Clip in vlasy - máte je někdo?

Fotoalbum tématu (0) Sledovat e-mailem Přidat k oblíbeným Zapnout podpisy Hledání v tématu
První příspěvek v tématu
zacatecnice2
Kecalka 194 příspěvků 03.04.18 14:41
Clip in vlasy - máte je někdo?

Chtěla bych poprosit o radu. Uvažuji o nákupu clip in vlasů. Po dětech mám vlasy prostě hrozně jemné, ne příliš husté. Nijak extra nepadají. Zkoušela jsem brát všechno možné. Teď uvažuji, že bych si koupila právě tohle. Sice ne tak úplně na denní nošení, ale pro svůj dobrý pocit, když vyrazím někam ven - narozeniny přátel apod. Diskotéky jsou mimo můj obzor.
Můžete mi poradit, kdo je máte bližší věci? Jestli se vyplatí atd. A při sundání člověk nepřijde o spoustu vlasů? Nebo jestli je to šetrné. Děkuji.

Reakce:
Čičorečka
Ukecaná baba ;) 1889 příspěvků 03.04.18 15:09

Koukni na YouTube, @Petralovelyhair tam má o clipin vlasech docela hezké video. I s doporučenou firmou. Taky jsem o nich přemýšlela.

kamikaa
Kelišová 5429 příspěvků 03.04.18 15:13

No pokud máš jemné vlasy, tak o tom ani neuvažuj. Bude to vidět…Já je mám prodloužené a jsem max spokojená. Do tohohle bych nešla…Vyhozený peníze.

eMa321
Ukecaná baba ;) 1294 příspěvků 03.04.18 15:24

Já je příležitostně používám už hooodně dlouho, kupuji je od clipinhair.cz a jsem dlouhodobě spokojená. Doporučuju nebrat moc dlouhé s nízkou gramáží ( vypadají jako myší ocásky) ani naopak ne moc husté, protože to taky nevypadá přirozeně. Já mám svoje vlasy na lopatky, clipy používám spíš na zahuštění vlastních vlasů a objednávám 53 cm a 100 g. Aby byla délka přibližně stejná. Nenandavám si všechny, často tak 2/3 klipů, podle účesu. Jo a sama si je dobarvuju. Jednou jsem zkusila i klasické prodloužení, ale mám také jemné vlasy a byly pak opravdu hodně zničené.

Váš příspěvek
Reklama