Našla jsem u manžela Clenbuterol- setkal jste se s ním někdo

Anonymní
12.1.20 20:25

Clenbuterol- setkal jste se s nim někdo- manžel ho bere

Ahoj, našla jsem u muže v tašce z posilky (dávala jsem prát věci) tento lék na předpis. Je vedeny jako doping, zakázána látka na předpis určena na astma… mám z toho divny pocit… vždy byl proti různým nelegálním doplnkum, toto mi přijde nebezpečné mám negativní pocit, ale nechci se ho ptát… mate s tím někdo zkusenosti? Co si o tom myslíte?

• Nahlásit
  • Citovat
Napsat příspěvek

Reakce:

31302
12.1.20 20:31

je to sr..ka, ruce pryč od toho

https://www.kulturistika.com/…-jeho-vyhody

Stejně nechápu, že si chlapi ničí zdraví kvůli kousku svalu navíc zdraví.

Uhoď na něj a žádné okecávání :cert:.Jde o to, že jeho zdraví není jen jeho věc, pokud má rodinu, děti.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
12.1.20 20:35
@Burj Chalifa píše:
https://www.kulturistika.com/…-jeho-vyhody

Stejně nechápu, že si chlapi ničí zdraví kvůli kousku svalu navíc zdraví.

Uhoď na něj a žádné okecávání :cert:.Jde o to, že jeho zdraví není jen jeho věc, pokud má rodinu, děti.

Jajsem si toto pravé četla a googlila a vůbec nechapu proc to bere, přijde mi úplně hloupý. Podle mě mu to musel sehnat jeho trenér. Muž má krásnou postavu, vůbec to nechapu podle mě s tím začal nové- chybi čtyři prášky, je mi z toho zle… na druhou stranu nechci působit ze mu vše hlidam, on se blíží čtyřicítce, přijde mi ze má takové hledání sama sebe… říkám si ze nastoupit na nej jak jeho mama též není dobre

• Nahlásit
  • Citovat
13.1.20 07:41
@Anonymní píše:
Ahoj, našla jsem u muže v tašce z posilky (dávala jsem prát věci) tento lék na předpis. Je vedeny jako doping, zakázána látka na předpis určena na astma… mám z toho divny pocit… vždy byl proti různým nelegálním doplnkum, toto mi přijde nebezpečné mám negativní pocit, ale nechci se ho ptát… mate s tím někdo zkusenosti? Co si o tom myslíte?

Clenbuterol je spalovač tuku. Ještě to nejsou steroidy, zatím jen spalovač. Ale představuje zátěž pro játra a řekl bych, že co skoro tam nějakou tu sýpku přidá(tam, kde sehnal Clen, sežene už cokoliv). Jestli už teda nesype.. Nenarostl poslední dobou nějak až moc. Větší vyrýsovanost, žilnatost, akné na zádech, větší libido nebo naopak menší libido? A jinak ROZHODNĚ nejsem zastánce steroidů, ale stejně se zeptám - píšeš, že je mu 40+ - chcete ještě děti? Pokud už ne, tak je to otázka na povahu tvého muže. Ber to tak, že mohl řešit krizi věku chlastem nebo drogami. On „jenom“ sportuje, což asi znamená, že dodržuje super striktní jídelníček, nepije a vypadá fest dobře

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
13.1.20 07:51

Clenbuterol jsem zkoušel taky. Syn ho bral taky když byl nemocný, není to nijak škodlivé. Je to na spalování tuků. Občas se řadí mezi anabolika, ale anabolické účinky jsou neověřené. Ale steroidy asi moc nebere, brát tohle v zimě jsou vyhozené peníze.

• Nahlásit
  • Citovat
252
13.1.20 09:16

Boha jeho nech ho bejt, je to dospělej chlap. I když na něj udeříš, tak si bude dělat co chce akorát bude doma dusno.Clen kupuju otci plus mu k tomu dávám T3 a otci je 56 let. Pokud má zdravý srdce a dodržuje přestávky, tak bude v pohodě. Bere se to například formou pyramidy vzestupem 4 týdny a pak minimálně stejnou dobu přestávka. Je to spalovač tuku. V dnešní době většina sportovců něco bere aby měli takový výsledky jaký mají. Buď ráda, že ti nechlastá a nepodvádí tě. Manželovi kupuju steroidy a není to žádný agresivní debílek napuštěnej vodou. Vybírá si takový který jdou do svalů a mají minimum vedlejších účinků. Nikde mi nechodí nechlastá, stará se o nás a navíc vypadá skvěle.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
13.1.20 10:11
@Kokokodak píše:
Boha jeho nech ho bejt, je to dospělej chlap. I když na něj udeříš, tak si bude dělat co chce akorát bude doma dusno.Clen kupuju otci plus mu k tomu dávám T3 a otci je 56 let. Pokud má zdravý srdce a dodržuje přestávky, tak bude v pohodě. Bere se to například formou pyramidy vzestupem 4 týdny a pak minimálně stejnou dobu přestávka. Je to spalovač tuku. V dnešní době většina sportovců něco bere aby měli takový výsledky jaký mají. Buď ráda, že ti nechlastá a nepodvádí tě. Manželovi kupuju steroidy a není to žádný agresivní debílek napuštěnej vodou. Vybírá si takový který jdou do svalů a mají minimum vedlejších účinků. Nikde mi nechodí nechlastá, stará se o nás a navíc vypadá skvěle.

omluvit se dá všechno, ty bys možná dokázala i vraždu :D můj je nájemnej vrah, ale jsem ráda, nikde mi nechodí, odkrágluje přes den dva tři lidi a na večeři už je vždy doma, pohraje si s dětma a pak máme romantický sex

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
13.1.20 11:26

@pohledzdruhestrany Tak určitě :mrgreen:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
43
13.1.20 11:38
@pohledzdruhestrany píše:
omluvit se dá všechno, ty bys možná dokázala i vraždu :D můj je nájemnej vrah, ale jsem ráda, nikde mi nechodí, odkrágluje přes den dva tři lidi a na večeři už je vždy doma, pohraje si s dětma a pak máme romantický sex

Akorát se nedá omluvit uňafaná a líná ženská!!!

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
7216
19.1.20 12:42
@Kokokodak píše:

Tak hodne stesti do budoucna se steroidovym manzelem 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
19.1.20 13:10

A že, 80% žere ANTIKONCEPCI to nikomu nevádí? Vždyt to jsou STEROIDY. Clenbuterolem se léčí ASTMA a pří vysokých davkách slouží jako spalovač TUKU.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
252
19.1.20 14:32

@Coco 74
Děkuji máme se dobře :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit

Váš příspěvek

Odesílám...