…Stalo se to někomu? Měla jsem na papírku i dálnice ale dnes mi papírkové testy ukazují slabší čáru než včera…Myslíte, že i tak je těhotenství v pořádku? Nevím, kterému z testů mám tedy věřit.. Mám poměrně obavu…děkuji moc za názory a uklidnění :srdce:

Gratuluji.silu carky bych neresila. hlavne, ze clearblue ukazuje 3+

Gratuluji

Micaella22
Ukecaná baba ;) 1580 příspěvků 27.06.19 22:16

Gratulace. Carky neres jak moc jsou barevne. Jsou tam

Anonymní
Registrovaný uživatel, který přispěl anonymně 28.06.19 00:19

Děkuju holky :srdce:…Stejně je to pro mě záhada :D

janka23
Závislačka 2650 příspěvků 28.06.19 01:36
@Anonymní píše:
Děkuju holky :srdce:…Stejně je to pro mě záhada :D