Clip in hair vlasy na keratin - vyzkoušel někdo?

27.2.20 12:32

Clip in hair vlasy na keratin - vyzkoušel někdo?

Dobrý den, chci se zeptat, zda nemáte někdo zkušenosti se stránkou clipinhair.cz? Chtěla bych si nechat prodloužit vlasy keratinem (ségra má kurz) a našly jsme tuto stránku, kde mají vlásky celkem levné. Nemá někdo zkušenost? Jsou alespoň trochu kvalitní. Jak zvládly mytí a barvení? Děkuji vám moc za odpovědi… :kytka: :mavam:

edit admin – smazán odkaz

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Napsat příspěvek

Reakce:

3034
27.2.20 12:44

Já si od nich brala vlasy, ale už je to nějakou dobu. Byla jsem spokojená.

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
27.2.20 13:16

Ahoj, vlasy si touto metodou prodlužuju už 7 let…kupuju si taky tyto levnější vlasy a musím říct, že když přijdou, tak jsou samozřejmě krásné, i když konečky dost ztenčené…po několika týdnech se postupně ničí víc a víc, já to řeším tak, že si je natáčím žehličkou, protože rovné už časem vypadají jako chemlon…barvit jsem nezkoušela, ale foukám a upravuju žehličkou…za mě je to cenově přijatelná varianta a vše lepší než ty moje,,3 chlupy", co mám na hlavě :lol:

• Nahlásit
  • Citovat
27.2.20 23:01

@Martha03 a zkoušela jste barvit atd? :kytka:

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
27.2.20 23:03
@Anonymní píše:
Ahoj, vlasy si touto metodou prodlužuju už 7 let…kupuju si taky tyto levnější vlasy a musím říct, že když přijdou, tak jsou samozřejmě krásné, i když konečky dost ztenčené…po několika týdnech se postupně ničí víc a víc, já to řeším tak, že si je natáčím žehličkou, protože rovné už časem vypadají jako chemlon…barvit jsem nezkoušela, ale foukám a upravuju žehličkou…za mě je to cenově přijatelná varianta a vše lepší než ty moje,,3 chlupy", co mám na hlavě :lol:

Ty brdo… Tak teď se trošku bojím chtěla bych je tak příští měsíc, aby mi je ségra na dala a v červnu se vdavam. Chtěla jsem je hlavně kvůli svatbě. Jak dlouho vám tedy tak cca drží? :kytka: 8o

• Nahlásit
  • Citovat
  • Zmínit
Anonymní
28.2.20 13:17

No mívám je cca 3-4 měsíce, obden si je myju a foukám přes kartáč…A když někam jdu, tak natočím žehličkou. Moje zkušenost je taková, že první měsíc jsou pěkné, pak už se dost ničí a lámou, ale to foukání a natáčení to celkem pěkně schová…ten poslední měsíc už fakt nic moc, jenže to sundávání je docela pracné tak to většinou odkládám…pokud je ale chcete nosit rovné, tak to za ten měsíc už není žádný zázrak…aspoň teda ty světlé, co si objednávám já. Osobně bych si to nechala nasadit tak 2 týdny před svatbou, ať si zvyknete a zároveň ať je na svatbu máte pěkné…Držím pěsti ;)

• Nahlásit
  • Citovat

Váš příspěvek

Odesílám...

Další podobná témata podle názvu

Další témata z kategorie

Reklama