Clenbuterol ke snížení hmotnosti

20.12.20 14:48

Clenbuterol ke snížení hmotnosti

Ahoj, chci se zeptat zda někdy někdo užíval clenbuterol ke snížení hmotnosti. Nebo proste užíval a pozoroval, že mu jde hmotnost dolu? :) Četla sem par článku, že se cvičením je to super pomocník k hubnutí.
Ano četla sem i vedlejší účinky.
Prosím žádné moralisty ať radsi dělám poctive tohle a tamto:)
Jen lidi co mají opravdu zkušenosti nebo znají něčí příběh.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
Napsat příspěvek

Reakce:

Velikost písma:
62234
20.12.20 14:59

@Eliskakrusk můj ex díky tomu skončil se zánětem střev ve spitale.. Takže asi tak..

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.20 15:01

@martina.se jasne no…:/ ale tak na každého všechny prášky působí samozřejmě jinak.
Ale tohle je mi líto :,(

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
20.12.20 15:05

Ja beru Diterpex a je to jediny co mi pomaha. Mam za 14 dni 4kg dole, k tomu pouzivam sem tam kaloricke tabulky. Bojovala jsem s chutema v praci na nocni a ted je nemam. Driv bych snedla asi celou kravku, ted si dam svacinu vecer, kolem pulnoci ovoce a svacinu kolem 4.rano. Doma malou snidani. Vyzkousela jsem toho hodne a vysledek byl vetsinou takovy, ze jsem si rozhodila zazivani a ozval se zlucnik. :roll:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
62234
20.12.20 15:05

@Eliskakrusk jako taky hledal lehkou cestu, dojel na to.. Ostatně píšeš, že víš, že to má nežádoucí účinky.. Stát se může moře věci :think: je to na tobě

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.20 15:07

@majdalenka20 ten sem měla:/ vůbec mi nepomohl bohuzel.. měla jsem i mysimbu ta fungovala ale asi týden.. pak zas nic mám asi vysokou toleranci. Pohyb mi nedela problém ale chuť k jídlu je něco scim strašně moc bojuji

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
715
20.12.20 15:09

@Eliskakrusk Mne to bylo doporuceno kvuli poruse prijmu potravy, asi je tam i trosku placebo efekt, ale je to o tom, ze se nemuzes spolehnout jen na leky a musis jidlo malicko hlidat.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
1523
20.12.20 23:18

Víte proč jsou tyhle přípravky účinný při cvičení? Protože cvičíte. To cvičení způsobuje to snížení hmotnosti, ne ten sajrajt :lol: :lol: :lol: Tak prostě začněte cvičit, dobře jíst rovnou a neládujte se zbytečností, ne? :lol:

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
20.12.20 23:20

@DeeDee.518 to samozřejmě je taky důvod ale především protože to způsobuje spalování tuku a ne cukru a proto to jde mnohem rychleji ;)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
278
21.12.20 08:07

Zkušenost mám a opravdu kladnou..pokud dodržuje člověk co má zabírá to..klidně napis :)

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
94
21.12.20 09:55

U nás můžeš koupit tyto věci běžně v lékárna/fitnessgym. Mě fungoval Sibutramine, anavar, clenbuterol je víc na sickpack. Bacha na třesoucí ruka po tom.

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit
21.12.20 10:41

@theRonnie ano koukala sem ale bojim se aby tyhle věci fungovali jako ty na předpis:/
Já mám váhu normální 63 na 170 Cm ale proste geneticky mám velké břicho jakože fakt panděro vlastně všechny tuky mi jdou jen do břicha. Jako Jo fajn aspoň se to dá zakryt oblečením ale když přijde léto nejsem schopna jít s kamarády do bazénu… když přijde na kluky nejsem schopna se před nimi svléknout jako moje sebevědomí to ničí hodně a chci stim už strašně dlouho něco udělat.. řekla sem si ze zkusím teď tohle budu opravdu cvičit a uvidíme! Jen sem teda nevymyslela ještě jak ty prášky sehnat :D

• Citovat
  • Zmínit
  • Nahlásit

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Mohlo by vás zajímat

Mohlo by vás zajímat