Reklama

Clip in vlasy - máte je někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu

zacatecnice2
Kecalka 192 příspěvků 03.04.18 14:41
Clip in vlasy - máte je někdo?

Chtěla bych poprosit o radu. Uvažuji o nákupu clip in vlasů. Po dětech mám vlasy prostě hrozně jemné, ne příliš husté. Nijak extra nepadají. Zkoušela jsem brát všechno možné. Teď uvažuji, že bych si koupila právě tohle. Sice ne tak úplně na denní nošení, ale pro svůj dobrý pocit, když vyrazím někam ven - narozeniny přátel apod. Diskotéky jsou mimo můj obzor.
Můžete mi poradit, kdo je máte bližší věci? Jestli se vyplatí atd. A při sundání člověk nepřijde o spoustu vlasů? Nebo jestli je to šetrné. Děkuji.

Reklama

Reakce:

Čičorečka
Zasloužilá kecalka 933 příspěvků 03.04.18 15:09

Koukni na YouTube, @Petralovelyhair tam má o clipin vlasech docela hezké video. I s doporučenou firmou. Taky jsem o nich přemýšlela.

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 03.04.18 15:13

No pokud máš jemné vlasy, tak o tom ani neuvažuj. Bude to vidět…Já je mám prodloužené a jsem max spokojená. Do tohohle bych nešla…Vyhozený peníze.

eMa321
Zasloužilá kecalka 954 příspěvků 03.04.18 15:24

Já je příležitostně používám už hooodně dlouho, kupuji je od clipinhair.cz a jsem dlouhodobě spokojená. Doporučuju nebrat moc dlouhé s nízkou gramáží ( vypadají jako myší ocásky) ani naopak ne moc husté, protože to taky nevypadá přirozeně. Já mám svoje vlasy na lopatky, clipy používám spíš na zahuštění vlastních vlasů a objednávám 53 cm a 100 g. Aby byla délka přibližně stejná. Nenandavám si všechny, často tak 2/3 klipů, podle účesu. Jo a sama si je dobarvuju. Jednou jsem zkusila i klasické prodloužení, ale mám také jemné vlasy a byly pak opravdu hodně zničené.

Reklama

Váš příspěvek

Reklama

Poslední články

Kdy začít děti učit zacházet s penězi? Začněte pomocí her v předškolním věku

Jedním z nejčastějších sociálních problému, se kterými se dnes potkávají... číst dále >

Váháte, zda a kdy nechat děti očkovat? Udělejte si vlastní názor

Neublížím svému miminku očkováním brzy po narození? Otázku, kdy začít s... číst dále >

Články z Expres.cz

Kde se vzala kráska od Mareše a Boučka? Začala kariéru u Westa!

Karle Svobodové alias Angeé se povedlo něco, co by nejspíš neprošlo ani Leoši... číst dále >

Syn Dády Patrasové se pustil do Gelemové: Jsi ubohá a trapná!

Syn Dády Patrasové Felix se pohádal s milenkou svého otce Lucií Gelemovou. Ta... číst dále >

Články z Ona Dnes

Pětkrát o očekávání: Submisivní muž ženě neimponuje, říká psycholožka

„Bez ohledu na proměnu společnosti a generační rozdíly očekává stále žena... číst dále >

Příběh Soni: Syn s vnoučaty nás odmítá navštěvovat, vadí mu švagr

S manželem jsme již v důchodu, na který jsme se těšili. Nejen na klid a... číst dále >

Reklama