Člen volební komise

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
admenL
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 08.10.14 20:02
Člen volební komise

Ahoj holky, je tu někdo kdo je členem volební komise? Jde mi o to, že já jsem, jenže mi onemocněl malý syn (10měs). Má vysoké teploty, rýmu a je na mě dost závislý, takže nevím jestli to manžel s ním doma zvládne. Pořád pláče a utiším ho jen já. Nevíte zda se může z učasti omluvit, nebo si tam malého k večeru popř. vzít do šátku? Jsem z toho dost špatná. Peníze za učast se mi hodí, jenže nervy jak to doma zvládají mě ničí. :-(

Stránka:  1 2 3 Další »
Reakce:
martina.se
Hvězda diskuse 56918 příspěvků 08.10.14 20:06

@admenL rozhodně bych ho nemocného netahala tam, kde bude víc lidí.. manžel si poradí ;) neboj, oni Ti chlapi zvládají mnohem líp, než si myslíme :mrgreen:

j.a.n.i1
Hvězda diskuse 65116 příspěvků 08.10.14 20:08

@admenL Tak omluvit se nějak určitě jde, protože kolegyně v komisi je a vím, že řešila i náhradníky.

iveta299
Zasloužilá kecalka 762 příspěvků 08.10.14 20:08

Já jsem člen. Člensví se vzdát můžeš, samozřejmě čím dřív, tím líp, aby si stihli najít náhradu. Tuším, že se tak činí u stávajícího starosty obce. Mimi do šátku bych nebrala. Ještě tam čapne něco jinýho, víš co lidí tam přijde? Mezi nima i nemocný a navíc je to dost otrava. Prcek se tam bude nudit a ty se mu nebudeš moct na 100% věnovat. Pokud to pro tebe není existenční záležitost, tak bych se na tech 1300 vykašlala

evill
Závislačka 3775 příspěvků 08.10.14 20:10

Omluvit se muzes, jsou nahradnici. Dej to vedet ale vcas, hned zitra rano at se muzou nahradnici domluvit.

admenL
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 08.10.14 20:10

No to já právě nevím, jestli si poradí…on se celkově o druhého moc nestará, je to takový mamánek. Prvního ale zvládal. Nejhorší je, že i manžel si není jistý jestli to zvládne a prý jsem si to měla rozmyslet dříve.

stanuska3
Zasloužilá kecalka 504 příspěvků 08.10.14 20:11

Také jsem členem komise, určitě každé město má náhradníky.

AliTad
Kelišová 5303 příspěvků 08.10.14 20:18

Pokud je mu blbě dnes, rozhodně to neznamená, že pozítří nebude relativně ok, spíš bych řekla, že šance je velká. Já bych ho svěřila manželovi.

polkina
Kecalka 116 příspěvků 08.10.14 20:25

Řeším něco podobného… taky jdu prvně do komise a atk by mě zajímalo, jestli si můžu odběhnout domu uspat malou, nebo se tam musí sedět opravdu celou dobu? Máte některá zkušenost z minulých let?

Gina108
Generální žvanilka 23860 příspěvků 08.10.14 20:32
@admenL píše:
No to já právě nevím, jestli si poradí…on se celkově o druhého moc nestará, je to takový mamánek. Prvního ale zvládal. Nejhorší je, že i manžel si není jistý jestli to zvládne a prý jsem si to měla rozmyslet dříve.

No co by na tom nezvládal? A až malý uvidí, že máma není, vezme holt zavděk i tátou a víc se sblíží.
Jinak omluvit se samosebou můžeš, čím dřív, tím líp - mají náhradníky a jestli ne, sečtou to i bez tebe.

admenL
Zasloužilá kecalka 996 příspěvků 08.10.14 20:34

@polkina
Já ještě uvažovala, že bych to zabalila třeba v osm, stejnak si chci taky odvolit a malého si doma uspala. Sice chodí spát v šest, ale do osmi by to nějak zvládl. Zkusím zítra zavolat na uřad zapisovatelce a zeptat se jí na to.

Aries6
Generální žvanilka 22144 příspěvků 3 inzeráty 08.10.14 20:37

@admenL Dá se to, musí se sehnat náhrada, kdesi nahlásit. Už jsme to u voleb řešily. A jestli jsi jen člen, tak je to v pohodě.
Já dělám zapisovatelku a minule jsem šla s horečkou :zed:

vokishka
Extra třída :D 13773 příspěvků 08.10.14 20:42

@polkina Je to o domluvě. Máte tak do dvou hodin volna, musíte se vystřídat. Už jen proto, že každý z vás má právo zajít si odvolit. Ve větších městech je to většinou v jiném okrsku, než „sedí“.

IvaB
Kelišová 6285 příspěvků 28 inzerátů 08.10.14 20:43

@polkina
Záleží na dohodě se zapisovatelkou. My se vždycky prostřídáme na jídlo nebo i na dřívější odchod domů nebo pozdější příchod v sobotu ráno. Ve volební místnosti musí zůstat nadpoloviční většina členů s právem hlasovat. Takže když nebudeš pryč dvě hodiny, aby si případně mohli odskočit i další členové, neměl by to být problém.

Petule030
Kelišová 5823 příspěvků 1 inzerát 08.10.14 20:44

@admenL Než se toho úplně vzdát, to raději doporučuji odejít dřív/ odskočit si. Jako člen máš myslím možnost být 1 hodinu denně mimo volební místnost. Takže buď odejít dřív, nebo si během dne odskočit. Penízky se hodí všem, takže se toho nevzdávej kvůli tomu, že tatínek to možná nezvládne. Určitě zvládne, toho se neboj ;)

Stránka:  1 2 3 Další »
Váš příspěvek
Reklama

Poslední články

Blíží se zápisy do prvních tříd. Na co se připravit?

Po celý duben budou probíhat na státních i soukromých základních školách... číst dále >

5 netradičních jarních tipů co podniknout v Praze

Rozhodli jste se na počátku jara navštívit hlavní město? Stověžatá Praha... číst dále >

Články z Expres.cz

Babička utýraného Marka (†3) hrozí mstou: Simonu bych zašlapala do země!

Tím, kdo smrtí sotva tříletého Marečka z Loun nejvíce trpí, je nepochybně... číst dále >

Seznamte se, tohle jsou opilci a smolaři na Českých lvech.

Největší společenské událost je za námi a už jsou známi vítězové, kteří... číst dále >